هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 نصب داش لانج و فری استایل و تنظیم اجرا شدن اتوماتیک فری استایل | کنسول های جیتگ
(2015-04-02, 15:20)Samanhp نقل قول به نقل از ->بله ممنون
ادمین 17150 آخرین آپدیته دیگه؟ من الان 17150 هست
بله آخرین آپدیت در حال حاضر همین است.
شما آنلاین بشید در فری استایل و برای دانلود کاور ها، برای بازی مورد نظر Refresh Art رو انتخاب کنید کاورش رو دانلود میکنه

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Samanhp
پاسخ
ادمین ممنون انجام دادم کاورا اومد. مرسی عزیز

یه قضیه فقط یه گزینه دیگه هست برای آپدیت وقتی میری قسمت ستینگ بازی برای updare art . گزینه ای به اسم Manage Title Updates این گزینه چیه؟ اشتباهی یه بار زدم واسه یه بازی چند دقیقه ای داشت دانلود می کرد.

در مورد این اطلاع داری؟

ممنون
من از Mar 2015 عضو انجمن هکدکنسولز هستم. ( Samanhp )
پاسخ
خواهش میکنم. فکر کنم برای تایتل آپدیت بازی هست.
تایتل آپدیت برای شناسایی DLC برای بازی هایی که براشون DLC دانلود کرده اید و یا وقتی بازی ای باگ بزرگی داره و سازنده از طریق ارائه تایتل آپدیت اون باگ رو رفع میکنه، مورد استفاده دارد.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• Samanhp
پاسخ
یعنی هیچ تغییری توی بازی انجام نمیشه؟

الان پست تایتل آپدیت ها رو هم دیدم.
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
میشه بفرمایید فواید این تایتل آپدیت ها چیه؟ آیا اینایی که قرار دادید رو سایت فرق داره با اینی که فری استایل خودش دانلود میکنه؟
من از Mar 2015 عضو انجمن هکدکنسولز هستم. ( Samanhp )
پاسخ
شاید موارد بسیار کمی بخواد امکان رایگان به بازی اضافه کنه. بیشتر جهت رفع باگ ها در قسمت آنلاین بازی ها اضافه میشه.
(مثلا در قسمت مولتی یک بازی باگی پیدا میشه و بازی بازان از طریق اون امتیازات چند برابر دریافت میکنن که حق دیگر بازیکنان ضایع میشه)

خیر اگر همان شماره تایتل آپدیت باشد هیچ فرقی نمیکنند و در دانلود از شبکه لایو رسمی و سایت ها و یا از درون فری استایل فرقی وجود ندارد.

• Samanhp
پاسخ
ببخشید برای تغییر مسیر یا وارد کردن مسیر به صورت دستی وقتی میرم روی گزینه Default کنسول هنگ می کنه !!! مشکل از کجاست ؟
پاسخ
اگه درون داش لانچ هنگ میکنه، نسخه جدید داش لانچ رو نصب کنید اصولا مشکل برطرف خواهد شد

• yasinshop
پاسخ
(2015-06-19, 15:02)Admin نقل قول به نقل از ->اگه درون داش لانچ هنگ میکنه، نسخه جدید داش لانچ رو نصب کنید اصولا مشکل برطرف خواهد شد
Heart
بله با این کار مشکل برطرف شد .
  • Admin
پاسخ
سلام
من فری استایلو نصب کردم و ایکس باکس به اینترنت وصله
تو تنطیمات هم اون تیکه دانلود کاور رو زدم
ولی کاور بازی دانلود نمیکنه
مشکل از کجاست؟؟؟؟؟
پاسخ
سلام جناب ادمین محترم
کنسول اسلیم 4 گیگ خودم را ( که یک هارد 250 گیگ اینترنال هم به آن اضافه کرده ام ) مطابق آموزشها و راهنمائی های شما از داشبورد 17150 به داشبورد 17349 آپدیت کردم و آپدیت مربوط به کینکت و آواتارها را هم بخوبی انجام دادم و در حالت استاندارد همه چیز بخوبی کار میکرد
بعد مطابق آموزش این تاپیک ، داش لانچ 3.15 و فری استایل 3.0.775 را هم نصب کردم و تنظیمات را هم درست کردم که هربار کنسول را روشن میکنم ، بطور اتوماتیک ، با فری استایل بالا می آید.
اما متاسفانه در فری استایل اصلا بازیهای من را تشخیص نداده و نشان نمیدهد ( میگوید No Game ) حال آنکه بیش از 10 گیم روی هارد 250 گیگ نصب شده است که دو تای آنها GOD شده و مابقی هنوز NXE هستند ولی هیچکدام در فری استایل ظاهر نمیشوند. همه اینها در حالی است در فری استایل وقتی دکمه Xbox روی کنترلر را میزنم و در منوی باز شده ، My Games را انتخاب میکنم ، به حالت داشبورد استاندارد ایکس باکس میرود و لیست ده گیم نصب شده را مثل همیشه می آورد و همه بازیها ها هم اعم از GOD شده یا NXE بخوبی اجرا میشوند
بنظرتان مشکل چیست و اشتباهم در کجاست ؟ آیا تنظیم خاصی باید انجام دهم تا فری استایل بتواند گیمهای نصب شده را بشناسد و نمایش دهد ؟
ممنون میشوم اگر راهنمائی بفرمائید.
پاسخ