هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال بازی به دستگاه xbox jtag
با سلام
میخواستم بدونم برنامه ای هست که بشه رو کامپیوتر نصب کرد و هارد اینترنال xbox رو نشون بده(تو محیط ویندوز)؟

که مجبور نشیم برای انتقال بازی از اکسترنال به اینترنال دستگاه روشن بمونه!!مستقیما از طریق کامپیوتر وارد هارد xbox کنیم.
راهی هست یا حتما باید Freestyle dash باشه؟
با Xplore 360 میشه اینکارو کرد ؟؟؟! ممنون دوستان
پاسخ
سلام
یکی اینه که ftp کنید.
برای اتصال خود هارد نیز اگه فت هست باید تبدیل بگیرید و اسلیم هم باشه با کابل ساتا متصل میشه فکر کنم با این آموزش نشون بده:
انتقال فایل به هارد xbox 360

ولی در کل با اکسترنال هم انتقال بدید مشکلی نداره و زمان زیادی نمیبره در کل !

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
ببخشید سرعت اجرای بازی در هارد اکسترنال با اینترنال فرق داره در اسلیم چون من هارد اینترنال ندارم و مجبورم از اکسترنال استفاده کنم
پاسخ
اکه هارد اکسترنال از سرعت خوب برخوردار نباشه و حجم هارد و اطلاعات روش بالا باشه میتونه مقداری متفاوت باشه. البته در هارد استاندارد احتمالش کم هست.
برای تست مثلا می تونید یکی دو بازی رو از روی دیسک تست کنید سرعت اجراشون رو و بعد نصب کنید و سرعت اجرا از روی هارد رو بررسی و مقایسه کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2015-07-07, 19:09)Sullivan نقل قول به نقل از ->با سلام
میخواستم بدونم برنامه ای هست که بشه رو کامپیوتر نصب کرد و هارد اینترنال xbox رو نشون بده(تو محیط ویندوز)؟

که مجبور نشیم برای انتقال بازی از اکسترنال به اینترنال دستگاه روشن بمونه!!مستقیما از طریق کامپیوتر وارد هارد xbox کنیم.
راهی هست یا حتما باید Freestyle dash باشه؟
با Xplore 360 میشه اینکارو کرد ؟؟؟! ممنون دوستان

با نرم افزار Horizenهم میشه
پاسخ
سلام من ایکس باکس جیتگ دارم و اون اپدیت کردم به 17511 ولی الان بازی ها تو xbox game نیست و اینکه میخوام یه بازی رو از سی دی بریزم چیکار کنم چون همین که سی دی رو میندازم و play game رو میزنم فری استایل ریست میشه
پاسخ
(2018-02-08, 13:23)arashbaba نقل قول به نقل از ->سلام من ایکس باکس جیتگ دارم و اون اپدیت کردم به 17511 ولی الان بازی ها تو xbox game نیست و اینکه میخوام یه بازی رو از سی دی بریزم چیکار کنم چون همین که سی دی رو میندازم و play game رو میزنم فری استایل ریست میشه

سلام
آیا به روش مناسب کنسول جیتگ آپدیت کرده اید؟ یا آپدیت رسمی رو مستقیم روش ریختید؟
اگه با فایل رسمی آپدیت مستقیم کرده باشید، کنسولتون دیگه جیتگ نیست!

پاسخ
سلام دوستان شرمنده با تاخیر چند ساله یه سوال اشتم در همین مورد ولی برعکس ..الان من میخوام بازی های که روی هارد داخلی کنسول جی تگ هست روی یه هارد اکسترنال بریزم و به کامپیوتر انتقال بدم که داشته باشم هر وقت لازم شد دوباره بریزم روی کنسول ممنون میشم بگید چطور انجام بدم؟
پاسخ
(2023-01-15, 19:16)behnam2521 نقل قول به نقل از ->سلام دوستان شرمنده با تاخیر چند ساله یه سوال اشتم در همین مورد ولی برعکس ..الان من میخوام بازی های که روی هارد داخلی کنسول جی تگ هست روی یه هارد اکسترنال بریزم و به کامپیوتر انتقال بدم که داشته باشم هر وقت لازم شد دوباره بریزم روی کنسول ممنون میشم بگید چطور انجام بدم؟

سلام
احتمالا تاپیک زیر کمک کمکتون کنه:
در فرمت جدید فایل ها نیز قابل مشاهده هستن..

مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

پاسخ