هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 7 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آپدیت‌های ایکس‌باکس 360 داشبورد رسمی نسخه 17559 افزوده شد
(2017-06-17, 11:02)Admin نقل قول به نقل از ->در کنسول های جیتگ که داش‌لانچ نصب است باید نام پوشه را طبق نمونه زیر تغییر دهید:
کد:
$$ystemupdate
* نکته: دانلود فایل آپدیت باید طبق نسخه داشبورد نصب شده روی کنسول انجام شود و دقت کنید که از این روش تنها برای نصب آیتم های آواتار یا دیتای کینکت استفاده میشود و جهت آپدیت خود کنسول جیتگ نمی باشد!!!
یعنی دوتا $ داشته باشد؟ $$
برادر عزیز این نکته ای گفتید رو متوجه نشدم. ببینید من طبق نسخه کنسول آبدیتشو دانلود کردم و روی فلش ریختم از داشبورد فری استایل میرم روی داشبورد اصلی کنسول و فلش رو به سیستم می زنم و فایل آبدیت که اتوران اجرا شد اوکی می کنم و تمام
اگر باید کار خاص دیگه ای بکنم ممنون می شم راهنمایی بفرمایی برادر؟
(2017-06-17, 11:55)javcity نقل قول به نقل از ->به احتمال زیاد گزینه noupdate در تنضیمات دش لنچ غیر فعاله ... به دش لنچ برین و این گزین رو فعال کنین یعنی قرمز بشه در خطbehavir

به ریز و دقیقا آدرس می دید که کجا باید برم؟
پاسخ
دش لنج رو فعال کنید به خط behavior برید و از اونجا هم noupdateرو فعال کنین به منوی ایکس باکس برگردین آپدیت اجرا میشه
----- ارسال های ادغام شده -----
یه دونه$ داره
game over( javcity )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • sirvahid
پاسخ
(2017-06-17, 15:54)javcity نقل قول به نقل از ->دش لنج رو فعال کنید به خط behavior برید و از اونجا هم noupdateرو فعال کنین به منوی ایکس باکس برگردین آپدیت اجرا میشه
یه دونه$ داره

شرمنده اگه مبتدیانه سوال می پرسم
دش لنج رو فعال کنید <--------- یعنی چی دقیقا؟
پاسخ
برنامه dashlanch رو داری؟ اگه داری در محیط فری استایل دکمه وسط رو بزن از فایل منیجر آدرسش رو پیدا کن و اجراش بکن یعنی نمیدونی اجرا یعنی چی؟
اگه نداری هم دانلود کن بریز تو یه فلش واز فایل منیجر فری استایل اجرا کن
game over( javcity )
  • sirvahid
پاسخ
(2017-06-17, 17:47)javcity نقل قول به نقل از ->برنامه dashlanch رو داری؟   اگه داری در محیط فری استایل دکمه وسط رو بزن از فایل منیجر آدرسش رو پیدا کن و اجراش بکن  یعنی نمیدونی اجرا یعنی چی؟
اگه نداری هم دانلود کن بریز تو یه فلش واز  فایل منیجر فری استایل اجرا کن

داشبرد من 17489 هست کدومو باید دانلود کنم دوست گرامی؟
اینجا نوشته
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
تا داشبورد 17489
یعنی آیا شامل همین داشبرد 17489 نیز می شود و همین فایلو باید دانلود کنم؟
روش نصبشم همین طوریه دیگه درسته؟
روش نصب و اجرا dash_launch : پس از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج کنید و توسط نرم افزار XEX Menu پوشه dash_launch را به درون پوشه Content کپی کنید. بعد از کپی، وارد پوشه dash_launch و بعد Installer بشید و فایل default.xex رو اجرا کنید. سپس در صفحه باز شده Install را انتخاب کنید و یا اگر نسخه قدیمی را نصب کرده بودید Update را انتخاب کنید. سپس دکمه B را بزنید تا خارج شوید.

فقط به جای نرم افزار XEX Menu از فایل منیجر داشبورد فری استایل استفاده می کنیم اوکی؟
پاسخ
(2017-06-17, 15:41)sirvahid نقل قول به نقل از ->یعنی دوتا $ داشته باشد؟ $$
برادر عزیز این نکته ای گفتید رو متوجه نشدم. ببینید من طبق نسخه کنسول آبدیتشو دانلود کردم و روی فلش ریختم از داشبورد فری استایل میرم روی داشبورد اصلی کنسول و فلش رو به سیستم می زنم و فایل آبدیت که اتوران اجرا شد اوکی می کنم و تمام
اگر باید کار خاص دیگه ای بکنم ممنون می شم راهنمایی بفرمایی برادر؟

بله نام پوشه دو تا $ در ابتداش باشه سپس به کنسول متصل کنید
شما قبل از هر روش این مورد رو تست کنید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
  • sirvahid
پاسخ
سلام
من هارد xbox را عوض کردم و دیگه آواتار ها را نمیشناسه
ورژن 2.0.17511.0
جیتگ شده است
برای نصب دوباره آواتارها چه کار کنم
لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
(2017-08-12, 14:28)babakkashtiban نقل قول به نقل از ->سلام
من هارد xbox را عوض کردم و دیگه آواتار ها را نمیشناسه
ورژن 2.0.17511.0
جیتگ شده است
برای نصب دوباره آواتارها چه کار کنم
لطفا راهنمایی کنید

سلام
دقیقا همین نسخه از سیستم آپدیت رو دانلود و در ریشه یک فلش مموری کپی و بعد به کنسول متصل کنید و آپدیت مربوط به هارد رو نصب کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر پست زیر رو هم مطالعه کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2017-08-13, 00:30)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
دقیقا همین نسخه از سیستم آپدیت رو دانلود و در ریشه یک فلش مموری کپی و بعد به کنسول متصل کنید و آپدیت مربوط به هارد رو نصب کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر پست زیر رو هم مطالعه کنید:

ممنون
حل شد...  خیلی ممنون
یک مشکل دیگه  الان هم یک  xbox 360 سوپر اسلیم جیتگ دارم که ورژن داشپورت 2.0.16747 است
و هارد اکستر نال را نمیشناسه و میگن تو بازی های جدید هم امکان داره ایراد بده
برای آپدیت این از کدام ورژن استفاده کنم که ... با توجه بجیتگ بودن مشکل پیش نیاد ؟؟؟
پاسخ
(2017-08-13, 21:43)babakkashtiban نقل قول به نقل از ->ممنون
حل شد...  خیلی ممنون
یک مشکل دیگه  الان هم یک  xbox 360 سوپر اسلیم جیتگ  دارم که ورژن داشپورت 2.0.16747 است
و هارد اکستر نال را نمیشناسه و میگن تو بازی های جدید هم امکان داره ایراد بده
برای آپدیت این از کدام ورژن استفاده کنم که ... با توجه بجیتگ بودن مشکل پیش نیاد ؟؟؟

خواهش میکنم
همیشه برای نصب آپدیت مربوط به هارد (آیتم و لباس آواتار) باید دقیقا طبق داشبورد جاری کنسول مورد نظر سیستم آپدیت رو دانلود و نصب کنید.

پاسخ