هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 اموزش رفع بدبلاک ناندایکس باس360
باسلام.دوستان چندروزپیش یک بنده خدایی یک ایکس باکس سوپراسلیم آوردکه براش جیتگ کنم مدلش کروناورژن 5بودکه نیازبه پست فیکس داشت.منتهاوقتی که ناندشوباناندایکس میخوندم حدود7یا8تابدبلوک میدادولی من باهمون ناندکاروادامه دادم وپست فیکس هم گزاشتم ولی هرکارکردم زل بالانیومدچراغ سبزaceهم خیلی خوب چشمک میزدولی زل بالا نیومد.بعدبردمش پیش دوتاتعمیرکارکه توشهرمون هستن ولی متاسفانه نم پس ندادن وگفتن ماخودمون ناندش ودرست میکنیم وکل پول جیتگ ومیگیریم حتی گفتم نصف نصف ولی قبول نکردن من هم چون دیگه نمیدونستم بایدچکارکنم همون ناندوروش ریختم ودستگاه بالااومدودادم به صاحبش وگفتم من نمیتونم جیتگش کنم که بنده خدا کلی حرف ومتلک بارم کردکه البته حق داشت وبدتراینکه بعددستگاه وبرده بودپیش یکی ازهمون تعمیرکاراوبراش جیتگ کرده بودکه بعدبازبهم زنگ زدوکلی متلک دیگه نصارم کرد.حالا بگذریم بعدازاین جریان من تمام اینترنت وزیروروکردم که یک اموزش دررابطه با رفع بدبلاک یاساخت ناندجدیدبرای ایکس باکس پیدا کنم ولی متاسفانه هیچ چیزی دراین موردنبودیکی دوتافیلم توی یوتیوب بودولی اصلامفهوم نبودبه همین خاطرگفتم دوستانی که دراین زمینه تخصص دارن یک لطفی بکنن یک اموزش قراربدن چون واقعااین سایت ازهرنظراز سایتهای دیگه کامل تره وحیفه که دراین مورداموزش نداشته باشه خیلی ممنون میشم ازلطف دوستان حتی اگه برای اموزشش حق الزحمه ای هم دوستان بخوان باکمال میل حاضرم تقدیم کنم بازم ممنون
پاسخ
سلام
احتمالا اگر کمی بیشتر روش کار می کردید جواب میداد، تعویض چیپ گلیچ و طول سیم ها و...

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • hitman4
پاسخ
سلام خیلی ممنون امیداقااگه منظورتون ازچیپ گلیچ همون ایسیaceهستش چندتاروامتحان کردم وطول سیمها روهم حداقل20بارتغییردادم ولی فایده ای نداشت اگه امکانش هست یک کم بیشترتوضیح بدین وایاباهمون ناندی که بدبلوک میداددستگاه بالامیومد؟چون اون تعمیرکارامیگفتن ماناندش ودرست میکنیم یاناندجدیدبراش مینویسیم ایاراست میگفتن؟ محبت بفرماییدیک توضیح راجع بهش بدین وراجع به چیپ گلیچ که اگه دیگه همچین موردی به طورم خوردآبروم نره یک دنیاممنون
----- ارسال های ادغام شده -----
ضمناامیداقااین تعمیرکارامیگفتن تاناندش ودرست نکنی امکان نداره زل بالابیادواقعاراست میگفتن؟
پاسخ
سلام
ممکنه سیم مناسب استفاده نکردید،
یا چیپ هایی که تهیه کردید فیک هستن و کیفیت و عملکرد خوبی ندارن.
مورد ناند هم دقیق نمیشه گفت، خیلی کارها میشه کرد.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• hitman4
پاسخ
خیلی ممنون امیداقاچیپهایی که گرفتم اصل هستن چون روی چهارپنج تا دستگاه دیگه گزاشتم وخیلی عالی کارمیکنن سیم هم همون سیمهای داخل خودچیپهارواستفاده کردم که روی دستگاههای دیگه قشنگ کارمیکنه فقط اگه یک محبت میکردین راجع به راههای رفع بدبلاک یک توضیح میدادین ممنونتون میشم بازم شرمنده که اذیتتون میکنم
پاسخ
برای این مورد باید در تایم آزاد بررسی کنم که متاسفانه فعلا..

• hitman4
پاسخ