هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 7 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آپدیت‌های ایکس‌باکس 360 داشبورد رسمی نسخه 17559 افزوده شد
سلام
من فایل رونصب کردم ولی بازی pes2018 رو اجرا نمیکنه و ارور میده که دیسک ساپورت نمیشه
مشکل چیه ؟؟؟
پاسخ
(2018-07-09, 11:14)hamedkia نقل قول به نقل از ->سلام
من فایل رونصب کردم ولی بازی pes2018 رو اجرا نمیکنه و ارور میده که دیسک ساپورت نمیشه
مشکل چیه ؟؟؟

سلام
چه فریموری روی درایو کنسول شما نصب است؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
عالیه سایتتون عالییییی
پاسخ
(2018-07-25, 09:10)mhmd77 نقل قول به نقل از ->عالیه سایتتون عالییییی

متشکرم شما لطف دارید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2018-07-20, 17:47)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
----- ارسال های ادغام شده -----
همین آخرین فریموری که تو سایت گذاشتیذ
پاسخ
(2018-07-20, 17:47)Admin نقل قول به نقل از ->سلام

سلام
ببین من دستگاهم رو خیلی وقت بود روشن نکرده بودم آخرین ورژن بازی که داشتم pes2012 بود حالا که فیفا یا پی اس ۲۰۱۸ میزاشتم ارور آپدیت داد با فایل شما آپدیت کردم که درست شد ولی سی دی رو که میزارم ارور میده که ساپورت نمیشه ولی بازیهای قبلی اجرا میشه میخوام بدونم مشکلی داره یا بازم دستگاه باید آپدیت بشه
ممنون
پاسخ
سلام
در این صورت بهتره ببرید تعمیرکار در حضور خودتون چک کنن. ممکنه مشکل از یکی و یا هر دو مورد باشه.

پاسخ
سلام پس برا ایکس باکس اسلیم جیتگ شده چطور من اخرین نسخه داشبورد رو بزنم؟
پاسخ
(2019-02-21, 23:13)zakohav07 نقل قول به نقل از ->سلام پس برا ایکس باکس اسلیم جیتگ شده چطور من اخرین نسخه داشبورد رو بزنم؟

سلام
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

پاسخ
سلام من دستگاهم رو اسفند سال92 گرفتم. کپی خور شده با دکمه اجکت هم روشن میشه. اخرین بازی های هم انجام دادم مکس پین ۳ و GTA 5 بوده. برا اپدیت داشبورد مشکلی که ندارم؟ ضمنا داشبورد قبلیم 2.0.16537 بوده. ممنون
پاسخ