هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 نصب داش لانج و فری استایل و تنظیم اجرا شدن اتوماتیک فری استایل | کنسول های جیتگ
(2015-03-30, 01:47)Samanhp نقل قول به نقل از ->دوستان لطفا یه راه حل بدید واسه داشبرد 17150 که پیشفرض فری استایل بالا بیاد وقتی ایکس باکس روشن میشه.

واسه من داشلانج بالا میاد ولی درست کار نمیکنه یعنی گزینه ها رو که میزنم باز نمیکنه. نمیدونم چرا. راه دیگه ای هست. فایلی هم که گفتیم دست کاری کردیم ولی درست نشد.

کسی میدونه راه حل رو؟
با داش لانچ جدید تست کنید: داش لانچ 3.14

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Samanhp
پاسخ
درست شد مرسی ادمین عزیز.

یه قضیه البته نمیدونم کجا بپرسم اینجا میگم چون توی انجمن پیدا نکردم تاپیکش رو

این بازی های من الان تو فری استایل کاور ندارن و فقط از روی اسم می تونم تشخیص بدم چه بازیی انتخاب کنم. چطور کاور های بازی رو نشون بده؟
من از Mar 2015 عضو انجمن هکدکنسولز هستم. ( Samanhp )
پاسخ
خواهش میکنم
میتونید از طریق فری استایل آنلاین بشید و از اونجا رفرش کنید تا کاور براش دانلود بشه. فکر کنم در جایی از انجمن هم نوشتیم.

و همینطور این توضیح انگلیسی هم میتونید استفاده کنید:
کد:
you have to be connected to the internet on your Jtag/RGh console. To check this, go to the main screen of FSD (FreeStyle Dash),
and look at the bottom left corner. If it reads N/A, please connect to the internet. Now, if you have a number that looks something
like "192.168.0.17", your on track. Now write down the number, so in my case, I would note down 192.168.0.17 on a piece of paper.
Now while keeping the console on the home screen of FSD, go to computer. Openup the Web Browser, type in the number you noted down
earlier. Hit enter. A weblogin page will open up. It iwill say Freestyle 3 on it. Type in "f3http" without the "" into the password
and username. After logon, you will see you Gamertag, and gamerscore. Look at the menus near the top. Hover over "Game Lists", and
select the category in which your game is located. Now in the new menu, scroll and find you game.

After this, do not click on anything, but only on the Game NAME. a New page will open up. Here, you can change the Name, Banner,
Icon, Cover, Background, and Description of the game. You will need to have downloaded the proper cover onto your computer.
Now in your case, scroll down to the "Full Cover" section, and select browse. Browse and select your proper cover. Now after
selecting, and editing whatever you want, scroll down to very bottom and select "Save Details". Done! If you aren't changing
anything else, close your browser and restart you xbox. Done!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
مرسی ادمین عزیز.
اما خطرناک نیست وصل شدن به اینترنت از طریق کنسول جیتگ شده؟

کنسول سالم میمونه؟ بعضیا میگن میشه پاره سنگ!

وصل شم با کابل اینترنت و کاور دانلود بزنم درست میشه؟
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
این انگلیسیه فارسیش نیست ادمین؟ ظاهرا کار زیاد داره!!!!
پاسخ
خواهش میکنم. چرا لایو رسمی خطر بن شدن داره. ولی این قسمت به شبکه دیگری متصل میشه.
البته خودم فری استایل استفاده نمیکنم، بهتره دقت کنید و بعد از ورود به فری استایل اقدام به وصل کردن کابل اینترنت و ... کنید.
(از درون داش لانچ نیز گزینه هایی جهت بلاک کردن لایو و ... موجود است)

برای ترجمه متاسفانه فعلا تایم آزاد ندارم، اگه نیاز واجب شد اطلاع بدید در روز های آینده ترجمه می کنم.
البته دونه دونه کاور روی PC دانلود کنید و قرار بدید هم راحت نیست.

• Samanhp
پاسخ
به ریسکش نمی ارزه هر وقت یه راه مطمئن پیدا کردید لطفا آموزشش رو در سایت قرار بدید.

ممنون
پاسخ
اوکی اگه وقت کردم بیشتر بررسی میکنم. البته اگه آنلاین‌باز نباشید هیچ مشکل خاصی رخ نمیده، فوقش کنسول و پروفایل بن میشه، و به لایو رسمی نمیتونید متصل بشید
همه قسمت های دیگر کنسول بدون مشکل کار میکنن. فقط اگه پیغام سیستم آپدیت نمایان شد، نباید Yes بزنید.

پاسخ
آها پس این بن شدن ربطی به خرابی کنسول نداره؟ من کلا آنلاین نمیخوام و استفاده ای نمیکنم. پس حتی اگه بن هم بشم بازم میتونم از دستگاه بصورت آفلاین استفاده کنم؟
پاسخ
بله در این صورت هیچ مشکلی ندارد، فقط همانطور که قبلا هم گفتم. (هر زمان پیغام سیستم آپدیت نمایان شد، نباید Yes بزنید.)
یعنی هیچوقت خود کنسول رو به صورت آنلاین آپدیت نکنید. برای آپدیت کنسول های جیتگ به صورت ساده و آفلاین از این آموزش استفاده کنید: آموزش آپدیت Xbox360 جیتگ شده

• Samanhp
پاسخ
بله ممنون
ادمین 17150 آخرین آپدیته دیگه؟ من الان 17150 هست
پاسخ