هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بن شدن کنسول ps4
(2017-09-16, 11:11)amirme نقل قول به نقل از ->سلام
دستگاه منم همين ارور داد و بن شد
الان بايد چي كار كنم؟
ميشه يه نفر راهنمايي كنه

همچین اروری میده : WS-37338-4
چطوری میشه فهمید دائمی هست یا موقت؟
ممنون

به مدت يك ماه بن هستيد و بعد از يك ماه بصورت خودكار از بن در ميايد
پاسخ
(2017-09-16, 12:14)navidmrd نقل قول به نقل از ->به مدت يك ماه بن هستيد و بعد از يك ماه بصورت خودكار از بن در ميايد

خیلی ممنون
پاسخ
با سلام
من یک اکانت هکی با یه بازی rainbow six siege گرفتم
امروز اومدم بازی کنم میگه پلاس ندارین
رفتم تو اکانت هکی اکتیو نبوده
اکتیو کردم
میخاستم ببینیم خطری که تهدیدم نمیکنه
اگه خطری هست
چطوری میتونم اکانتو کلا از رو ps4 پاک کنم
چون میخام برم پلاس قانونی بگیرم
ممنون میشم پاسخ بدین
پاسخ
سلام
اگه قرار باشه مشکلی پیش بیاد، میاد
چون روی کنسولتون اکانت مذکور رو استفاده کردید و این در سرورهای سونی ثبت شده و اگه از روی کنسول هم حذف کنید باز میتونن متوجه شن که روی کدوم کنسول بوده!
توصیه میشه از اکانت های متفرقه و غیرقانونی و نامعتبر استفاده نکنید!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام.من هم همین پیامو دریافت کردم. مطمن هستید بعد یک ماه انبن میشه.کنسول من اپدیت ۵ هستش.
کنسول من دیروز بن شد و تا امروز هیچ پیامی از طرف سونی به ایمیلم دریافت نکردم. لطفا اونایی که این مشکلو داشتن بگن
پاسخ
(2017-10-19, 16:56)saeed_fbi نقل قول به نقل از ->سلام.من هم همین پیامو دریافت کردم. مطمن هستید بعد یک ماه انبن میشه.کنسول من اپدیت ۵ هستش.
کنسول من دیروز بن شد و تا امروز هیچ پیامی از طرف سونی به ایمیلم دریافت نکردم. لطفا اونایی که این مشکلو داشتن بگن

انقدر نپرسید و نترسید! در هر صورتی بن شید بعد از 1ماه آنبن میشید و همیشه سونی ایمیل نمیده! نترس اقا نترررسسسسسسسسسس
پاسخ
(2017-10-25, 16:00)navidmrd نقل قول به نقل از ->در هر صورتی بن شید بعد از 1ماه آنبن میشید

همیشه آنبن نمی کنه! و بستگی به علت محرومیت داره که با هم تفاوت دارن!
تاپیک مربوطه:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
Sad 
124navidmrd
بله اين متن اِرور Ws-37338-4 هستش و يك ماه بن داره

من همین ارور دارم الان سه ماه بنم  از کجا میشه بفهمم تا کی بن شدم؟
پاسخ
واسه اینکه ببینی چه مدت بن هستی باید به ساپورت سونی پیام بدی (اینگلیسی باید یکم بلد باشی) بعد ازش بپرسی چه مدت بن هستی و به چه دلیل بوده.اونامم میگن سریال نامبر پشت دستگاه رو بگو تا بهت بگن چه مدته
پاسخ
(2019-06-09, 11:48)saeed_fbi نقل قول به نقل از ->واسه اینکه ببینی چه مدت بن هستی باید به ساپورت سونی پیام بدی (اینگلیسی باید یکم بلد باشی) بعد ازش بپرسی چه مدت بن هستی و به چه دلیل بوده.اونامم میگن سریال نامبر پشت دستگاه رو بگو تا بهت بگن چه مدته

saeed_fbi سلام ازتون خواهش میکنم میشه بگید چجوری با پلی استیشن ارتباط برقرار کرد یه شماره تو اینترنت بود که اونو میگیرم جواب نمیده لطف کنید شمارشو بهم بگید کنسولم دو هفتس با اين کد بن شده(ws-37338-4) افسرده شدم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان