هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 7 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آپدیت‌های ایکس‌باکس 360 داشبورد رسمی نسخه 17559 افزوده شد
سلام من آپدیت 2.0.16537.0 رو میخاستم از کجا پیدا کنم؟؟؟؟؟ممنون
پاسخ
(2017-08-23, 20:38)salad نقل قول به نقل از ->سلام من آپدیت 2.0.16537.0 رو میخاستم از کجا پیدا کنم؟؟؟؟؟ممنون

سلام
به پست اول اضافه شد

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام. میخواستم بدونم از فلش بجای هارد در ایکس باکس ارکید میشه استفاده کرد، دستگاه من lt3 هستش، بازی نید فور اسپید رو توسط دستگاه روش ریختم اما وقتی میزنی بازی رو اجرا کنه میگه باید قسمت‌هایی اچ دی رو هارد کپی بشه، اما همون فلش که روش بازی نصب شده رو قبول نمیکنه و میگه هارد اورژینال باشه، فلشم 32های اسپید هم هستش، ممنون
پاسخ
(2017-11-21, 04:25)Nickwood نقل قول به نقل از ->سلام. میخواستم بدونم از فلش بجای هارد در ایکس باکس ارکید میشه استفاده کرد، دستگاه من lt3 هستش، بازی نید فور اسپید رو توسط دستگاه روش ریختم اما وقتی میزنی بازی رو اجرا کنه میگه باید قسمت‌هایی اچ دی رو هارد کپی بشه، اما همون فلش که روش بازی نصب شده رو قبول نمیکنه و میگه هارد اورژینال باشه، فلشم 32های اسپید هم هستش، ممنون

سلام
بله میشه از فلش به عنوان هارد نیز استفاده کرد ولی از سمت توسعه دهنده برخی بازی ها محدودیت نصب برای هارد قرار داده شده و این تعداد کم تنها بر روی هارد اصلی کنسول امکان نصب دارند!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2017-11-21, 10:23)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
بله میشه از فلش به عنوان هارد نیز استفاده کرد ولی از سمت توسعه دهنده برخی بازی ها محدودیت نصب برای هارد قرار داده شده و این تعداد کم تنها بر روی هارد اصلی کنسول امکان نصب دارند!
سلام میخواستم از اینترنت بازی gta san andreas دانلود کنم از سایت خارجی 
به نوشته بود فایل xex. و God
برای جیتگ کدوم مناسهبه دانلود کنم؟
ممنون میشم زودتر جواب بدید
پاسخ
(2017-11-22, 19:42)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->سلام میخواستم از اینترنت بازی gta san andreas دانلود کنم از سایت خارجی 
به نوشته بود فایل xex. و God
برای جیتگ کدوم مناسهبه دانلود کنم؟
ممنون میشم زودتر جواب بدید

سلام
هر دو روی جیتگ قابل اجرا هستن.
گاد رو باید در مسیر درستش کپی کنید که اجرا شه و تصویر بازی ها کنار بازی های دیگه میاره.
ولی زکس تصویر بازی رو خودش لیست نمیکنه ولی میتونید هر جایی کپی کرده و اجرا کنید.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • MONTOLIVO
پاسخ
سلام من تازه ایکس باکس گرفتم و جیتگ هست تا دیروز سی دی بازی که میزاشتم گزینه نصب داشت ولی الان دیگه نمیتونم نصب کنم در ضمن داخل برنامه ایکس منو هم که وارد میشم ارور میده چیکار باید کرد بعد یه سوال دیگه اینکه چه ورژن داشبوردی مناسب دیستگاه جیتگ هست الان برای دستگاه من 2.0.17511 فکر کنم سی دی بازی که گذاشتم یه فایل اپدیت داشته و انو اجرا کردم که این مشکل پیش امده ممنوم میشم راهنماییم کنید
پاسخ
(2017-12-03, 11:44)ali.saadat نقل قول به نقل از ->سلام من تازه ایکس باکس گرفتم و جیتگ هست تا دیروز سی دی بازی که میزاشتم گزینه نصب داشت ولی الان دیگه نمیتونم نصب کنم در ضمن داخل برنامه ایکس منو هم که وارد میشم ارور میده چیکار باید کرد بعد یه سوال دیگه اینکه چه ورژن داشبوردی مناسب دیستگاه جیتگ هست الان برای دستگاه من 2.0.17511 فکر کنم سی دی بازی که گذاشتم یه فایل اپدیت داشته و انو اجرا کردم که این مشکل پیش امده ممنوم میشم راهنماییم کنید

سلام
اگه وارد زکس منو نمیشه احتمالا زدید کپی خورش رو از بین بردید برای همین دیسک های کپی رو هم اجازه نمیده نصب یا اجرا کنید.
برای کنسول جیتگ نباید آپدیت رسمی (چه از طریق فلش مموری، چه از طریق دیسک بازی، چه از طریق اینترنت) نصب کنید!!! برای ساختن فایل آپدیت کنسول های جیتگ تاپیک مجزا وجود دارد.

پاسخ
دوست عزیز حالا راه حلش چی هست
پاسخ
(2017-12-03, 21:52)ali.saadat نقل قول به نقل از ->دوست عزیز حالا راه حلش چی هست

باید دوباره جیتگ شه

پاسخ