هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 نصب داش لانج و فری استایل و تنظیم اجرا شدن اتوماتیک فری استایل | کنسول های جیتگ
رفتم به دمو اما هیچی اونجا نبود و فولدر خالی بود
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • اشکان 36079aA
پاسخ
در این صورت زکس منو رو حذف کردید باید مجدد دانلود و در مسیر مربوطه اش قرار بدید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
لطفا لینک دانلود و چگونگی نصب کردنشو در محیط لایو به صورت کامل توضیح بدید اگه ممکنه
پاسخ
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
کدوم لینک ها بهتر هستن( در لینک اول آیا باید همه ی نرم افزار ها رو نصب کنم؟ یا فقط زکس منو رو نصب کنم و بعد بیام طبق این آموزش روی فری استایل تنظیگ کنمش)و ( در لینک دوم اصلا چه ربطی به این موضوع داشت)ببخشید که اینقدر مزاحمتان میشم اخه ایکس باکسم رو دادم بیرون سی دی خورش کنن اونوقت اشتباه متوجه شدن و فری استایل رو برداشتن و الان همش وقتی ایکس باکس روشن میشه صفحه ی لایو میاد و تنها کاری که اونا کردن این بود که آپدیتش کنن که آپدیتم شامل خوندن آهنگ و فیلم و عکسه و منم دیگه نمیخوام برم یه جای دور بدم و دوباره برم بگیرم.خیلی خیلی ببخشید و ممنون اگه راهنماییم کنید.
پاسخ
شما فعلا فقط (XEX Menu 1.1 Live) رو دانلود و به حافظه کنسول منتقل کنید.

چون در داشبورد جدید روش کانفیگ کردن فلش تغییراتی داشته، برای همین لینک دوم رو قرار دادم جهت انتقال فایل استفاده کنید. (ربطش این هست)

پاسخ
پس یعنی من الان فقط زکس منو رو دانلود کنم و سپس با روش دومی که دادید نصب کنم و بعد طبق آموزشی که در این صفحه است(نصب داش لانچ و فری استایل و تنظیم اجرا شدن اتوماتیک)پیش برم دیگه فری استایل باز میشه و مشکل من حل میشه؟و لازم نیست کار دیگه بکنم؟
پاسخ
کنسول جیتگ باشه >>> زکس منو قابل اجرا هست
زکس منو >>> دسترسی به اجرای نرم افزاری غیر رسمی مثل (داش لانچ)
داش لانچ >>> امکان نصب و اجرای پلاگین ها و ... غیر رسمی

تا موارد گفته شده رو پیش برید بعدا اگه مشکلی بود مطرح کنید.

پاسخ
اینارو که میدونم داداش امید.من الان اصلا نمیفهمم باید چیکار کنم
1.اول زکس منو رو بگیرم بعد با روش اول بریزم یا روش دوم؟
2.تو روش دوم و اول بعضی از چیز ها رو نمیفهمم چیکار کنم؟
3.وقتی زک.. منو رو نصب کردم چیکار کنم؟
4.اصل مطلب اینه من میخوام وقتی ایکس باکس روشن میشه فری اسنایل بیاد چیکار کنم؟
امید جون خیلی ببخشید که اینقدر مزاحم میشم ولی واقعا نمیفهمم باید چیکار کنم.لطفا یه توضیح کامل بدید از اول تا آحر من باید چیکار کنم تا فری استایل باز شه و ایکس باکسم مثل قبل بشه؟خیلی خیلی ببخشید و ممنون
پاسخ
اینا همه پاسخ سوال اول شما هست. یعنی باید الان برید به اولین سوال خود و بعد به ترتیب پاسخ های بنده رو بررسی کنید. شما شروع به کار کنید متوجه میشید.
زکس منو رو اول به روی هارد کنسول کپی کنید. نصب و اینا نمی خواد. هر بار که نیازش داشتید میرید روش و اجراش میکنید.
باقی هم طبق توضیح آموزش ها هست دیگه. بله کل توضیحات و مراحل فوق برای انجام این کار هست

پاسخ