هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 7 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آپدیت‌های ایکس‌باکس 360 داشبورد رسمی نسخه 17559 افزوده شد
(2019-06-07, 16:49)efshandiz نقل قول به نقل از ->سلام من دستگاهم رو اسفند سال92 گرفتم. کپی خور شده با دکمه اجکت هم روشن میشه. اخرین بازی های هم انجام دادم مکس پین ۳ و GTA 5 بوده. برا اپدیت داشبورد مشکلی که ندارم؟ ضمنا داشبورد قبلیم 2.0.16537 بوده. ممنون

سلام
اگه کنسولتون اسلیم درایو تعویضی یا جیتگ شده نیست، می تونید آخرین آپدیت رو نصب کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
آپدیت جدید 17544 اومده لطفاً بزارید
پاسخ
(2019-09-11, 23:00)EMPgamer نقل قول به نقل از ->آپدیت جدید 17544 اومده لطفاً بزارید

با تشکر به پست اول اضافه شد.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
لینک دانلود فایل سیستم آپدیت نسخه 2.0.17559 برای Xbox360 در پست اول قرار داده شد.

پاسخ
سلام
دوستان من ایکس باکسم مدل الایت هستش که برای آنلاین بازی کردن در شبکه LINK نیاز داشتم کنسول رو آپدیت کنم.

من طبق آموزش ها با فایل نالد کنسول رو آپدیت کردم ولی یه مشکل بزرگ بعد از آپدیت پیش اومد.

کنسول انگار به حالت اورجینال برگشته، مستقیم بعد از روشن شدن میره توی داشبورد اصلی و هیچ کدوم از بازی های هارد رو توی بخش Games داشبورد نشون نمیده کاملا اورجینال شده حتی به Xbox Live وصل میشه 255
برای اجرای بازی با درایو dvd تست نکردم چون درایو dvd دستگام خرابه

فایل نالد آپدیت رو دارم ولی CPUKey رو ندارم 
سعی کردم هارد کنسول رو به کامپیوتر وصل کنم و فایل cpukey.txt رو استخراج کنم ولی هارد وقتی به کامپیوتر وصل میشه، فضا رو خالی نشون میده.

من خودم قبلا ابدیتش کرده بودم و مشکلی نداشت.

کمک کنید لطفا  Heart

یه چیز دیگه اینکه وقتی دکمه اجکت رو میزم کنسول به xell نمیره مثل حالت عادی میره تو داشبورد
پاسخ
(2020-02-09, 12:36)danial_s_1380 نقل قول به نقل از ->سلام
دوستان من ایکس باکسم مدل الایت هستش که برای آنلاین بازی کردن در شبکه LINK نیاز داشتم کنسول رو آپدیت کنم.

من طبق آموزش ها با فایل نالد کنسول رو آپدیت کردم ولی یه مشکل بزرگ بعد از آپدیت پیش اومد.

کنسول انگار به حالت اورجینال برگشته، مستقیم بعد از روشن شدن میره توی داشبورد اصلی و هیچ کدوم از بازی های هارد رو توی بخش Games داشبورد نشون نمیده کاملا اورجینال شده حتی به Xbox Live وصل میشه 255
برای اجرای بازی با درایو dvd تست نکردم چون درایو dvd دستگام خرابه

فایل نالد آپدیت رو دارم ولی CPUKey رو ندارم 
سعی کردم هارد کنسول رو به کامپیوتر وصل کنم و فایل cpukey.txt رو استخراج کنم ولی هارد وقتی به کامپیوتر وصل میشه، فضا رو خالی نشون میده.

من خودم قبلا ابدیتش کرده بودم و مشکلی نداشت.

کمک کنید لطفا  Heart

یه چیز دیگه اینکه وقتی دکمه اجکت رو میزم کنسول به xell نمیره مثل حالت عادی میره تو داشبورد

سلام
بله ظاهرا کنسول رو به اورجینال تبدیل کرده اید و فکر نمیکنم خودتون بتونید دوباره جیتگش کنید چون بعد از ساخت فری بوت باید به صورت سخت افزاری نوشته شه و به لایو رسمی هم وصلش نکنید!

شما چطور فری بوت ساخته اید بدون داشتن CPU Key ؟

برای آپدیت کنسول جیتگ شده، از تاپیک زیر باید استفاده کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

پاسخ
(2020-02-09, 13:24)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
بله ظاهرا کنسول رو به اورجینال تبدیل کرده اید و فکر نمیکنم خودتون بتونید دوباره جیتگش کنید چون بعد از ساخت فری بوت باید به صورت سخت افزاری نوشته شه و به لایو رسمی هم وصلش نکنید!

شما چطور فری بوت ساخته اید بدون داشتن CPU Key ؟

برای آپدیت کنسول جیتگ شده، از تاپیک زیر باید استفاده کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

سلام 

من از cpukey عکس گرفته بودم و بعد از دریافت فایل نالد آپدیت، عکس رو پاک کردم 

مطمئن هستین که تنها راه فقط باز کردن کنسول و نوشتن روی سخت افزاره؟ و اینکه برای نوشتن روی سخت افزار نیاز به cpukey دارم؟

ممنون از کمکتون  Heart
پاسخ
(2020-02-09, 13:27)danial_s_1380 نقل قول به نقل از ->سلام 

من از cpukey عکس گرفته بودم و بعد از دریافت فایل نالد آپدیت، عکس رو پاک کردم 

مطمئن هستین که تنها راه فقط باز کردن کنسول و نوشتن روی سخت افزاره؟ و اینکه برای نوشتن روی سخت افزار نیاز به cpukey دارم؟

ممنون از کمکتون  Heart

اگه کنسول به اورجینال تبدیل شده بله باید به صورت سخت افزاری ناند تغییر یافته نوشته شه.
اگه فری بوت کنسولتون رو به درستی ساخته باشید و موجود باشه بعد از اینکه به صورت سخت افزاری روی کنسول نوشته شد اکی میشه.
ولی اگه فری بوت نداشته باشید باید Cpu Key هم بدست بیارید.

پاسخ
(2020-02-09, 13:33)Admin نقل قول به نقل از ->اگه کنسول به اورجینال تبدیل شده بله باید به صورت سخت افزاری ناند تغییر یافته نوشته شه.
اگه فری بوت کنسولتون رو به درستی ساخته باشید و موجود باشه بعد از اینکه به صورت سخت افزاری روی کنسول نوشته شد اکی میشه.
ولی اگه فری بوت نداشته باشید باید Cpu Key هم بدست بیارید.
لطفا اگه میشه لینک پست مربوط به اموزش درست کردنش رو بفرستید 
ممنون
پاسخ
(2020-02-09, 13:46)danial_s_1380 نقل قول به نقل از ->لطفا اگه میشه لینک پست مربوط به اموزش درست کردنش رو بفرستید 
ممنون

برای جیتگ کردن Xbox360 میتونید از تاپیک زیر استفاده کنید ولی به مدل کنسول دقت کنید!

خواهش میکنم

پاسخ