هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد جیتگ
(2015-04-28, 15:02)Admin نقل قول به نقل از ->کنسول برای هر کدام یک پوشه جدید با فایل های مجزا و جدید ایجاد خواهد کرد که بقیه رو خراب نکنه.
شما میتونید نام پوشه Xbox360 رو به دلخواه تغییر بدید مثلا 1- 2 - 3 - 4 - 5 - 6
و بعد در هر زمان کنسول پوشه ای رو که نامش دقیقا Xbox360 باشه رو شناسایی میکنه. یعنی زمان نیاز به هر کدام باید روی کامپیوتر تغییرنام بدید.

ظاهرا قراره یک آپدیت جدید بدن که کنسول تا 2 ترابایت رو یکجا پشتیبانی کنه اون بیاد بهتر میشه.

واقعااااااان خدایا منتظرم///اها داداشیه سوال من رو صخفه کلید
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
رو ندارم چیکار کنم//راستی میتونم برای سایتت کاری انجام بدم خیلی دوس دارم
پاسخ
(2015-04-28, 15:07)abol007 نقل قول به نقل از ->راستی میتونم برای سایتت کاری انجام بدم خیلی دوس دارم
یا باید "پ" رو کپی کنید هر بار و یا از نرم افزارهای کیبرد فارسی استفاده کنید.
دکمه پایینی اسکیپ (Esc) رو تست کردید؟ ~

در مورد سایت اگه زمان آزاد داشتید و دوست داشتید میتونید مطالب مختلف، البته در قسمت مربوط به خودش درج کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2015-04-28, 15:22)Admin نقل قول به نقل از ->
(2015-04-28, 15:07)abol007 نقل قول به نقل از ->راستی میتونم برای سایتت کاری انجام بدم خیلی دوس دارم
یا باید "پ" رو کپی کنید هر بار و یا از نرم افزارهای کیبرد فارسی استفاده کنید.
دکمه پایینی اسکیپ (Esc) رو تست کردید؟ ~

در مورد سایت اگه زمان آزاد داشتید و دوست داشتید میتونید مطالب مختلف، البته در قسمت مربوط به خودش درج کنید.
باشه چشم
Heart Heart Heart

چطوری باید مطلبی یزارم
دیگران کاشتند و ما خوردیم بزار هنوز هم بکارند و ما بخوریم
پرخوری ممنونننننن
قصد مزاحمت ندارم هاااا
چرا میزنی من همیشه بیادتونم ولللیییی شارژر ندارممممم والاااا
در ضمن من انفلانزا دارم بهم خیلی نزدیک نشید
و در پایان اگه کسی از دستم ناراحت توی یه کاغذ بنویسه {خوش خط} و کاغذ رو بزنه به سر کچلش من که دارم از ایران میرمممم از الکی102
پاسخ
محل مطالب رو اگه میگید، بهتره در
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
عنوان مناسب با موضوع مطلب خود را انتخاب و مطلب خود را با ایجاد تاپیک جدید در آن موضوع منتشر کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2015-04-28, 17:44)Admin نقل قول به نقل از ->محل مطالب رو اگه میگید، بهتره در
عنوان مناسب با موضوع مطلب خود را انتخاب و مطلب خود را با ایجاد تاپیک جدید در آن موضوع منتشر کنید.
داداش من یه وبلاگ جدیدن زدم و میخام بازدید زیاد شه چیکار کنم
پرخوری ممنونننننن
قصد مزاحمت ندارم هاااا
و در پایان اگه کسی از دستم ناراحت توی یه کاغذ بنویسه {خوش خط} و کاغذ رو بزنه به سر کچلش من که دارم از ایران میرمممم از الکی102
پاسخ
(2015-04-29, 01:23)abol007 نقل قول به نقل از ->داداش من یه وبلاگ جدیدن زدم و میخام بازدید زیاد شه چیکار کنم

روش های معمول این هست که تا میتونید مطلب جدید و اختصاصی (غیرکپی) قرار بدید.
تنظیمات سرور، موتورهای جستجو رو بلاک نکرده باشه. کشور های مختلف رو بلاک نکرده باشن.
از هاست های رایگان استفاده نکنید. سایتتون نباید زیاد قطع بشه. سرعت هاست اثر داره. بعد میتونید در چند جا تبلیغات بدید برای افزایش بازدید و رتبه.
اسکریپت سایت و قالب و طرحی سایت اثر داره و .....

(لطفا در تاپیک های مربوطه سوالات رو درج کنید. چون به این موضوع مربوط نمیشن و این خلاف قوانین سایت هست.)

پاسخ

شرمنده
پرخوری ممنونننننن
قصد مزاحمت ندارم هاااا
پاسخ
خواهش میکنم

پاسخ
(2015-04-28, 15:07)abol007 نقل قول به نقل از ->
(2015-04-28, 15:02)Admin نقل قول به نقل از ->کنسول برای هر کدام یک پوشه جدید با فایل های مجزا و جدید ایجاد خواهد کرد که بقیه رو خراب نکنه.
شما میتونید نام پوشه Xbox360 رو به دلخواه تغییر بدید مثلا 1- 2 - 3 - 4 - 5 - 6
و بعد در هر زمان کنسول پوشه ای رو که نامش دقیقا Xbox360 باشه رو شناسایی میکنه. یعنی زمان نیاز به هر کدام باید روی کامپیوتر تغییرنام بدید.

ظاهرا قراره یک آپدیت جدید بدن که کنسول تا 2 ترابایت رو یکجا پشتیبانی کنه اون بیاد بهتر میشه.

واقعااااااان خدایا منتظرم
دیگه منتظر نمونید اومد: دانلود سیستم آپدیت 17349

پاسخ
اقا یه سوال تو سایت دی ال سی بازی هم واسه دانلود هست؟
من از May 2015 عضو انجمن هکدکنسولز هستم. ( masoudr77 )
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان