هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش اجرای بازیهای Xbox classic بر روی Xbox360
اموزش کپی خور کردن ایکسباکس کلاسیک به صورت نرم افزاری هست؟
پاسخ
اگه منظورتون در انجمن باشه، متاسفانه خیر در انجمن برای ایکس باکس کلاسیک آموزشی درج نکرده ایم. بهتره برای این مورد در گوگل جستجو کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
روی جیتگ چجوری بازی ایکس باکس کلاسیک رو اجرا کنم؟ در آموزشتون و پست یکی از دوستان آمده بود هارد یا پارتیشن دوم هارد فرمت میشه! اینطوری ممکنه بازی هایی که روی هارد دارم پاک بشه؟ بعد چرا از لفظ امولاتور استفاده کردید؟ مگه برخی بازی های ایکس باکس‌ کلاسیک backward compatible نیستن؟
پاسخ
برای خرید یا دانلود عناوین xbox classic سایتی هست؟
پاسخ
(2018-01-05, 02:50)jack sparrows نقل قول به نقل از ->برای خرید یا دانلود عناوین xbox classic سایتی هست؟
خیر متاسفانه

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
الان که من ایکس باکسم جیتگ شده روشش فرق میکنه؟

فرقی بین بازیهای backward compatible با بقیه بازیها نیست؟

اینکه نوشتید پارت دوم هارد رو فرمت میکنه از کجا بفهمم روی پارت دوم محتوا دارم یا نه؟

روی ایکس باکس جیتگ میشه بازیهای xbox classic رو روی هارد رفت یا حتما باید روی دیسک رفت؟

این امولاتور در واقع فایل هایی هست که بطور رسمی از ایکس باکس لایو دانلود شده یا یک امولاتور ساختگی هست؟

با تشکر
پاسخ
(2018-01-07, 17:50)jack sparrows نقل قول به نقل از ->الان که من ایکس باکسم جیتگ شده روشش فرق میکنه؟

فرقی بین بازیهای backward compatible با بقیه بازیها نیست؟

اینکه نوشتید پارت دوم هارد رو فرمت میکنه از کجا بفهمم روی پارت دوم محتوا دارم یا نه؟

روی ایکس باکس جیتگ میشه بازیهای xbox classic رو روی هارد رفت یا حتما باید روی دیسک رفت؟

این امولاتور در واقع فایل هایی هست که بطور رسمی از ایکس باکس لایو دانلود شده یا یک امولاتور ساختگی هست؟

با تشکر

خیر تفاوت نداره برای جیتگ بخش دوم آموزش رو مطالعه کنید.

احتمالا تعداد زیادی از بازی های Xbox قدیمی رو اجرا نکنه.

معمولا فضای اصلی HDD1 نام داره و پارتیشن مربوط به بکوارد HDDX نام داره و احتمالا این نرم افزار HDDX رو فرمت کنه که اینطوری مشکلی پیش نمیاد. البته به شخصه بررسی نکردم.

در صورتی که روی هارد اکسترکت کنید احتمالا بتونه اجرا کنه.

فایلی که از لایو دانلود میکردیم حجمش خیلی کمتر بود، این فایل های غیر رسمی کنارش داره.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jack sparrows
پاسخ
بازیهای زیادی مد نظرم نیست که سایتای داخلی ندارن و سایتای خارجی هم روی سایتای فایل هاستینگ آپلود کردن که idm رو ساپورت نمیکنه و سرعتش کمه و یکدفعه هم قطع میشه و resume نداره و ....

قبلا پارت hddx بود فایلها رو هم ترنسفر کردم. سرعت دستگاه چند درصدی کم شده!

بجز پاک کردن فایلها میشه هارد رو یکپارچه کرد؟ یعنی hddx رو حذف کرد؟
پاسخ
مورد دانلود رو شاید بتونید با سرور مجازی بهتر انجام بدید.

خیر، برای فرمت کردن بهتره از اطلاعات بکاپ گرفته و با خود کنسول انجام بدید.

پاسخ
سلام ممنون بابت اموزشتون روشی برای اجرای بازیهای ایکس باکس اورجینال روی یو اس بی وجود نداره؟ یعنی حتمی باید هارد اینترنال بگیریم؟
پاسخ