هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش اجرای بازیهای Xbox classic بر روی Xbox360
Star 
از ادمین محترم خواهشمندم این اموزش رو بزارن
پاسخ
(2014-10-23, 02:33)demongame نقل قول به نقل از ->از ادمین محترم خواهشمندم این اموزش رو بزارن
برای اجرا روی کنسول های عادی: باید هارد داشته باشه کنسول.
هارد باید فرمت نشده باشه و حاوی فایل های مورد نیاز ایکس باکس کلاسیک (همان ایکس باکس یک قدیمی) باشه.
اگه فرمت شده معمولا میتونید به لایو وصل شده و با قرار دادن دیسک بازی Xbox classic آپدیت را دریافت کنید.

* همچنین دقت داشته باشید که بر روی برخی از داشبرد ها امکان اجرای بازی های Xbox classic وجود ندارد و برخی از بازی ها نیز کلا سازگار نیستند و ممکن است اجرا نشوند.

برای کنسول های جیتگ شده:
از یکی از آموزش های خارجی استفاده شده: (مسئولیت استفاده از تمامی آموزش ها بر عهده کاربر می باشد!)

لینک بسته فایل های مورد نیاز که باید دانلود شود:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

این توضیح خارجی هست که ترجمه اش رو در زیرش میزارم ... ولی به نظر کامل نمیاد که دوباره پایینتر توضیح خودم رو درج میکنم.
کد:
1- Un'rar both files onto a USB drive or HDD
2- Then run the XEX (your choice I use XEXmenu) for the HDD Compatibility Fixer
This removes the need to hexedit your HDD and sets up the partition for you
3- Reboot and go back into XEX Menu and copy two folders & one file onto the root of the HDDX partition.
(/Compatibility /TDBX & index all three in the root of HDDX)
4- Again reboot and enjoy your new 360 with backwards compatibility.
**Original EMU files.rar is only if you want the crappy official version of the EMU**
1- دو فایل rar را از حالت فشرده خارج کرده و در هارد اکسترنال یا فلش مموری کپی کنید.
2- سپس توسط نرم افزاری فایل XEX را جهت فیکس کردن و ایجاد پارتیشن مورد نیاز بر روی هارد داخلی کنسول اجرا کنید. (من از XEXmenu استفاده میکنم)
3- کنسول را خاموش/روشن کرده و دوباره وارد زکس منو شوید و دو پوشه (Compatibility TDBX) و یک فایل (index) را در ریشه پارتیشن HDDX کنسول کپی کنید.
4- دوباره کنسول را خاموش/روشن کنید و کار تمام است.

--------------------------
توضیح کاملتر و روانتر: (البته من خودم تست نکردم و از روی فایل ها این روش رو می نویسم براتون)

1- بعد از دانلود فایل فوق، از حالت فشرده خارجش کنید
چند فایل فشرده دیگه به دست میاد که باید Goes in HDDX Partition.rar و HDD Compatibilty Partition Fixer.rar را نیز مجدد از حالت فشرده خارج کنید.

02- یه فایل فشرده هم هست با نام (Original EMU files.rar) که فایل اورجینال و دستکاری نشده امولاتور هست و چند فایل دیگه که با اونا کاری نداریم!

3- حال پوشه های (HDD Compatibilty Partition Fixer) و (Goes in HDDX Partition) را به یک فلش مموری یا هارد اکسترنال دارای فرمت Fat32 کپی کرده و به کنسول متصل کنید.

4- نرم افزار XEXmenu را اجرا کنید. داخل پوشه HDD Compatibilty Partition Fixer در فلش مموری رفته و فایل default.xex را اجرا کنید تا پارتیشن 2 را فیکس کند.
توجه: امکان فرمت شدن کامل پارتیشن 2 وجود دارد.

5- بعد از پایان یکبار باید کنسول ریستارت شود. (خاموش/روشن)

6- حال دوباره XEXmenu را اجرا کنید و از فلش مموری کل محتویات داخل پوشه Goes in HDDX Partition را در روت (ریشه) پارتیشن HDDX کنسول کپی کنید.
یعنی پوشه های (Compatibility و TDBX) و فایل (index)

7- بعد از کپی، دوباره باید کنسول ریستارت شود. (خاموش/روشن)
سپس کار تمام است و می توانید از کنسول خود بیشتر لذت ببرید.

موفق باشید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • demongame، ABOALFAZL1234
پاسخ
با سلام امتحان کردم ولی جواب نگرفتم
بعد از اجرای اولی و انتقال دومی در دشبورد اصلی باید بازی رو اجرا کرد یا منوی فری استایل ؟
هر 2 رو زدم نشد
پس اون فایل emu به چه کاری میاد?
دشبورد دستگاهم 16747
اسلیم کرونا ورژن سه
پاسخ
سلام
با کدام بازی تست کردید؟ (بهتره با سه چهار بازی مختلف تست کنید.)
از داشبرد هم فکر کنم بدون مشکل لانچ بشه.
اون فایل اورجینال هست ... اگه در آخر اوکی نشه یکبار هم برای تست میتونید اون رو اجرا و مجدد تست کنید.پ

بر روی هارد اصلی کنسول تست کردید؟ چند گیگی هست؟
دقیق نمیدونم کدام نسخه ها ولی بر روی برخی از داشبرد ها بازی های Xbox classic اجرا نمیشن.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
با سلام بازی ninja gaiden black
دستکاهم اسلیم 4 که واسش هارد 250 انداختم
پاسخ
سلام
بله ninja gaiden black اجرا کرده بودم قبلا از بازی های قابل اجرا هست.
یا نرم افزار فیکس کننده هارد درست اعمال نشده به دلیل وجود حافظه داخلی 4 گیگ. یا از نسخه داشبرد هست.
باید موارد فوق را تست و بررسی کنید. باید که کار کنه. (خواستین اون فایل اورجینال رو یکبار اجرا و ریستارت و تست کنید ببینید فرقی میکنه؟)

• demongame
پاسخ
امتحان کردم نشد امکان داره از ورژن دشبوردم باشه
به نضرتون میشه دانرید کنم به دش پایین تر؟
پاسخ
نه اگه بشه هم بهتره داشبرد را دانگرید نکنید. مگر آپگرید کنید به نسخه های جدید تر.

پاسخ
با سلام از اون نسخه جواب نگرفتم امااینو تست کردم هارد رو فرمت کرد وhddx رو ساخت
hdd-compat-partition-fixer-v1

بعد پوشهCompatibility رو از این اپدیت xb1_13599_jul_2011-hacked ریختم توش
در اخر فایل داخل این پوشه رو اجرا کردم بعد از اپدیت بازیهارو کامل اجرا میکنه
Xbox 360 Backwards Compatability Update - November 2007

امکان اپلود فایلها نیست واسم وگرنه اپلود میکردم خلاصه شرمنده
پاسخ
سلام
ok
البته ممکنه باز روی برخی از داشبرد ها جواب نده.
خواهش میکنم دشمنتون شرمنده باشه.
(اگه لینک روی نت پیدا کردید برام خصوصی کنید سعی میکنم آپلود کنم)

• abas85pro
پاسخ