هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 7 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آپدیت‌های ایکس‌باکس 360 داشبورد رسمی نسخه 17559 افزوده شد
سلام
یک راهنمایی میخواستم من یک ایکس باکس 360 ورژن 2.0.559.0 دارم قبلا خیلی خوب کار میکرد ولی جدیدا فقط بعضی سی دی هارو میخونه و یهو میاد بیرون و ارور میده
اپیدتشم میکنم البته نه با روش شما از خود ایکس باکس اپدیت میکنم الان وضعیتش دیگه خیلی بد شده و تا روشن میکنم ارور میده و اون سیدی هارو هم بعد از چند بار از برق کشیدن و خاموش روشن کردن میخونه و داغ میکنه و صدای خیلی بدی میده
میتونید راهنمایی کنید لطفا?
و اگه با این روش اپدیت کنم درست میشه?
پاسخ
(2020-08-24, 10:52)FARID1387 نقل قول به نقل از ->سلام
یک راهنمایی میخواستم من یک ایکس باکس 360 ورژن 2.0.559.0 دارم قبلا خیلی خوب کار میکرد ولی جدیدا فقط بعضی سی دی هارو میخونه و یهو میاد بیرون و ارور میده
اپیدتشم میکنم البته نه با روش شما از خود ایکس باکس اپدیت میکنم الان وضعیتش دیگه خیلی بد شده و تا روشن میکنم ارور میده و اون سیدی  هارو هم بعد از چند بار از برق کشیدن و خاموش روشن کردن میخونه و داغ میکنه و صدای خیلی بدی میده
میتونید راهنمایی کنید لطفا?
و اگه با این روش اپدیت کنم درست میشه?

سلام
اگه کنسول جیتگ نیست و کپی خور عادی هست و از طریق درایو هک شده، میتونید با فایل یا آپدیت مستقیم کنسول رو به روز کنید
ولی آخرین کاستوم فریمور موجود برای درایو مربوطه باید نصب باشه که به مشکل نخوره.

همچنین ممکنه لنز هم خسته شده یا خاک گرفته باشه. (کیفیت دیسک هم مهم هست)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • FARID1387، aytayweb
پاسخ
سلام وقت بخیر
من بازی fifa 21 رو از شرکت گردو خریدم
و میخواستم که ازش کپی بگیرم یدونش بدم برادر زادم که مهمون اومدن
برای همین منظور من اول با برنامه ایمج برن یدونه ایمج گرفتم از دیسک
بعد که خواستم با ایمج برن روی دی وی رایت کنم به مشکل خوردم چون فایل dvd که حجمش در حد چند کیلو باید هست رو انگار کد بندی کرده شرکت تا نشه ازش کپی گرفت در این مورد میتونین راهنمایی کنین؟
چیز جدیدی که متوجه شدم اینه که وقتی از بازیای ایکس باکس شرکت عصر بازی یا گردو ایمج میگیری همراه فایل ایمج یه فایل با پسوندmds
ایجاد میشه
پاسخ
سلام من تمامی مراحل را انجام دادم داشبورد ایکس باکسم جدید شد فولدرSystemUpdate$داخل فلش ریختم اما هیچی نیامد که دکمهyesرابزنم و شخصیت هام لباس ندارند ممنون میشم جواب بدید
پاسخ
سلام
لطفا با کلیدواژه های مرتبط در انجمن جستجو کنید و تک تک اون پست ها را بررسی کنید، قبلا در چند پست روش هایی قرار داده شده.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
سلام

من تمام مراحل رو رفتم روی کنسول هم بدون مشکل نصب شد بدون مشکل ولی الان کینکت رو وصل میکنم بازن میگه آپدیت کن دیگه نمیدونم چیکار کنم لطفا اگه مقدوره یه راهنمایی کنید
پاسخ
سلام
زمانی که کینکت متصل هست همون فایل آپدیت داشبورد، (طبق نسخه نصب شده روی کنسول) رو اجرا کنید اصولا باید درست شه.

پاسخ
فایل دانلود کجاست
پاسخ
(2021-02-01, 19:58)Sina0997 نقل قول به نقل از ->فایل دانلود کجاست

صفحه 1 پست 1

پاسخ
Star 
سلام
من این ورژن رو روی ایکس باکس بروز رسانی کردم ولی متاسفانه کینکت از کار افتاد و پیغام آپدیت کردن میده
لطفا کمکم کنید درستش کنم
پاسخ