هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار های مورد نیاز پس از جیتگ کردن
سلام... من وقتی از بازی watch dogs ایمیج میگیرم و اونو به گارد قسمت fullمیزارم برای ایکس باکس ارکد و وقتی به گاد تبدیل شد میریم داخل ایکس باکس بازی رو جواب نمیده  و نمیخونه و علامت تعجب زرد بجای ایکون بازی میاد 
ایا باید تنظیمات گاد رو عوض کنم(اگه روی Noneبزارم مشکلی پیش میاد برای دستگاه) یا باید سی دی دیگه تهیه کنم
مرسی از انجمن فعالتون Heart
پاسخ
(2018-01-22, 14:19)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->سلام... من وقتی از بازی watch dogs ایمیج میگیرم و اونو به گارد قسمت fullمیزارم برای ایکس باکس ارکد و وقتی به گاد تبدیل شد میریم داخل ایکس باکس بازی رو جواب نمیده  و نمیخونه و علامت تعجب زرد بجای ایکون بازی میاد 
ایا باید تنظیمات گاد رو عوض کنم(اگه روی Noneبزارم مشکلی پیش میاد برای دستگاه) یا باید سی دی دیگه تهیه کنم
مرسی از انجمن فعالتون Heart

سلام
احتمالا دیتا دچار مشکل شده (زمان دانلود یا تبدیل یا انتقال) مجدد امتحان کنید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • atefe1992
پاسخ
نمیدونم این گروه رو هنوز کسی میبینه یا نه؟ یا بخت و یا اقبال

دو تا از بازیهایی که روی هارد ریختم و با NXE2GOD هم مثلا پچ کردمشون، ولی این دو تا بازی اجرا نمیشن. بقیه بازیهای که حدود 20 تا دیگه هست کار میکنن بجز این دو تا. البته یه بار تونستم بازی کنم. دفعه دوم ارور داد دیگه باز نشد. و حتی ایکس باکس ریست میشه.
وقتی NXE2GOD رو هم اجرا میکنم میگه دیگه فایلی برای پچ کردن وجود نداره.
جالبه که این بازی رو از روی هارد پاک کردم و هر فولدری که به اسم فولدر این بود و همون اعداد رو داشت از جای جای هارد گشتم و پاک کردم ولی دوباره که نصب کردم بازم اعلام کرد که فایلی برای پچ نیست. در ضمن دیتای فایل هم توی ایکس باکس بود. یعنی نتونسته بودم درست پاکش کنم که هیچ اثری ازش نمونه.
کسی میدونه چطور کامل کامل کامل باید یه بازی رو پاک کرد؟

با این بازیهای که اینجوری میشن و ارور میده باید چه کنم؟
پاسخ
سلام
عزیز من دستگاهم آرکید جاسپر هست با داشبرد ۲.۰.۱۷۵۲۶.۰ هست، شهرستان هستم دستگاه رو دادم تهران جیتگ کردن، و چون هارد نداشت فکر میکنم برنامه ای روش نصب نکردن،
داخل دستگاه یه برد کوچیک نصب شده که نور آبی داره، ولی دستگاه خیلی عادی با سرعت زیاد بالا میاد و داشبرد مثل قبل بدونه هیچ تغییر هست و نشونه ای از جیتگ نیست!
هنگام نصب xex menu خطای «can't lunch xex menu» میده، چندین ورژن از xex menu رو طبق آموزش دانلود و امتحان کردم اما خطا رفع نمیشه، ممنون میشم راهنمایی کنید، اینکه من بلد نیستم نصب کنم؟ روش یا مشکل خاصی هست؟ جیتگ مشکل داره و درست انجام نشده؟
شکل و پیغام ارور به صورت زیر هست، ممنون میشم پاسخ بدید.
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
پاسخ
سلام
احتمالا فایل مشکل داره یا به درستی منتقل نکرده اید.

و یا کنسول جیتگ نیست، یا شما با نصب آپدیت رسمی از بین برده اید.
وقتی کنسول رو با زدن دکمه اجکت روشن میکنید داشبورد رسمی بالا میاد یا صفحه زل؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
سلام. برنامه Aurora که درست کار کنه از کجا باید دانلود کنم؟
پاسخ
لطفن جواب بدین. 242
پاسخ
سلام میشه به ایمیل از اول تا اخر کار رو برام توضیح بدید ممنونتون میشم
پاسخ
سلام
نمیشه ایمیل کنیم، در انجمن جستجو و مطالعه کنید.

پاسخ
با سلام من نرم افزار داش لانچ رو با استفاده از برنامه ی هوریزون میخوام وارد کنم ارور میده لطفا ایمیل بزنید و مشکلم رو حل کنید
پاسخ