هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش اجرای بازی های مولتی دیسک
سلام.ببخشید میدونم اینجا جای پرسیدن این سوال نیست اما جای دیگه ای رو پیدا نکردم.
راهی وجود داره که فایل گاد رو به ایزو تبدیل کرد؟
به امید بازی کردن با لایو تو جیتگ....بدون بن 259 
پاسخ
(2016-06-29, 11:01)XBOX2099 نقل قول به نقل از ->راهی وجود داره که فایل گاد رو به ایزو تبدیل کرد؟

این نرم افزار و آموزش رو بررسی کنید، البته شاید نشه به درستی ایمیج اولیه رو بدست آورد. به هر حال میتونید امتحان کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام برای نصب بازی های دو سی دی باید حتما سی دی بازی برنرمکس باشه؟
پاسخ
سلام
خیر دیسکی که تنها دیتای اضافی از اون نصب میشه تفاوتی نمیکنه، ولی دیسکی که در نهایت بازی رو از طریق اون اجرا خواهید کرد باید برنرمکس باشه

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2017-08-30, 08:39)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
خیر دیسکی که تنها دیتای اضافی از اون نصب میشه تفاوتی نمیکنه، ولی دیسکی که در نهایت بازی رو از طریق اون اجرا خواهید کرد باید برنرمکس باشه

الان من میخوام بازی رزیدنت اویل 6 رو از طریق iso2godروی ایکس باکس جیتگ نصب و اجرا کنم باید حتما سی دی برنرمکس باشه؟چون gta vحتما باید برنرمکس باشه تا خطا نده
پاسخ
برخی از بازی ها ممکنه گیر خاصی داشته باشن و کلا اذیت کنن. ولی طبق توضیحی که دادم میتونید از اکثرشون استفاده کنید.
مواردی که دیسک رو تهیه کرده اید روی کنسول نصب و بعد پچ کرده و تست کنید.
تفاوت هزینه هم فکر نکنم دیگه زیاد باشه و تا حد امکان برنرمکس تهیه کنید.
در مواردی هم که بتونید نسخه کامل رو دانلود و تبدیل و استفاده کنید.

پاسخ
(2017-08-30, 16:44)Admin نقل قول به نقل از ->برخی از بازی ها ممکنه گیر خاصی داشته باشن و کلا اذیت کنن. ولی طبق توضیحی که دادم میتونید از اکثرشون استفاده کنید.
مواردی که دیسک رو تهیه کرده اید روی کنسول نصب و بعد پچ کرده و تست کنید.
تفاوت هزینه هم فکر نکنم دیگه زیاد باشه و تا حد امکان برنرمکس تهیه کنید.
در مواردی هم که بتونید نسخه کامل رو دانلود و تبدیل و استفاده کنید.
مرسی وقتی با iso2god فایلی رو تبدیل میکنم بهتره روی کدام گزینه باشه برای ارکد fullیاNone???

ببخشید انقدر سوال میکنم
پاسخ
full

پاسخ
(2017-08-30, 17:07)Admin نقل قول به نقل از ->full

مرسی پس بهتره بازی رو دانلود کنم چون برنرمکس گیر نمیاد
پاسخ
سعی کنید اگه دیسک پیدا نکردید دانلود کنید، ظاهرا برخی کاربران هم در تبدیل و اجرا از روی ایمیج بازی مشکل دارن...

پاسخ