هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بن شدن کنسول ps4
(2017-06-26, 23:08)Omid4009 نقل قول به نقل از ->سلام من دادم برام اکانت بزنن طرف گفته دستگاهت بن شده میگه 2هفته صبر کن ببینم چی میشه حالا من چکار کنم لطفن یکی به من کمک کنه???

اخوی یخشو بگییر ولش نکنی اگه دست اون بن شده
game over( javcity )
پاسخ
منم بن شدم,خاک بر سرا شرکت به این بزرگی یبار نتونستم لایو چت باهاشون حرف بزنم. تو خود سایت سونی هم هیجا ننوشته مددت بن ها چقدر است. احمقن خارجیا واقعا
پاسخ
جدا اینطور فک میکنی
میخوای بحرفی برو تو قسمت ساپورت پلی اسیشن باهاشون بحرف
game over( javcity )
پاسخ
(2017-06-28, 20:12)javcity نقل قول به نقل از ->جدا اینطور فک میکنی
 میخوای بحرفی برو تو قسمت ساپورت پلی اسیشن باهاشون بحرف

اره جدا اینجوری فک میکنم 233 زنگ زدم به شماره ای که داده بودن تو سایت صحبت کردم به یه بدبختی باهاشون.گفت برای یک ماه بن هستی و تاریخ فلان در ماه جولای آنبن میشی
پاسخ
(2017-06-29, 00:12)navidmrd نقل قول به نقل از ->گفت برای یک ماه بن هستی و تاریخ فلان در ماه جولای آنبن میشی

دلیل بن شدن اکانت یا کنسول PS4 شما چی هست؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2017-06-30, 10:33)Admin نقل قول به نقل از ->دلیل بن شدن اکانت یا کنسول PS4 شما چی هست؟

وارد اکانت یه خارجی شدم و پلاسش رو اکتیو کردم
پاسخ
(2017-06-30, 12:27)navidmrd نقل قول به نقل از ->وارد اکانت یه خارجی شدم و پلاسش رو اکتیو کردم

در این صورت کنسولتون بن شده. باز خوبه بعد از یکماه باز میکنه، البته احتمالا در صورت تکرار برای زمان طولانی یا دائم بن کنن!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2017-06-30, 12:35)Admin نقل قول به نقل از ->در این صورت کنسولتون بن شده. باز خوبه بعد از یکماه باز میکنه، البته احتمالا در صورت تکرار برای زمان طولانی یا دائم بن کنن!

اره دیگه ریسک نمیکنم همچی قانونی میریزم
پاسخ
تصمیم درستی هست

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • navidmrd
پاسخ
(2017-06-26, 23:08)Omid4009 نقل قول به نقل از ->سلام من دادم برام اکانت بزنن طرف گفته دستگاهت بن شده میگه 2هفته صبر کن ببینم چی میشه حالا من چکار کنم لطفن یکی به من کمک کنه???
وقتی بن میشه و این پیام PlayStation Network access from this PS4 banned or temporarily suspended رو میده، بن موقت هست و حداقل دو ماهه و حداکثر شش ماهه دوباره باز میشه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان