هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 چشمک زدن چراغ سبز ایکس باکس 360
سلام دوستان . من ایکس باکس 360 دارم . لنز آنو تعویض کردم و برای تنظیمش چند بار اجبارا سی دی بازی توی درایور(( سی دی رام )) آن گذاشتم و در آوردم . که یک مرتبه چراغ سبز دستگاه پشت سرم چشمک زد و درآیور دستگاه از کار افتاد . در درآیور باز و بسته نمیشه و کلا از کار افتاده ... حتی کابل درآیور دستگاه جدا کردم و کلا درآیور درآوردم اما باز آن چشمک زدن چراغ سبز هست . امکانش هست بنده راهنمایی کنید دلیل این مشکل از کجاس و چگونه رفعش کنم.
پاسخ
سلام
چشمک زدن سبز کنسول Xbox360 به خاطر عدم شناسایی شدن درایو هست شامل پاک شدن فلش درایو یا سوختن برد درایو یا مشکل در باز یا بسته شدن درب درایو.
چک کنید شستی مربوط به شناسایی باز یا بسته بودن درب درایو رو خراب نکرده باشید.
و اگر اتصالی ایجاد کرده باشید یا زمان روشن بودن کابل های درایو رو جدا یا متصل کرده باشید احتمال پاک شدن فریمور درایو هم وجود داره که در این صورت اگه بکاپ از فایل های درایو نداشته باشید باید کنسول جیتگ شه و اطلاعات مورد نیاز رو بدست بیارید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • eiliya
پاسخ
(2017-09-12, 06:45)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
چشمک زدن سبز کنسول Xbox360 به خاطر عدم شناسایی شدن درایو هست شامل پاک شدن فلش درایو یا سوختن برد درایو یا مشکل در باز یا بسته شدن درب درایو.
چک کنید شستی مربوط به شناسایی باز یا بسته بودن درب درایو رو خراب نکرده باشید.
و اگر اتصالی ایجاد کرده باشید یا زمان روشن بودن کابل های درایو رو جدا یا متصل کرده باشید احتمال پاک شدن فریمور درایو هم وجود داره که در این صورت اگه بکاپ از فایل های درایو نداشته باشید باید کنسول جیتگ شه و اطلاعات مورد نیاز رو بدست بیارید

سلام ادمین محترم .... بی نهایت ممنون که جواب بنده را دادید . خدمت شما عرض کنم که احتمال داره دستگاه روشن بوده و کابل ها رو جدا کرده باشم که باز شک دارم این کار انجام داده باشم.ولی کلا درایور دستگاه هیچ حرکتی انجام نمیده و این هم بگم چه درایور وصل باشه و چه وصل نباشه آن چشمک سبز رنگ هست .
ادمین عزیز هارد کنسول در تمام مراحل خراب کاری بنده از دستگاه جدا بوده آیا امکان داره داخل هارد بکاب از فایل ها باشه؟
ومیخوام از جناب عالی خواهشی داشته باشم . لطفا در صورت امکان زحمت بکشید لینک مراحل جیتگ کنسول برای بنده ارسال بفرمایید و اگر برای این کار راهنمایی و یا تذکری است خوشحال میشم برای بنده بفرمایید
بی نهایت از شما ممنونم 252
پاسخ
خواهش میکنم
البته احتمال اینکه برد اصلی کنسول هم دچار مشکل شده باشه وجود داره.
خیر روی هارد مواردی که عرض کردم بکاپ ندارن. به احتمال ضعیف، ممکنه فروشنده طبق شماره سریال کنسول داشته باشه.

ممکنه شما کابل برق درایو رو برعکس متصل کردید و برد درایو دچار مشکل شده.... ممکنه با تعویض چند قطعه مشکل حل شه و یا بشه از روی همون برد DVD Key رو استخراج کرد.
(باید تعمیرکار بررسی کنه در این حالت ممکنه لنز هم سوخته باشه)

لینک جیتگ کردن: جیتگ کردن XBOX360
(البته مدل کنسول رو دقت کنید و نیز قبل از انجام چند بار آموزش رو مطالعه کنید اگر به این نتیجه رسیدید که امکان انجام بدون مشکلش رو دارید، طبق آموزش شروع کنید وگرنه بدید دست یک تعمیرکار معتبر)

در کل باید مرحله به مرحله پیش برید تا مشکل اصلی مشخص شه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • eiliya
پاسخ
با عرض سلام 
ممنون از اینکه وقت برای بنده گذاشتید و جواب اینجانب رو دادید
خواهشی از جناب عالی دارم آیا شما قبول زحمت میکنید این کنسول بنده را احیا کنید و یا آدرس یک تعمیر کار مجرب را به بنده بدهید .
قبلا از همکاری شما بینهایت سپاس گذارم.
پاسخ
درود
خواهش میکنم
(لطفا مدل کنسول و شهر سکونت خودتون رو از طریق پیام خصوصی ارسال کنید)

پاسخ