هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش اجرای بازی های مولتی دیسک
(2014-08-28, 00:50)Admin نقل قول به نقل از ->درود
بازی های دو سه دیسکه قبلی رو می تونید اجرا کنید؟ داش لانچ های جدید خودشون این قابلیت رو دارن که اگه مسیر بازی ها رو هماهنگ ایجاد کنید خودش اتومات دیسک بعدی رو پیدا میکنه.
البته باید در تنظیمات داش لانچ فعال کنید تعویض اتوماتیک دیسک رو. آیا با این روش تست کردید؟
دیسک اولش که باید برید داخل بازی برید و خودش نصب میشه کلا میزارید کنار ... سه دیسک دیگه رو هم در مسیر مناسب کپی کنید فکر کنم مشکلی نباشه موقع تعویض دیسک اتوماتیک.
بازی خوب و پرگرافیک هست پیشنهاد میشه.

سلام 
تنظیم داشلانچ برای بازی های دو دیسک چجوریه
پاسخ
(2018-03-18, 13:51)Erfan1994 نقل قول به نقل از ->سلام 
تنظیم داشلانچ برای بازی های دو دیسک چجوریه

سلام
اگه در مسیر صحیح کپی کنید معمولا اتوماتیک شناسایی میکنه

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
با درود

بازی gta v دانلود کردم
با هر روشی که میریزم روی هارد ایکس باس360 اسلیم جیتگ . موقع لودینگ یه سره تصویر چشمک میزنه و هرچی منتظر میشم بازی لود نمیشه

دوستان کسی تجربه این مشکلو داره که بتونه کمک کنه؟
پاسخ
سلام.من بازی shadow of mordor را دان کردم iso رو بهgod و دیسک یک رو تو مسیر ریختم و در نهایت نصب شد . دیسک دو رو ریختم تو مسیر content/000000000/5752082c/00007000.  هم اکنون داخل پوشه 00007000.   4تا فایل هست دوتاش بنام 459....458549که اخر یکیشdata هس و دوتاش هم بنام 1 .....C9D1Aکه اخر یکیش dataهس
اما بازم داخل بازی که میرم insert disk 2 هس مشکل از کجاست؟
پاسخ
سلام این بازی رو تست نکردم، ولی همه پست های تاپیک رو بررسی کنید ممکنه با توضیحات موجود بتونید اجراش کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ