هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات مربوط به کاربران مبتدی
سلام آقا امید خسته نباشی دوست عزیز
جناب یه مشکلی برای تلوزیون ما به وجود اومده میخواستم بپرسم میتونم کنسول رو به لپ تاپ وصل کنم ؟ لپ تاپم خروجی HDMI داره و هم چنین DVI . به برنامه خاصی نیاز دارم یا اصلا نمیشه این کار رو انجام داد ؟
من از Oct 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mammad73 )
پاسخ
سلام ممنونم
نه عزیز اگه خروجی باشه، نمیشه و خروجی ها معمولا ولتاژ دارن و حتی تست کردنش ممکنه باعث خرابی کنسول بشه.
اگه مثلا (in) ورودی HDMI داشته باشه میشه

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • mammad73
پاسخ
(2015-04-21, 23:23)Admin نقل قول به نقل از ->سلام ممنونم
نه عزیز اگه خروجی باشه، نمیشه و خروجی ها معمولا ولتاژ دارن و حتی تست کردنش ممکنه باعث خرابی کنسول بشه.
اگه مثلا (in) ورودی HDMI داشته باشه میشه
ممنون . حالا از کجا بفهمم پورت خروجی یا ورودیه ؟ بعد با DVI نمیشه ؟ اصلا راهی داره تا بتونم از لپ تاپ به عنوان TV برای Xbox 360 استفاده کنم ؟
من از Oct 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mammad73 )
پاسخ
معمولا کنار یا زیرش کوچیک مینویسن (in) برای ورودی و (out) برای خروجی.
بستگی به پیدا شدن کابل تبدیل داره. اچ دی باشه راحته. یا مثلا با TV کارتی که لپ تاپ پشتیبانی بکنه هم میشه
البته اگه بشه هم یکم اذیت بشید فکر کنم. در کل به جای این هزینه ها بهتره به فکر LCD دیگه ای باشید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• mammad73
پاسخ
سلام و خسته نباشی
یه چند وقته موقعی که خیلی از دیسک بازی ها رو داخل دستگاه میذارم پیغام کلین دیسک میده و اجرا نمیکنه. یه سری از بازیا رو هم باز میکنه و یه کم بعد کلین دیسک میده. میخواستم بدونم میدونید مشکل از کجاست و چطوری باید برطرفش کرد؟
من از May 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( وحشت )
  • mehrnaz
پاسخ
سلام ممنون
این مشکل یا از دیسک های بازی هست که کیفیت رایت خوب ندارن و یا کیفیت دیسک خامشون پایین هست و یا از لنز درایو هست که باید سرویس یا تعویض بشه. احتمال مورد آخر بیشتر هست.

• وحشت
پاسخ
(2015-06-21, 13:39)Admin نقل قول به نقل از ->سلام ممنون
این مشکل یا از دیسک های بازی هست که کیفیت رایت خوب ندارن و یا کیفیت دیسک خامشون پایین هست و یا از لنز درایو هست که باید سرویس یا تعویض بشه. احتمال مورد آخر بیشتر هست.
شما توی تهران تعمیرکار منصف و قابل اعتمادی رو سراغ دارین که یه راست برم پیش خودش؟ متاسفانه آدم نمیدونه به کی میتونه اعتماد کنه.
من از May 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( وحشت )
پاسخ
نه متاسفانه، ولی حضوری ببرید و در حضور خودتان درخواست بررسی و تعمیر کنید، قبول نکرد ببرید یه مغازه دیگه!

پاسخ
سلام دوستان.من یه xbox 360 قدیمی دارم از این سفیدا .تاریخ تولیدشم
2006.داشبوردشو به ورژن 17349 آپدیت کردم با استفاده از flash memory. بعد از آپدیت وقتی Dvd بازی داخل دستگاه میزارم play game مینویسه ولی عکس بازی نمیاد.و وقتی میخوام بازیو اجرا کنم اررور unrecognized میده و نوشته clean disk. ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل از کجاست؟ البته اینم بگم که فقط همین یه بازیو داشتم برای تست دستگاه
من از Jul 2015 عضو انجمن هکدکنسولز هستم. ( ehsan.nikar )
پاسخ
سلام
احتمالا کاستوم فریمور درایو کنسول قدیمی هست به همین دلیل بازی ها رو دیگه نمیتونه روی داشبرد جدید اجرا کنه. LT+3.0 باید روش ریخته بشه.

پاسخ