هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 انتقال و اجرای فایل‌ها و دموهای بازی‌ها‌ ایکس باکس 360
(2016-06-23, 22:18)سیاوش1380 نقل قول به نقل از ->ببخشید مال من در تصویر چهار
ندارد Inject Folder

من نظراتم راهم در این صفحه مینویسم ولی سایت به اینجامی فرسته دش
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

دقت داشته باشید که باید ابتدا روی اون پوشه زیرشاخه کلیک کنید و بعد در قسمت مربوطه گزینه اینجکت نیز در دسترس قرار میگیره.

بله درسته اینها هم صفحات همان تاپیک است.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • elves
پاسخ
ببخشید مثلا با استفاده از یه تبدیل می تونیم با خود هارد کنسول این کارا انجام دهیم
پاسخ
(2016-06-26, 18:46)سیاوش1380 نقل قول به نقل از ->ببخشید مثلا با استفاده از یه تبدیل می تونیم با خود هارد کنسول این کارا انجام دهیم

طبق پیام خصوصی که ارسال کرده بودید، شما یک ایکس باکس 360 دارید که لنزش خرابه
در این حالت اگه کنسول شما جیتگ شده نباشه نمیتونید به هیچ عنوان بازی آنلاک شده روش اجرا کنید و باید تعمیر شه.

برای بررسی جیتگ: وقتی کنسول خاموش هست و با دکمه اجکت روشن کنید باید صفحه دیگری به نام زل xell بالا بیاد نه داشبورد رسمی کنسول.

.............
در مورد سوال این پست هم هارد کنسول رو به سیستم بزنید تا جایی که یادم هست میتونه به کمک برخی نرم افزارها شناسایی کنه ولی باید خیلی دقت کنید و در حالت خاموش متصل و بررسی کنید. توصیه میکنم از یه هارد اکسترنال برای انتقال استفاده کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• سیاوش1380
پاسخ
(2016-06-26, 19:09)Admin نقل قول به نقل از ->طبق پیام خصوصی که ارسال کرده بودید، شما یک ایکس باکس 360 دارید که لنزش خرابه
در این حالت اگه کنسول شما جیتگ شده نباشه نمیتونید به هیچ عنوان بازی آنلاک شده روش اجرا کنید و باید تعمیر شه.

برای بررسی جیتگ: وقتی کنسول خاموش هست و با دکمه اجکت روشن کنید باید صفحه دیگری به نام زل xell بالا بیاد نه داشبورد رسمی کنسول.

.............
در مورد سوال این پست هم هارد کنسول رو به سیستم بزنید تا جایی که یادم هست میتونه به کمک برخی نرم افزارها شناسایی کنه ولی باید خیلی دقت کنید و در حالت خاموش متصل و بررسی کنید. توصیه میکنم از یه هارد اکسترنال برای انتقال استفاده کنید.

نه راستش من این کنسول را از یه فامیل تو یه شهرستان ذیگه خریدداری کردم و در ان شهرستان با استفاده از هارد خوده کنسول داخل (هاردو می بردش استریو و بازی فروش ها)  بازی ها را خریدار ی می کرد البته نوار(دیسک) رو هم پیش بازی فروش ها می برد و کنسول من جی تگ شده است اگه هم می شه روش کار رو برا من توضیح دهید
ایا اول باید با استفاده از clone cd از دیسک ایمج بگیریم یا خیر؟
پاسخ
بله ابتدا باید ایمیل بازی رو تهیه کنید. با این نرم افزارها تست کنید (کلون ، ایمج بورن ، الترا ایزو)
تبدیل ایمیج هم این تاپیک رو مشاهده کنید:
NXE2GOD رو استفاده کنید
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

برای انتقال هم همین تاپیک رو با دقت بخونید

• سیاوش1380
پاسخ
اقا امید سلامی دوباره من هاردم را پیش دوستم بردم وداخل دستگاه دوستم کردم بازی ها را داخل هارد خودم نصب کردم وقتی تمام شد شکل داون (فلش به سوی پایین ) اومده بوذد تو بخش گیمس اما اونای دیگه شکل پلی (اجرا) . در داخل دستگاه دوستم بازی را می خوند اما وقتی هارد را اوردم خونه نشون نمی داد و می گفت باید دیسک بذارم (دسگاهم جیتگ) هست. راه حل چیست؟
پاسخ
چون روی کنسول دیگری نصب کردید عادی هست که اجرا نکنه،
ولی الان اگه کنسولتون جیتگ باشه NXE2GOD رو طبق توضیح که بالا لینکش رو قرار دادم (پست شماره 45) اجرا کنید دیتا پچ میشه و آن بازی ها بدون دیسک روی کنسول شما هم بالا میاد.

پاسخ
(2016-07-22, 00:32)سیاوش1380 نقل قول به نقل از ->اقا امید سلامی دوباره من هاردم را پیش دوستم بردم وداخل دستگاه دوستم کردم بازی ها را داخل هارد خودم نصب کردم وقتی تمام شد شکل داون (فلش به سوی پایین ) اومده بوذد تو بخش گیمس اما اونای دیگه شکل پلی (اجرا) . در داخل دستگاه دوستم بازی را می خوند اما وقتی هارد را اوردم  خونه نشون نمی داد و می گفت باید دیسک بذارم (دسگاهم جیتگ) هست. راه حل چیست؟

نرم افزار NXE 2Godرو نصب کنید
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
(2016-07-22, 12:32)محمدرضابابائی نقل قول به نقل از ->نرم افزار NXE 2Godرو نصب کنید

نرم افزار NXE 2God رو با برنامه Horizen به پوشه Demosبریزید وبعد از ریختن برنامه آن را دردستگاه اجرا کنید بعد از یه مدت گزینه Aدر پائین صفحه نمایان می شه که بعد از زدن  گزینه A ازطریق دسته ایکس باکس کلیه بازی ها Pathمیشه ومیتونید بدون سی دی بعداز نصب بازی اجرا کنید.

موفق باشید
GameNet&PC&PS&XBOX360
پاسخ
ممنون از هر دوی شما
پاسخ
خواهش میکنم

پاسخ