هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بن شدن کنسول ps4
(2019-06-26, 17:24)jason نقل قول به نقل از ->saeed_fbi سلام ازتون خواهش میکنم میشه بگید چجوری با پلی استیشن ارتباط برقرار کرد یه شماره تو اینترنت بود که اونو میگیرم جواب نمیده لطف کنید شمارشو بهم بگید کنسولم دو هفتس با اين کد بن شده(ws-37338-4) افسرده شدم

من دقیق یادم نیست ارورم چی بود ولی حدودا یکی دوما بن بودم
برای ارتباطش باید بری تو سایتش اونجور که یادمه یه پاسخگو انلاین داشت به اون پیام بده میگه سریال نامبرو بگو بعد کلی به خاطر بن عذر خواهی مکینه 193 193 بعد میگه چه مدت دیگه بن هستی
پاسخ
(2017-08-14, 15:48)navidmrd نقل قول به نقل از ->هر کسی یه حرفی میزنه..خیلیا که میگن اصلا آنبن نمیشی..به حرف کسی توجه نکن.من تماس گرفتم با شرکت سونی تلفنی حرف زدم گفتن یک ماه بن هستی و بعد از یک ماه هم آنبن شدم.
درود دوست عزیز خواهشا میشه شماره تلفن ساپورت سونی رو به‌ من‌ بدید تو اینترنت یک شماره پیدا کردم که هر چقد زنگ میزنم جواب نمیدن دو هفتس کنسولم با همین کد بن شده بهم کمک کنید
پاسخ
سلام تازه ps4 خریدم میخوام اکانت ظرفیت 2 بگیرم بعد این اکانت ها به نظرتون خوبه یا نه؟
بعد الان دستگاهم فقط بازی های رایگان و دمو داره وبعد موقعه ای که افلاینم روی بازی ها قفل میاد ولی موقعه ای که انلاین میشم از بین میره باید چیکار کنم؟
پاسخ
سلام من PS4 رم ارور 37338_4 رو ميده يك ماه گذشته باز نشده به نظرتون چند ماهست
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • hesamd84
پاسخ
سلام کنسول من ارور ws-37388-4 رو میده ایا بن دائم شدم یا موت بار اولم هم هستش
پاسخ
سلام ps4 بن شده فقط جیمیل و رمز اکانت عوض کردم بنظرتون چند ماهس
پاسخ
سلام
بسته به دلیل و ارور کد شاید بشه اطلاعاتی بدست اورد

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2017-08-14, 15:48)navidmrd نقل قول به نقل از ->هر کسی یه حرفی میزنه..خیلیا که میگن اصلا آنبن نمیشی..به حرف کسی توجه نکن.من تماس گرفتم با شرکت سونی تلفنی حرف زدم گفتن یک ماه بن هستی و بعد از یک ماه هم آنبن شدم.
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Amir mafia، Parsa4460
پاسخ
Information 
(2017-07-09, 03:30)navidmrd نقل قول به نقل از ->بله اين متن اِرور Ws-37338-4 هستش و يك ماه بن داره
 سلام قربان خسته نباشید ببخشید یه سوال الان من دستگاه پی اس فورم یک ماه هستش که بن شده ولی هنوز از بن در نیومده قربان چیکار باید بکنم یک راهنمایی میکنید هرچه سریع تر  166
پاسخ
سلام
بسته به دلیل و ارور کد شاید بشه اطلاعاتی بدست آورد.
احتمالا با تماس با پشتیبانی شرکت مذکور بشه اطلاعات دقیق تری بدست آورد.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان