هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش اجرای بازی های مولتی دیسک
(2017-08-30, 17:21)Admin نقل قول به نقل از ->سعی کنید اگه دیسک پیدا نکردید دانلود کنید، ظاهرا برخی کاربران هم در تبدیل و اجرا از روی ایمیج بازی مشکل دارن...

به نظر من دانلود کنم بهتره چون نمیخواد دنبال سی دی برنرمکس باشی و نمیخواد از سی دی ایمیج بگیری با کامپیوتر (لنز دستگام داغونه)
بعد همه میگن سی دی 2 مال دو نفره است .. راسته؟؟
اگه اینجوری لازم نیس سی دی 2 رو دانلود کنم
پاسخ
دقیق ذهنم نیست ولی فکر کنم همینطور باشه. البته دقت کنید در برخی بازی ها دیسک اول برای مولتی هست!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام وقتتون بخیر
ببخشید هر دو فایل iso دیسک 1و2 gta v رو دانلود کردم و ریختم تو کنسول , کنسولم xbox 360 جیتگ هستش و هرکاری میکنم نمیشه اجراش کرد
با iso2god تبدیلش کردم و ریختم تو مسیر درستش و تو قسمت بازیها میاد ولی میزنم که بازی بالا بیاد هیچی
هرجور راهنمایی تو هر سایتی رو امتحان کردم ولی نشده لطفا دوستان بگید چکار کنم دیوونم کردهSad(
پاسخ
(2017-10-26, 01:42)hiwa1985 نقل قول به نقل از ->سلام وقتتون بخیر
ببخشید هر دو فایل iso دیسک 1و2 gta v رو دانلود کردم و ریختم تو کنسول , کنسولم xbox 360 جیتگ هستش و هرکاری میکنم نمیشه اجراش کرد
با iso2god تبدیلش کردم و ریختم تو مسیر درستش و تو قسمت بازیها میاد ولی میزنم که بازی بالا بیاد هیچی
هرجور راهنمایی تو هر سایتی رو امتحان کردم ولی نشده لطفا دوستان بگید چکار کنم دیوونم کردهSad(

سلام 
باید سی دی برنر مکس باشه
منم قبلا مشکل تو رو داشتم
رفتم سی دی برنرمکس خریدم درست شد
البته دادم برام از طریق یه کنسول دیگه برام ریختن
پاسخ
(2017-10-26, 09:35)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->سلام 
باید سی دی برنر مکس باشه
منم قبلا مشکل تو رو داشتم
رفتم سی دی برنرمکس خریدم درست شد
البته دادم برام از طریق یه کنسول دیگه برام ریختن
داداش عزیز میخوام بدون دیسک اجراش کنم 
راهی نداره؟ میخوام فایلهای دانلودی رو بریزم تو دستگاه و اجراشون کنم
برای بازیهای دیگه مشکلی ندارم ولی این بازی هرکاری میکنم نمیشه
پاسخ
سلام
یکی از دیسک ها مخصوص نصب هست، طوری روی کنسول منتقل کنید که بتونید به صورت عادی اجراش کنید (اکسترکت نکنید) و ببینید در این حالت مراحل نصب مثل روش دیسک طی میشه؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2017-10-27, 00:56)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
یکی از دیسک ها مخصوص نصب هست، طوری روی کنسول منتقل کنید که بتونید به صورت عادی اجراش کنید (اکسترکت نکنید) و ببینید در این حالت مراحل نصب مثل روش دیسک طی میشه؟

آخه چجوری 211
پاسخ
شما با نرم افزار زیر ایمیج بازی رو اکسترکت کنید و بعد فایل های بازی رو روی کنسول منتقل و اجرا کنید و ببینید اوکی میشه یا خیر
آموزش نرم افزار 360mpGui

پاسخ
سلام
من بازی دو دیسک دانلود کردم که بعد از استخراج دوتا پوشه به اسم GTA4CDVD1 و GTA4CDVD2 دارم.
محتوای داخل دیسک اول:
common
xbox360
audio.rpf
common.rpf
default.xex
xbox360.rpf
و محتویات دیسک دو:
common
DLC1
DLC2
xbox360
audio.rpf
common.rpf
default.xex
nxeart
xbox360.rpf
تیتال آیدیش مشخص نیست
وقتی کپی میکنم تو هارد با نرم افزار xexmenu اجرا میشه ولی اسم بازی به مای گیم اضافه نمیشه.ممنون اگر راهنمایی کنید تا به لیست بازی مای گیم اضافه بشه
پاسخ
سلام
برای این حالت یا باید مجدد تبدیل کنید به فرمت عادی و یا شورتکات ایجاد کنید و یا به همین صورت اجرا کنید.

پاسخ