هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 7 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آپدیت‌های ایکس‌باکس 360 داشبورد رسمی نسخه 17559 افزوده شد
با سلام و احترام 
فایل 2.0.17511 دانلود کردم اما زمان خارج کردن از زیپ ارور فایل میده .لطفا فایل مجدد بارگذاری کنید
پاسخ
(2018-02-06, 15:06)hoskaz نقل قول به نقل از ->با سلام و احترام 
فایل 2.0.17511 دانلود کردم اما زمان خارج کردن از زیپ ارور فایل میده .لطفا فایل مجدد بارگذاری کنید

سلام
بدون مشکل دانلود و اکسترکت شد.
در صورت امکان مجدد دانلود نمایید
با نرم افزار دیگری نیز امتحان کنید
با احترام

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2014-03-14, 21:16)Admin نقل قول به نقل از ->درود
اضافه کنم که: بله اگه کنسولتان جیتگ (J-TAG/RGH) نیست و فریمور درایو کنسول شما LT+3.0 است میتونید دانلود و نصب کنید و بله بازی های جدید نیز باید اجرا شوند.

سلام
این فریمور LT+3.0 رو از کجا میتونم دریافت کنم؟
پاسخ
(2018-04-03, 11:23)erfan70i نقل قول به نقل از ->سلام
این فریمور LT+3.0 رو از کجا میتونم دریافت کنم؟

سلام
تاپیک زیر را بررسی کنید:
نصب فریمور LT+3 برای Xbox360

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • erfan70i
پاسخ
سلام 
فرومودید که فایل آپدیت که واسه جیتگ نصب میکنیم آواتار و لباس نداره 
من کنسولم جیتگ هس آپدیت 17489 لباس هم داشت آواتار هم داشت وقتی به ۱۷۵۱۱ اپدیت کردم همشون رفتن و در ضمن بازی  cod block ops 2  و هم نمیتونم توی قسمت زامبی بصورت لوکال دونفره بازی کنم 
آپدیت رو برمیگردونم درست میشه ولی بالا پایین میشه نه بازی هام درست اجرا میشن نه xexmenu چیکار کنم هم آپدیت رو داشته باشم هم اجرای بازی ها و xexmenu و آواتارهامو ؟!!!!!!!
پاسخ
(2018-04-14, 22:53)Erfan1994 نقل قول به نقل از ->سلام 
فرومودید که فایل آپدیت که واسه جیتگ نصب میکنیم آواتار و لباس نداره 
من کنسولم جیتگ هس آپدیت 17489 لباس هم داشت آواتار هم داشت وقتی به ۱۷۵۱۱ اپدیت کردم همشون رفتن و در ضمن بازی  cod block ops 2  و هم نمیتونم توی قسمت زامبی بصورت لوکال دونفره بازی کنم 
آپدیت رو برمیگردونم درست میشه ولی بالا پایین میشه نه بازی هام درست اجرا میشن نه xexmenu چیکار کنم هم آپدیت رو داشته باشم هم اجرای بازی ها و xexmenu و آواتارهامو ؟!!!!!!!

سلام
لطفا در تاپیک مربوط به جیتگ پست ها رو مطالعه کنید:
آموزش کامل آپدیت کنسول Xbox360 جیتگ یا RGH شده

پاسخ
(2018-04-15, 15:35)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
لطفا در تاپیک مربوط به جیتگ پست ها رو مطالعه کنید:
آموزش کامل آپدیت کنسول Xbox360 جیتگ یا RGH شده
این مطلب رو خوندم چیزی در مورد مشکل نوشته نشده ?
مشکل من اینه که میخوام همراه با اخرین آپدیت آواتار هارو هم داشته باشم واسه کنسول جیتگ
پاسخ
(2018-04-15, 16:14)Erfan1994 نقل قول به نقل از ->این مطلب رو خوندم چیزی در مورد مشکل نوشته نشده ?
مشکل من اینه که میخوام همراه با اخرین آپدیت آواتار هارو هم داشته باشم واسه کنسول جیتگ

شما ابتدا کنسول جیتگ رو با ساخت فری بوت به آخرین نسخه آپدیت کنید و بعد از طریق فایل آپدیت رسمی (دقیقا طبق نسخه داشبورد نصب شده) آیتم و لباس هم نصب کنید.

پاسخ
(2018-04-16, 00:27)Admin نقل قول به نقل از ->شما ابتدا کنسول جیتگ رو با ساخت فری بوت به آخرین نسخه آپدیت کنید و بعد از طریق فایل آپدیت رسمی (دقیقا طبق نسخه داشبورد نصب شده) آیتم و لباس هم نصب کنید.

خیلی ممنون شرمنده باعث دردسر میشم ولی میشه آموزش نصب آیتم و لباس رو هم بگین
مرسی داداش
پاسخ
(2018-04-16, 07:48)Erfan1994 نقل قول به نقل از ->خیلی ممنون شرمنده باعث دردسر میشم ولی میشه آموزش نصب آیتم و لباس رو هم بگین
مرسی داداش

خواهش میکنم
کار خاصی نداره همون تاپیک آپدیت جیتگ هست.
روش هم توضیح دادم:
ابتدا کنسول جیتگ رو با ساخت فری بوت به آخرین نسخه آپدیت کنید و بعد از طریق فایل آپدیت رسمی (دقیقا طبق نسخه داشبورد نصب شده) آیتم و لباس هم نصب کنید.
در کل کنسول جیتگ رو هر نسخه ای که باشه بعد شما فایل آپدیت رسمی همون نسخه رو با فلش مموری روش نصب کنید (آیتم ها و لباس آواتار و آپدیت کینکت) نصب میشه.

پاسخ