هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد مشکل ایکس باکس 360 اسلیم
سلام خوب هستین ایکس باکس من جیتگ شدس و از هارد استفادع میکنم چند روز پیش بازی ریختم روش حالا دوروزه ایکس باکسو ک روشن میکنم تا فری استایل میاد بعذ هنگ میکنه وقتی خاموش روشنش میکنم صفحه تلوزیون ابی میشه و نوشته انگلیسی زیادی میاد ک توش ویروس هم نوشته . ایا ایکس باکسم ویروس گرفته یا فقط هاردم؟ چون بدون هاردم اون صفحع ابی میاد لطفا کمک کنین چجور ویروس کشی کنم ایکس باکسو اگر ویروس دارع
پاسخ
اون صفحه صفحه زل هست و ربطی به ویروس نداره............... اگه هنگ کنه به احتمال زیاد فری استایل یا هاردت مشکل داره با یه هارد دیگه امتخان کن
game over( javcity )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin
پاسخ
(2017-07-28, 04:28)mwhdiiiiiiii نقل قول به نقل از ->سلام خوب هستین ایکس باکس من جیتگ شدس و از هارد استفادع میکنم چند روز پیش بازی ریختم روش حالا دوروزه ایکس باکسو ک روشن میکنم تا فری استایل میاد بعذ هنگ میکنه وقتی خاموش روشنش میکنم صفحه تلوزیون ابی میشه  و نوشته  انگلیسی زیادی میاد ک توش ویروس هم نوشته . ایا ایکس باکسم ویروس گرفته یا فقط هاردم؟ چون بدون هاردم اون صفحع ابی میاد لطفا کمک کنین چجور ویروس کشی کنم ایکس باکسو اگر ویروس دارع

سلام
اون صفحه زل هست و روی کنسول های جیتگ وجود داره. (کلا به ویروس ارتباطی نداره)
شما یکبار فری استایل رو مجدد دانلود و نصب کن. اگه نشد ممکنه از هارد کنسول هم باشه.
بدون هارد از روی دیسک اجرا کنید ببینید کنسول تا دو سه ساعت بدون مشکل کار میکنه؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
با سلام 
من یک کنسول 360 جیتگ شده خریدم کینکت هم موقع وصل آپدیت میخواست که خود فروشنده فلش زد و آپدیت کرد. بعد از چند وقت بازی ها گیر میکرد فروشنده هارد منو عوض کرد اما وقتی آوردم خونه کینکت دوباره آپدیت میخواد و آپدیت رو اعمال نمیکنه. فایل آپدیت هم آخرین نسخه عمومی هم نسخه مخصوص ورژن خودم رو گرفتم نکات مهم درباهره فرمت فلش و طرز ریختن پوشه آپدیتها رو هم رعایت کردم. آیا قلق خاصی داره؟ آیا کینکت باید ریست بشه؟
پاسخ
(2018-04-05, 19:07)hrf56 نقل قول به نقل از ->با سلام 
من یک کنسول 360 جیتگ شده خریدم کینکت هم موقع وصل آپدیت میخواست که خود فروشنده فلش زد و آپدیت کرد. بعد از چند وقت بازی ها گیر میکرد فروشنده هارد منو عوض کرد اما وقتی آوردم خونه کینکت دوباره آپدیت میخواد و آپدیت رو اعمال نمیکنه. فایل آپدیت هم آخرین نسخه عمومی هم نسخه مخصوص ورژن خودم رو گرفتم نکات مهم درباهره فرمت فلش و طرز ریختن پوشه آپدیتها رو هم رعایت کردم. آیا قلق خاصی داره؟ آیا کینکت باید ریست بشه؟

سلام
فرمت فت 32 باشه و نام پوشه هم با پیشفرض و هم تغییر داده شده و با فلش مموری های دیگر نیز امتحان کنید.

از پست زیر هم مطالعه کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

و تاپیک زیر:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
سلام. وقت بخیر.
موقعی که آدپتور اکس باکس 360 اسلیم رو به برق می زنیم فیوز کنتور می پره، حتی وقتی به ایکس باکس وصل نباشه. اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
پاسخ
(2020-03-29, 13:39)mosbatboys نقل قول به نقل از ->سلام. وقت بخیر.
موقعی که آدپتور اکس باکس 360 اسلیم رو به برق می زنیم فیوز کنتور می پره، حتی وقتی به ایکس باکس وصل نباشه. اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

سلام
وقت شما هم بخیر،
آداپتور رو ببرید پیش تعمیرکار، اگه قابل حل باشه تعمیر شه اگه نشد یکی دیگه تهیه کنید.
احتمالا قطعه ای سوخته یا به هر نحوه چیز رسانایی داخلش افتاده و اتصال کوتاه و...

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • mosbatboys
پاسخ