هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای اتصال به شبکه ایکس باکس لایو چه مواردی نیاز است
Information 
این تاپیک برای کنسول های غیرجیتگ می باشد.

اولا بهتره از بازی های برنرمکس و پچ شده استفاده شه - این آموزش پچ کردن هست: کلیک کنید
حد اقل اون بازی هایی که می خواهید آنلاین استفاده کنید. هم برنر مکس باشه و هم پچ شده برای لایو.
برای اتصال به لایو باید اینترنت ADSL باشه که به احتمال زیاد دارید. بعد یه ایمیل نیازه که با آدرسش در لایو ثبت نام کنید و پروفایلتون لایو شه. البته بهتره قبلش چک کنید که کنسولتان قبلا فلگ نشده باشه.
قبل از امکان اتصال به لایو همیشه باید آخرین داشبرد منتشر شده را نصب کرده باشید. فایل های معمولا کم حجمی نیز گاها برای امکانات خود بازی ها منتشر میشن که باید اونارم دانلود کنید. (Title Update)
و بعد جهت آنلاین بازی کردن با سایز بازی بازان جهان باید کارت گلد ایکس باکس لایو خرید کرده و کدش را در پروفایل خود ثبت کنید. که اونم میتونید به فروشگاه اینترنتی ما مراجعه کنید: گلد Xbox Live

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • معین، AmirSlash032، mammad73
پاسخ
با عرض سلام

من هر چی سعی میکنم به نت وصل شم از طریق وایرلس وصل نمیشه میگه ای پی رو پیدا نمیکنه دستی هم وارد کردم نشد

راه حلی هست ؟
پاسخ
با سلام
کنسول اسلیم هست؟ آیا ماژول وایرلس داخل کنسول وجود داره ... برخی مواقع برش میدارن اون قطعه رو ... اگه باشه باید موقع بررسی فرستنده های موجود رو نمایش بده.
به صورت سیمی بدون مشکل متصل میشه؟ اگه میشه مشکل از تنظیمات وایرلس میتونه باشه. متود کدگذاری قسمت وایرلس رو از داخل تنظیمات مودم تغییر و مجدد تست کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• mammad73
پاسخ
سلام آقا امید عزیز خسته نباشین .
جناب سوالم اینه که آیا راهی وجود داره که با شروع بازی مثلا farcry 4 دانلود ما قطع نشه ؟ یعنی وقتی وارد بازی میشیم دانلود قسمت Active ِDownload قطع نشه . چون بعد از ورود به بازی میزنه download stoped . یعنی میخوام در حین بازی کردن دانلود هم انجام بشه توی کنسول .
من از Oct 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mammad73 )
پاسخ
سلام تشکر
نه متاسفانه نمیشه کاریش کرد. فقط در برخی بازی های سبک خودش ادامه میده

• mammad73
پاسخ
4 مرحله داره دیگه مرحله دوم به سوم رو رد نمی کنه خواهش می کنم راهنمایی کنید
پاسخ
اگه کنسول غیرجیتگ هست. با اینترنت adsl و کابل شبکه متصل کنید و به لایو متصل بشید. اگه سیستم اپدیت خواست اونم بزنید و بعد اگه برای قسمت لایو ارور داد. احتمالا کنسول بن شده هست و کاریش نمیشه کرد.
اگه هم کنسول جیتگ هست طبق آموزش های موجود در انجمن باید ارتقا بدید. البته کنسول جیتگ رو به لایو هم متصل کنید فوقش چند ساعت بعد بن میشه و فایده ای نداره!

پاسخ
(2014-09-04, 14:20)Admin نقل قول به نقل از ->این تاپیک برای کنسول های غیرجیتگ می باشد.

اولا بهتره از بازی های برنرمکس و پچ شده استفاده شه - این آموزش پچ کردن هست: کلیک کنید
حد اقل اون بازی هایی که می خواهید آنلاین استفاده کنید. هم برنر مکس باشه و هم پچ شده برای لایو.
برای اتصال به لایو باید اینترنت ADSL باشه که به احتمال زیاد دارید. بعد یه ایمیل نیازه که با آدرسش در لایو ثبت نام کنید و پروفایلتون لایو شه. البته بهتره قبلش چک کنید که کنسولتان قبلا فلگ نشده باشه.
قبل از امکان اتصال به لایو همیشه باید آخرین داشبرد منتشر شده را نصب کرده باشید. فایل های معمولا کم حجمی نیز گاها برای امکانات خود بازی ها منتشر میشن که باید اونارم دانلود کنید. (Title Update)
و بعد جهت آنلاین بازی کردن با سایز بازی بازان جهان باید کارت گلد ایکس باکس لایو خرید کرده و کدش را در پروفایل خود ثبت کنید. که اونم میتونید به فروشگاه اینترنتی ما مراجعه کنید: گلد Xbox Live

الان این آموزش برا داشبورد 17559 کار میکنه یا نه؟
ایکس باکس هم جیتگ شده هست.
پاسخ
(2022-08-05, 00:34)danialyou10 نقل قول به نقل از ->الان این آموزش برا داشبورد 17559 کار میکنه یا نه؟
ایکس باکس هم جیتگ شده هست.

این تاپیک برای کنسول های کپی خور عادی با درایو می باشد، نه جیتگ.

پاسخ
Music 
سلام خسته نباشید ببخشید من موقع اتصال به لایو یه مشکلی دارم عکس رو براتون ارسال کردم ببینید مشکلش چیه هرچی میگردم نمیفهمم مشکل از کجاست

دوتا ارور فقط دارم اینا هستن 

عکس اول : 
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

عکس دوم : 
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

عکس سوم : 
پاسخ