هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بن شدن کنسول ps4
سلام مدیر.من ی بار دیگه تست کردم همچنان فیلد میشه کانکشن اما ابدیت ۹ را ک الان اومده اجازه داد دانلود کنم.حالا اینو میخوام بدونم ک اگر بن دائمی باشه، آیا اجازه ابدیت دستگاه را میده ؟اگه نه ک خب پس امیدوار باشم ب باز شدن بن، چون برای من ابدیت ۹ را داد و دانلود و ابدیت کردم
پاسخ
(2021-09-17, 15:58)Ali285 نقل قول به نقل از ->سلام مدیر.من ی بار دیگه تست کردم همچنان فیلد میشه کانکشن اما ابدیت ۹ را ک الان اومده اجازه داد دانلود کنم.حالا اینو میخوام بدونم ک اگر بن دائمی باشه، آیا اجازه ابدیت دستگاه را میده ؟اگه نه ک خب پس امیدوار باشم ب باز شدن بن، چون برای من ابدیت ۹ را داد و دانلود و ابدیت کردم

سلام
این مورد رو متاسفانه دقیق نمیدونم، ولی فکر نمیکنم مرتبط باشه.
احتمالا امکان آپدیت رو برای هر کنسول بن شده و عادی و ... باز بزارن چون در واقع این یک امتیاز مثبت برای خودشون هست،
چرا که با آپدیت کردن کنسول میتونن برخی راه های هک شدن احتمالی کنسول (یا در صورت وجود، روش های قبلی رو) رو مسدود کنن.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
درسته ولی از این رو میگم ک اگر دستگاه من بن دایمی باشه باید بندازمش سطل اشغال بنابراین ابدیت براش عملا بیهودس حالا ابدیت ۲۰ هم ک بیاد براش
پاسخ
(2021-09-18, 11:34)Ali285 نقل قول به نقل از ->درسته ولی  از این رو میگم ک اگر دستگاه من بن دایمی باشه باید بندازمش سطل اشغال بنابراین ابدیت براش عملا بیهودس حالا ابدیت ۲۰ هم ک بیاد براش

یعنی مثلا اگه زمانی هک آفلاین برای آپدیت 17 بیاد، که کنسول رو بتونید به صورت آفلاین استفاده کنید و هر بازی رو خواستید بتونید آفلاین و رایگان اجرا کنید براتون تفاوتی نمیکنه؟؟؟
البته فقط احتمالات رو میگیم، ممکنه زمانی هک برای نسخه قبلی بیاد و شما بگید کاش آپدیت نکرده بودم و یا برای همین نسخه 17 بیاد و یا کلا نیاد.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
سلام.یعنی الان ک بن شده، غیر از دیسک ، میتونم بدم بازی افلاین بریزن واسم؟مثلا پی اس ۲۰۲۲.اگ اینجوری باشه ک پس دستگاه می ارزه.
و تا زمان هک ابدیت ۹ صبر کنم و بدم هک کنن دستگاه رو برام
پاسخ
(2021-10-03, 15:57)Ali285 نقل قول به نقل از ->سلام.یعنی الان ک بن شده، غیر از دیسک ، میتونم بدم بازی افلاین بریزن واسم؟مثلا پی اس ۲۰۲۲.اگ اینجوری باشه ک پس دستگاه می ارزه.
و تا زمان هک ابدیت ۹ صبر کنم و بدم هک کنن دستگاه رو برام

سلام، خیلی وقته پیگیر اخبار مرتبط نیستم و اطلاع ندارم به چه روشی انجام میدن.
اگه نیاز به لاگین کردن در اکانت و اتصال به شکبه نداشته باشه، میتونن فعال کنن.
در خصوص نسخه هم بنده فقط احتمالات رو عرض کردم، یعنی ممکنه کلا نشه یا بعد از چند ماه بشه یا شده باشه.

پاسخ
اقا دستت درد نکنه از راهنمایی، اصلا دیگه نیازی نیست چن باز شد حله?
فقط ی سوال ک خیلی مهمه اینکه چکار کنم دیگه بن نشه؟
ی مورد اینه ک ب اون طرفی ک دستگاه قبلیم رو فروختم بگم اکانتم رو پاک کنه
خب ی موردش اینه ک بازی هکی دیگه نریزم دیگه چی؟
پاسخ
(2021-10-03, 22:50)Ali285 نقل قول به نقل از ->اقا دستت درد نکنه از راهنمایی، اصلا دیگه نیازی نیست چن باز شد حله?
فقط ی سوال ک خیلی مهمه اینکه چکار کنم دیگه بن نشه؟
ی مورد اینه ک ب اون طرفی ک دستگاه قبلیم رو فروختم بگم اکانتم رو پاک کنه
خب ی موردش اینه ک بازی هکی دیگه نریزم دیگه چی؟

خواهش میکنم
باید قوانینشون رو رعایت کنید و کنسول یا اکانت دستکاری نشه، کارت یا حساب بانکی مشکل دار بهش متصل نشه.
فقط و فقط از اکانت های مطمئن استفاده کنید، چون برای بار دوم بن کنن دیگه فکر نمیکنم باز کنن.
کنسول قبلی رو نمیدونم چه شرایطی داشته ولی هر زمان کنسولی میخواهید بفروشید بهتره اکانتتون رو از روش حذف کنید.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Ali285
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان