هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرای بازی های XGD3 بدون نیاز به خرید بازی برنرمکس (Burner Max) توسط اجرای موزیک
ابتدا یک توضیحی در مورد نوع دیسک ها قرار میدهم:

از زمانی که ال تی مثبت سه (LT+3) آمد - دیسک ها به سه نوع تبدیل شدند:

1- بازی های XGD2 این نوع کاملا ساده میباشد و به صورت معمولی رایت میشود از آخر دیسک حدود 5 میلیمتر به صورت خام باقی می ماند - باید بدون مشکل
به هارد کنسول شما نصب شود ، اگه نشد حتما باید فروشنده تعویض کند! - نیاز به پخش موزیک و غیره ندارد - باید بدون مشکل از هارد اجرا شود - قیمت از همه ارزانتر است.

2- بازی های XGD3 به صورت رایت برنرمکس (Burner Max) این نوع دیسک ها را از فروشگاه هایی که به آنها اطمینان کامل دارید تهیه نمایید تا واقعا هم برنرمکس باشد و هم وری فای شده باشد - این
نوع دیسک ها در آخرشان هیچ نقطه خام باقی ندارند و تا آخر دیسک رایت انجام شده و کلیه حجم اورجینال بازی رایت شده است. بدون مشکل و خطر بن می تونید استفاده کنید. به راحتی در هارد نصب کنید
و بدون مشکل تا آخر بازی کنید. باید بدون مشکل به هارد کنسول شما نصب شود ، اگه نشد حتما باید فروشنده تعویض کند!

3- بازی های XGD3 به صورت رایت ترانکات یا همان رایت %97 - این نوع به صورت معمولی رایت می شوند ولی چون حجم از حد نرمال دیسک خام بیشتر است - حدود 150 مگابایت بدون رایت
باقی میماند و در حقیقت قسمت هایی از کد های امنیتی دیسک رایت نمی شوند - البته کل دیتای خود گیم رایت میشود و مشکلی برای داستان بازی پیش نمی آید - قسمت آخر دیسک حدود
یک میلیمتر به صورت خام باقی می ماند - اگر این نوع دیسک را در هارد کنسول خود نصب کنید معمولا بعد از دو تا پنج دقیقه گیم کرش می کند و یا از بازی بیرون می اندازد. ولی اگه بدون نصب کردن
در هارد بازی را انجام دهید معمولا مشکلی پیش نمی آید. همچنین این نوع رایت بهتر است جهت استفاده در محیط آنلاین انتخاب نشود. باید بدون مشکل به هارد کنسول شما نصب شود ، اگه نشد
حتما باید فروشنده تعویض کند!

حال به روشی برای اینکه بتوانید این نوع دیسک ها را در هارد نصب کرده و بدون مشکل اجرا کنید توجه فرمایید:

بازی %97 را با قیمت پایین تهیه کنید سپس بر روی هارد کنسول نصب کنید - قبل از اجرای بازی ، موزیک را در حالت پخش قرار دهید و بعد بازی را اجرا کنید. معمولا بعد از وارد شدن به داخل بازی می توانید
موزیک را قطع کنید. و همچنین این روش برای تعداد کمی از بازی ها ممکن است عمل نکند ، پس آنها را یا به صورت برنرمکس تهیه کنید و یا بدون نصب کردن انجام دهید.

برای نصب موزیک به هارد کنسول باید حتما یک دیسک آدیو داشته باشید و آنرا درون کنسول قرار داده و به صورت ریپ در هارد بریزید چون امکان ریپ MP3 در کنسول ایکس باکس 360 وجود ندارد همچنین می توانید
فایل MP3 را بر روی فلش مموری ریخته و از روی آن مستقیم پخش کنید.

موفق باشید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • behzad1356، jamal64، shadowx
پاسخ
من هم امتحان کردم و الحمدلله تا الان هر چی بازی بوده با این روش بازی کردم.
منتها ترسم از آپدیت جدید داشبورد هست که نکنه مایکروسافت این سوراخ رو بسته باشه.
ورژن داشبورد من 2.0.16197.0 است.

می خوام بدونم کسی ورژن جدید تر از من مثل 2.0.16202.0 یا 2.0.16203.0 یا
2.0.16529.0 رو آپدیت کرده که تست کنه ببینه هنوزم میشه با آهنگ بازی هایی
که روی هارد نصب شده اند رو اجرا کرد؟

دو تا بازی دارم که آپدیت جدید رو می خواد
1 - Remember Me
2 - Army of Two The Devils Cartel
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin
پاسخ
خودم در ورژن‌های جدید تست نکردم ولی از دوستان روی 2.0.16203.0 استفاده می‌کنن.

راه دوم: میتونید اول بازی‌های قدیمیتون رو انجام بدید تا اگه به احتمال خیلی خیلی کم در آپدیت‌های آینده مشکلی بود برای از بین رفتن گیم‌های قدیمی ناراحت نشید 205

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ