هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 مشکل Verify دیسک ایکس باکس 360 در 49%
Exclamation 
سلام

دی وی دی رایتر من مدل Pioneer DVR-219L هست که برنامه BurnerMAX Payload هم اونو پشتیبانی میکنه و تو نرم افزار ImgBurn هم امکان رایت بازی های 8.13GB هست حتی رایت هم بدون مشکل 100 درصد میشه ولی تنها مشکلی که دارم اینه که در مرحله Verify همیشه با هر دیسکی و با هر ISO که دانلود میکنم روی 49 درصد اخطار میده اما باز دیسک رایت شده در ایکس باکسم میاد و فقط امکان نصبش نیست و تا یه جای بازی هم که میرم بعدش خودکار از بازی میاد بیرون و اخطار Disk Clean میده اما بازی های معمولی 7.29GB رو هیچ مشکلی ندارم و با همون دیسک ها هم هیچ اخطاری نمیده فقط با BurnerMAX و رایت 8.13GB مشکل دارم.

دیسک هایی هم که تست کردم از برند های VEVO و HI-TEC بودن چون ظاهراً Verbatim دیگه هیچ جا پیدا نمیشه البته تو تهران همین دیسک ها هم حداقل حلقه ای 2500 یا حتی 3000 تومان تکی می فروشن و به نظرم کیفیت دیسک ها خوبه چون 7.29GB که تا حالا هر چی رایت کردم حتی یه مشکل هم نبوده و یه بازی 7.29GB هم نبوده که کنسولم مشکل داشته باشه اما 8.13GB ها هم اکثرشون بازی بالا میان ولی مثلاً Assassin's Creed Rogue وقتی کلی مرحله میری تا یه مرحله خاص همش سر اون مرحله اخطار Disk Clean میده که حدس میزنم به خاطر همین فقط تا 49 درصد Verify شدنشون باشه.

حالا چطوری می تونم این مشکل اخطار Verify دقیق روی 49 درصد برای همه بازی ها و دیسک ها رو حل کنم؟ به فکر خرید دی وی دی رایتر قوی تر هم بودم اما مدل هایی که تو همه سایت های خارجی برای رایت ایکس باکس عالی حساب میشدن مثل LiteOn iHAS 524 و LiteOn iHAS 324 اصلاً ابدا دیگه تو بازار تهران پیدا نمیشن پس چی کار کنم؟ (بازار های ولیعصر و مغازه های توپخونه رو گشتم همه میگن نگرد دیگه نیست).

ببخشید طولانی شد.
پیشاپیش خیلی ممنون.
پاسخ
سلام
ممکنه از دیسک باشه و گاهی مشاهده شده در دیسک هایی هم که جواب میده ممکنه مثلا چهار بسته باز کنید یکی کلا سوخت بده و وریفای نشه!
با رایت شدن ایمیج های معمولی نمیشه گفت که دیسک ها خوبن و حتما برای برنرمکس قابل استفاده هستن.
عدم سازگاری کامل رایتر و سیستم عامل و سرعت پاسخ دهی هارد و سخت افزار سیستم شما نیز میتونه تاثیر بزاره!
اگه پیدا میشه رایتر پلکستور هم تا جایی که میدونم خوب جواب میده.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • XBOX-BURN
پاسخ
(2016-11-26, 00:12)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
ممکنه از دیسک باشه و گاهی مشاهده شده در دیسک هایی هم که جواب میده ممکنه مثلا چهار بسته باز کنید یکی کلا سوخت بده و وریفای نشه!
با رایت شدن ایمیج های معمولی نمیشه گفت که دیسک ها خوبن و حتما برای برنرمکس قابل استفاده هستن.
عدم سازگاری کامل رایتر و سیستم عامل و سرعت پاسخ دهی هارد و سخت افزار سیستم شما نیز میتونه تاثیر بزاره!
اگه پیدا میشه رایتر پلکستور هم تا جایی که میدونم خوب جواب میده.

خیلی ممنون از پاسخگویی جسارتاً امکانش هست یه لیست از مدل دقیق دی وی دی رایتر هایی که می تونن جایگزین اون مدل های خاص LiteOn از برند های دیگه باشن رو بگید که این بار دست پر برم بازار رو بگردم؟
راستی سایت دیجی کالا مدل iHAS 124 رو داره اما از فریم ور FU ولی تا جایی که تو سایت های مختلف خونده بودم ظاهراً فریم ور DU برای رایت ایکس باکس خوبه.
الان این مدل دیجی کالا با اینکه FU هستش یعنی مشکلی نداره؟ این لینکشه:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
تو بازار هم یه مدل LiteOn پیدا کردم که همه جا فقط اونو داشتن که کلاً شماره مدلش فرق داشت یعنی iHAS بعدش یه عدد نبود نوشته بود iHAS مثلاً S10A14 البته این نه ها منظورم تو این مایه هاست که بین اعداد چند تا حروف انگلیسی مختلف داره چون حفظ نکردم فقط به نظرم عجیب آمد که چرا این مدل اصلاً تو سایت اصلی خود LiteOn که قبلش گشته بودم نیست:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
خود فروشنده ها هم اطلاعی نداشتن که برای رایت بازی ایکس باکس  خوبه یا نه فقط یکی شون ظاهراً از روند رایت برنرمکس اطلاع داشت که گفت اصلاً نگرد نیست اگه پیدا کنی هم سری D نمی تونی پیدا کنی منم گفتم خب جایگزین از برند های دیگه هستش؟ گفت قبلاً یه مدل های خاص Plextor هم بود ولی الان اونا هم نیست گفتم پس بعضی مغازه ها که خودشون رایت میکنن چی کار میکنن؟ گفت احتمالاً از قبل دی وی دی رایتر هاش رو دارن.

الان برای من موضوع رایت برنرمکس معضل شده می دونم مشکل از دیسک نیست و مشکل از رایترم هست چون در این سایت خارجی
هم یکی دقیق این مدل DVR-219L منو داره که گفته با دیسک Verbatim در Verify موقع 49 درصد اخطار میگیره اینم متنش:

نقل قول نقل قول:Hi. I've tried several copies of XGD3 isos using Burner Max Payload on my Pioneer DVR-219L (1.01) and all of them fails in the verify process at 49% (approx at layer break). I've used 4 Verbatim DVD+L MKM-003 Made In Singapore. Any settings made on Imgburn don't change this scenario. I've also tried with my LiteOn iHAS624-32B and using same media, verify process works like a charm, no errors at all.

So, according to my opinion, burnermax payload allows only to increase free space on compatible burners, but the success of the burning process is another story.

it would be nice if someone could do a list including also if the compatible burner is really able to do 100% xgd3 backups with no errors in the verify process.

Thanks and sorry for my poor english.

بعد دقیقاً همین شخص در صفحه بعد اون لینک گفته:

نقل قول نقل قول:I've just sold my Pioneer DVR-219L and bought a LiteOn Ihas124 DU series (8L04 series firmware), used BurnerMax Payload, Forced HT, disabled other options, burnt a Verbatim MKM-003 at 4x (like before on Pioneer) and now everything works like a charm, most important of all the verify process of imgburn.

So this confirms pioneer DVR-219L is supported by BurnerMax Payload but it will always fail imgburn burning process. 

که یعنی میگه رایتر Pioneer DVR-219L خودش رو فروخته و یه LiteOn Ihas124 DU خریده و الان براحتی با ویژگی Force HyperTuning که در Advanced Settings برنامه ImgBurn فقط برای رایتر های LiteOn فعال میشه دیگه مشکل Verify رو نداره.
جمله آخر هم که قشنگ گفته رایتر DVR-219L با BurnerMax Payload پشتیبانی میشه اما همیشه با مشکل رو به رو میشه.

بازم خیلی ممنون از اینکه تو این دوره زمونه ای که دیگه کسی ایکس باکس 360 بازی نمیکنه و همه سراغ PS4 و X1 رفتن پاسخ سوالات بنده رو میدید واقعاً اجرتون با خدا Wink
پاسخ
خواهش میکنم
نه فکر نمیکنم اون رایترها جواب بدن

لطفا دو تاپیک زیر رو هم برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید:

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• XBOX-BURN
پاسخ
(2016-11-26, 21:00)Admin نقل قول به نقل از ->خواهش میکنم
نه فکر نمیکنم اون رایترها جواب بدن

لطفا دو تاپیک زیر رو هم برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید:

این تاپیک ها رو از قبل از طرف گوگل دیده بودم اصلاً به خاطر همین اطلاعات تخصصی تو این انجمن عضو شدم.
بازم ممنون به عنوان سوال آخر و ختم تاپیک می خوام بدونم با این شرایط حالا که باید قید BurnerMax رو بزنم برای رایت بازی های XGD3 بهتره BurnerMAX با مشکل Verify اخطار 49 درصد رایت کنم یا رایت معمولی 97 درصد؟ برای این میگم چون با هر دو روش بازی میاد ولی خب با هر دوش رایت ناقصه خواستم بدونم کدوم بهتره؟ بعد تو کدوم میشه حداقل بازی رو نصب کرد؟ چون تو رایت BurnerMAX رایتر من که ایکس باکس نمی تونه بازی رو نصب کنه و تو همون ایکس باکسم تو حدود های 50 درصد اخطار میده ولی به نظرتون 97 درصد ها حداقل نصب میشن؟ فقط برای این می خوام که هر بار سی دی رو میذارم درایو ایکس باکس انقدر صدا های وحشتناک نده Smile
پاسخ
یک موردی که برخی 97% میتونه داشته باشه اینه که ممکنه کنسول رو فلگ کنه و اگه آنلاین استفاده کنید بن کنن که در این مورد نیز ظاهرا طی چند سال مشکلی رخ نداده.
بعد اینکه 97% معمولا به صورت کامل روی هارد نصب میشه ولی در این حالت بعد از یکی دو دقیقه از بازی میندازه بیرون!
ولی احتمالا اگر با 97% نصب کنید و بعد با قرار دادن دیسک برنرمکس اجرا کنید مشکلی نباشه، اگر اینطور هم نشه برای اجرای بدون صدا راهی جز تهیه یا رایت برنرمکس وریفای شده ندارید.

• XBOX-BURN
پاسخ