هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بن شدن کنسول ps4
(2017-07-26, 20:40)sepehr007 نقل قول به نقل از ->شما از كجا مطمئن هستيد كه بن دستگاه يك ماه ديگر بر طرف ميشه ؟ آيا كسي برايش اتفاق افتاده كه بن بشه و بعد چند وقت آنبن بشه ؟ ما كه از خدامونه دستگاهم كه امروز با همين كد بن شد ،آنبن بشه.

سلام هرکسی درمورد بن شدن کنسول راهنمایی نیاز داره به ایدی تلگرامم پیام بده راهنماییش میکنم?
پاسخ
(2020-11-10, 23:56)Mehrdadmran نقل قول به نقل از ->سلام هرکسی درمورد بن شدن کنسول راهنمایی نیاز داره به ایدی تلگرامم پیام بده راهنماییش میکنم?

شناسه از پست حذف شد!
لطفا اگه راهنمایی دارید در همین تاپیک ارسال کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام میشه کمکم کنید؟
من حدود ۵ ماه پیش ps4pto نو خریدم همون موقع ی لیست دادم چنتا بازی هکی بریزن برام.وقتی بازی ها رو تموم کردم ریست فکتوری کردم و ب نت وصل شدم، بعد از حدود یک ماه
ک مرتب ب نت وصل بودم.ی هو دو شب پیش کانکت کردم توی تستش و تویplaystation network sign in فیلد میشد
ده بار امتحان کردم با نت وای فای گوشی نشد ک نشد
جالبتر اینکه وقتی توی اکانت خودم رفتم و میخوتستم نت رو چک کنم از من پسورد خواست وقتی پسورد رو دادم این پیغام رو داد

access to playstation network from this ps4 has been permanently or temporarily suspended
اگر این نشانه بن شدنه پس چرا عبارت bannerd نداره؟ اگر هم بن نشده چی شده پس ؟ اگر بن شده چرا و تاکی بن میشه؟
باید چکار کنم
توراخدا بهم جواب بدین ۱۴ تومن دستگاه گرفتم ۶ ماه نشده
پاسخ
(2021-09-05, 23:26)Ali285 نقل قول به نقل از ->سلام میشه کمکم کنید؟
من حدود ۵ ماه پیش ps4pto نو خریدم همون موقع ی لیست دادم چنتا بازی هکی بریزن برام.وقتی بازی ها رو تموم کردم ریست فکتوری کردم  و ب نت وصل شدم، بعد از حدود یک ماه
ک مرتب ب نت وصل بودم.ی هو دو شب پیش کانکت کردم توی تستش  و تویplaystation network sign in فیلد میشد
ده بار امتحان کردم با نت وای فای گوشی نشد ک نشد
جالبتر اینکه وقتی توی اکانت خودم رفتم و میخوتستم نت رو چک کنم از من پسورد خواست وقتی پسورد رو دادم  این پیغام رو داد

access to playstation network from this ps4 has been permanently or temporarily suspended
اگر این نشانه بن شدنه پس چرا عبارت bannerd نداره؟ اگر هم بن نشده چی شده پس ؟ اگر بن شده چرا و تاکی بن میشه؟
باید چکار کنم
توراخدا بهم جواب بدین ۱۴ تومن دستگاه گرفتم ۶ ماه نشده

سلام
پیام میگه این کنسول موقت یا دائمی بن شده. باید ارور کدش رو بررسی کنید.

تاپیک زیر ممکنه کمک کنه:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
Ws-37338-4 این کد ارور، میشه لطفا برسی کنید چون من توی سایت سونی زدم هیجی نیورد
من ی ویدیو دیدم توی ی سایت در رابطه با بن شدن و برای مثال دقیقا همین کد رو توی سایت سونی سرچ کرد ک نوشته بود دائم بن شده، اما با همونی ک این ویدیو را داده بود صحبت کردم خودش گفت ب احتمال خیلی زیاد ۱ تا ۳ ماه باز بشه. ولی من بازم میترسم دائمی باشه
میشه لطفا شما کد رو برسی کنید ممنون?
پاسخ
(2021-09-07, 21:23)Ali285 نقل قول به نقل از ->Ws-37338-4 این کد ارور، میشه لطفا برسی کنید چون من توی سایت سونی زدم هیجی نیورد
من ی ویدیو دیدم توی ی سایت در رابطه با بن شدن و برای مثال دقیقا همین کد رو توی سایت سونی سرچ کرد ک نوشته بود دائم بن شده، اما با همونی ک این ویدیو را داده بود صحبت کردم خودش گفت ب احتمال خیلی زیاد ۱ تا ۳ ماه باز بشه. ولی من بازم میترسم دائمی باشه
میشه لطفا شما کد رو برسی کنید ممنون?

طبق سایت های خارجی، کد فوق مربوط به بن دائمی کنسول هست:
WS-37338-4: This PS4 console has been permanently banned from the PlayStation Network

این رو کسی جز پشتیبانی سونی نمیتونه مطمئن بگه که بعد از مدتی باز خواهد شد یا نه،
در صورت تمایل از طریق پشتیبانی سونی پیگیری کنید، اگه توضیح و دلیل قانع کننده براشون ارسال کنید ممکنه یکبار باز کنن.

پاسخ
ممنون?
----- ارسال های ادغام شده -----
عذر میخوام ی چیز دیگه.خب ایمیلی ک باید بدم باید حتما با ایمیل خودم(ایمیلی ک اکانت psn روش دارم)بدم؟
و اینکه چطور از طریق ایمیل شناسایی میکنن دستگاهم رو ایا باید سریال دستگاه رو ایمیل کنم
و ی سوال دیگ اینکه چکار کنم جواب ایمیل رو بدن؟ متنش چی باشه؟( چون میخوام جواب بدن حتما)عامیانه باشه یا کتابی؟یا مثلا توی سابجکت چی بنویسم (hi , help یا هرچیزی
یا حتی دوسه بار ایمیل را سند کنم
ممنون میشم راهنماییم کنی هیچ اطلاعات و سابقه ای ندارم?
پاسخ
(2021-09-08, 00:37)Ali285 نقل قول به نقل از ->ممنون?
----- ارسال های ادغام شده -----
عذر میخوام ی چیز دیگه.خب ایمیلی ک باید بدم باید حتما با ایمیل خودم(ایمیلی ک اکانت psn روش دارم)بدم؟
و اینکه چطور از طریق ایمیل شناسایی میکنن دستگاهم رو ایا باید سریال دستگاه رو ایمیل کنم
و ی سوال دیگ اینکه چکار کنم جواب ایمیل رو بدن؟ متنش چی باشه؟( چون میخوام جواب بدن حتما)عامیانه باشه یا کتابی؟یا مثلا  توی سابجکت چی بنویسم (hi , help  یا هرچیزی
یا حتی دوسه بار ایمیل را سند کنم
ممنون میشم راهنماییم کنی هیچ اطلاعات و سابقه ای ندارم?

به نظرم بهتره از طریق چت باشه، از یه شخص آشنا که انگلیسیش هم خوب باشه درخواست کنید کمکتون کنه.
در کمال ادب و احترام باهاشون چت کنید وگرنه به احتمال زیاد دیگه هیچ پاسخی بهتون نمیدن.
از قبل مشکلتون رو مرور کنید و پاسخ مناسب برای سوالات احتمالی پشتیبان آماده کنید.
متاسفانه بنده شدیدا محدودیت زمانی دارم و در حال حاضر بیشتر از این نمیتونم کمک کنم.

اگه از طریق ایمیل هم بخواهید انجام بدید اصلا چند بار ارسال نکنید و کاملا صبور باشید، یکبار ارسال کنید حداقل 7-10 روز صبر کنید. (عنوان مناسب انتخاب کنید و سریال کنسول هم باید در متن قرار بدید)

پاسخ
درود ب شما، خب اگ چت انلاین منظورتونه کجا کدوم قسمت؟و از کجا بفهمم کی انلاین میشن ک باهاشون انی چت کنم؟و شماره سریال دستگاهم رو هم چطوری پیدا کنم

البته عزیز اینا همه را برای یک ماه اینده میخوام اماده کنم
چون امروز توی ی انجمنی کامنت ها رو میخوندم ی کامنتی مال سال ۹۹، ی اقایی کامنت داده بود ps4 بچش بن شده وکد ارور رو هم توی کامنت گذاشته بود همینطور شمارش و درخواست کمک کرده بود.من زنگ زدم بهش گفتم کامنتت رو خوندم دستگاه منم بن شده و کد ارور دقیقا مث کد ارور شماست و چکار کردین؟ جالبه بهم گفتن تا ۱ ماه بعد باز و اوک شد
پاسخ
(2021-09-08, 22:22)Ali285 نقل قول به نقل از ->درود ب شما، خب اگ چت انلاین منظورتونه کجا کدوم قسمت؟و از کجا بفهمم کی انلاین میشن ک باهاشون انی چت کنم؟و شماره سریال دستگاهم رو هم چطوری پیدا کنم

البته عزیز اینا همه را برای یک ماه اینده میخوام اماده کنم
چون امروز توی ی انجمنی کامنت ها رو میخوندم ی کامنتی مال سال ۹۹، ی اقایی کامنت داده بود ps4 بچش بن شده وکد ارور رو هم توی کامنت گذاشته بود همینطور شمارش و درخواست کمک کرده بود.من زنگ زدم بهش گفتم کامنتت رو خوندم دستگاه منم بن شده و کد ارور دقیقا مث کد ارور شماست و چکار کردین؟ جالبه بهم گفتن تا ۱ ماه بعد باز و اوک شد

از طریق سایت سونی و بخش پشتیبانی بررسی کنید،
البته اصولا گزینه ای برای آنبن کردن کنسول جهت انتخاب نیست و باید با استفاده از گزینه های دیگه به چت دسترسی پیدا کنید، احتمالا یه مرحله هم باید گزینه هایی انتخاب کنید که پشتیبان مجازی رو رد کنه. (با گذشت زمان ممکنه هر قسمتش رو تغییر بدن)

از طریق تویتر هم ممکنه کمک کنن: AskPlayStation

شماره سریال PS4 شامل 11 کاراکتر هست و توسط برچسب بر روی کنسول نصب شده، پشت یا زیر کنسول رو چک کنید پیدا میکنید.
(فقط مدل رو با سریال اشتباه نگیرید، نمونه برای مدل: CUH-70xx)

بسته به تشخیص و دلیل بن ممکنه برخی رو بعد از مدتی باز کنن (شاید هم سیستمشون قاطی میکنه یا هک میشن)، بله خواستید 30-40 روز صبر کنید بعد اگه باز نکردن پیگیری کنید.

آپدیت:
پوشه اینباکس و اسپم ایمیلتون رو دقیق بررسی کردید؟ هیچ ایمیلی نداده بودن؟ البته چون کنسول بن شده احتمالا ایمیلی ارسال نکنن. (ولی در صورت ارسال معمولا در اون اشاره میکنن که چه مدت بن هست)

نهایتا در صورت نیاز به ارتباط از طریق لینک زیر هم میتونید به پشتیبانی سونی متصل شید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Ali285
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان