هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 نصب داش لانج و فری استایل و تنظیم اجرا شدن اتوماتیک فری استایل | کنسول های جیتگ
(2015-08-26, 11:27)hossein.z نقل قول به نقل از ->سلام
من فری استایلو نصب کردم و ایکس باکس به اینترنت وصله
تو تنطیمات هم اون تیکه دانلود کاور رو زدم
ولی کاور بازی دانلود نمیکنه
مشکل از کجاست؟؟؟؟؟
سلام
خودم استفاده نمیکنم ولی چند مورد قبلا در انجمن نوشته بودیم سرچ کنید شاید با اونا مشکل برطرف بشه.

(2015-08-30, 01:04)Shahram-K نقل قول به نقل از ->سلام جناب ادمین محترم
کنسول اسلیم 4 گیگ خودم را ( که یک هارد 250 گیگ اینترنال هم به آن اضافه کرده ام ) مطابق آموزشها و راهنمائی های شما از داشبورد 17150 به داشبورد 17349 آپدیت کردم و آپدیت مربوط به کینکت و آواتارها را هم بخوبی انجام دادم و در حالت استاندارد همه چیز بخوبی کار میکرد
بعد مطابق آموزش این تاپیک ، داش لانچ 3.15 و فری استایل 3.0.775 را هم نصب کردم و تنظیمات را هم درست کردم که هربار کنسول را روشن میکنم ، بطور اتوماتیک ، با فری استایل بالا می آید.
اما متاسفانه در فری استایل اصلا بازیهای من را تشخیص نداده و نشان نمیدهد ( میگوید No Game ) حال آنکه بیش از 10 گیم روی هارد 250 گیگ نصب شده است که دو تای آنها GOD شده و مابقی هنوز NXE هستند ولی هیچکدام در فری استایل ظاهر نمیشوند. همه اینها در حالی است در فری استایل وقتی دکمه Xbox روی کنترلر را میزنم و در منوی باز شده ، My Games را انتخاب میکنم ، به حالت داشبورد استاندارد ایکس باکس میرود و لیست ده گیم نصب شده را مثل همیشه می آورد و همه بازیها ها هم اعم از GOD شده یا NXE بخوبی اجرا میشوند
بنظرتان مشکل چیست و اشتباهم در کجاست ؟ آیا تنظیم خاصی باید انجام دهم تا فری استایل بتواند گیمهای نصب شده را بشناسد و نمایش دهد ؟
ممنون میشوم اگر راهنمائی بفرمائید.
سلام
خودم فری استایل استفاده نمیکنم. شاید با نسخه جدید داشبرد مشکل داره.
همچنین نوع بازی ها و قدرت اسکن و Game paths رو در تنظیمات بررسی کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
Sad 
سلام جناب ادمین.ببخشید ایکس باکس من 360 جیتگ هست مدل اسلیم.ببخشید قبلا وقتی من ایکس باکسم رو روشن می کردم صفحه ی فری استایل باز میشد.ولی الان وقتی روشنش میکنم ایکس باکس روی صفحه ی ایکس باکس لایو باز میشه و من دسترسی به زکس منو یا هیچ چیز دیگه ای رو ندارم لطفا کمکم کنید
دو کس رنج و سختی بیفایده کشیدند:یکی انکه اموخت و نکرد و دیگر انکه اندوخت و نخورد
علم چندان که بیشتر خوانی           چون عمل در تو نیست نادانی
پاسخ
اصولا باید بتونید به داشبرد برگردید و در این حالت در داش لانچ حالات بوت مورد نظر رو تنظیم کنید که چه نرم افزاری در زمان بوت اجرا شود.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
یعنی و تنظیم کنم که وقتی ایکس باکس روشن شد چه صفحه ای باز شه؟ اگه آره چه جوری برم تو داش لانچ و این کار رو  بکنم
پاسخ
الان پیشفرض به چه صفحه ای میره؟ یک تصویر قرار بدید

پاسخ
Photo 
این صفحه (این رو از اینترنت گرفتم اما صفحه ای که میاد همینه)

-----
ویرایش توسط admin
پاسخ
این همون داشبورد رسمی کنسول هست دیگه. احتمالا کنسول رو مستقیم آپدیت کردید و جیتگ رفته ...
وقتی کنسول خاموش هست و با دکمه اجکت اقدام به روشن کردن کنسول می کنید همین صفحه بالا میاد یا یه صفحه دیگه؟

پاسخ
محیط xell reloaded میاد
پاسخ
در این صورت جیتگ هست. در همون داشبورد رسمی کنسول در قسمت بازی ها > بازی های دمو > نرم افزار زکس منو رو پیدا و اجرا کنید. بقیه اش هم مثل آموزش

پاسخ
خیلی ممنون که کمکم کردید انجامش میدم
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
رفتم به قسمت بازی ها و دمو اما هیچی اونجا نیست و فلدر خالی است
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
خیلی ممنون که کمکم کردید انجامش میدم
پاسخ