هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در اپدیت کنسول جیتگ
سلام دوست خوبم
ممنون از راهنمایی هاتون.برا بازو بسته کردن ایکس باکس فت و اسلیم هست اموزشی؟
از بین روزهای سخت و انسانهای سخت این انسانهای سخت هستند که باقی می مانند
پاسخ
(2014-08-23, 19:25)jamal64 نقل قول به نقل از ->سلام دوست خوبم
ممنون از راهنمایی هاتون.برا بازو بسته کردن ایکس باکس فت و اسلیم هست اموزشی؟
درود
سعی میکنم به زودی قرار بدم. البته فقط باز کردنش کافی هست و یه بار باز کنید خیلی ساده میتونید بستنش رو نیز انجام بدید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jamal64، AmirSlash032
پاسخ
سلام من چند وقت پیش در مورد کنسولی باهاتون صحبت کردم که خیییییلی دیر بالا میومد.عکس هم فرستادم براتون.الان کنسول باز و جلو منه اما تایپیک رو که میگردم چیزی پیدا نمیکنم

مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
پاسخ
(2014-09-01, 12:00)jamal64 نقل قول به نقل از ->سلام من چند وقت پیش در مورد کنسولی باهاتون صحبت کردم که خیییییلی دیر بالا میومد.عکس هم فرستادم براتون.الان کنسول باز و جلو منه اما تایپیک رو که میگردم چیزی پیدا نمیکنم
این تاپیک هست:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• AmirSlash032
پاسخ
Heart 
سلام دوستان
من دیروز یه مشکل واسم پیش اومد اونم این بود که بعد از اینکه ناند جدیدو ریختم تو جیتگ هر وقت روشن میکنم چراغش قرمز میشه و بالا نمیاد ...
قضیه از اونجا شروع شد که وقتی من میخواستم به ایکس باکس لایو وصل بشم بین اینترنت و ایکس باکس لایو ارور لایو کانکشن میداد
بعد تو یه تاپیک خوندم اگه کنسول جیتگ شما به لایو متصل نمیشه حتماً رو حالت آقلاین فلگ شده.
بعد گفته بود شما باید با ناندتون یک Retail Image بسازید و اونو تو کنسولتون جایگزین کنید ...
بعد تو مراحل کار اصلاً BadBlocks هم نداد ...
ولی وقتی ناند جدیدو که یه Retail ایمیج بود جایگزین ناند قبلی کردم وقتی کنسولو خاموش کردم دیگه هر وقت روشن میکنم بعد 10 ثانیه چراغش قرمز میشه و هیچ صفحه ای بالا نمیاد
حتی وقتی با دکمه اجکت درایو کنسولو روشن میکنم چراغش قرمز میشه
( دوستان لازم به ذکر است که تو برنامه XeBuild به جای گزینه RGH1 گزینه Retail رو انتخاب کردم تا ایمیجو بسازم آیا مشکل از همینجاست ، در ضمن حین انجام عملیات ساخت ناند جدید هیچ اروری نداد)
(در ضمن من ناند اورجینال دستگاهمو در اختیار دارم میتونم مشکلو بر طرف کنم )
(در ضمن ورژن داشبورد ناند قبلیم 16756 بود و همچنین ورژن این ناند Retail هم همون 16756 بود، آیا مشکل از همین هست)

در آخر مشخصات دستگاهم:
جی تگ RGH ( دقیقن نمیدونم RGH 1 هست یا 2 ، تو نرم افزار XeBuild گزینه RGH1 فعال میشه تو J-Runner گزینه RGH 2 فعال میشه )
مادربورد Trinity
حجم فایل ناند 16 مگابایت

دوستان تو رو خدا کمکم کنید ازتون یه دنیا ممنونم ...
فکر کنم مدیر سایت Admin بتونه کمکم کنه.
پاسخ
سلام
ساخت ایمیج Retail فقط برای زمانی هست که می خواهید کنسول را به حالت اورجینال برگردونید. (اگه می خواین کلا اورجینالش کنید بگین راهنمایی کنم.)

اگه می خواین جیتگ بمونه: شما با زیبولد یا جی رانر فری بوت مثل قبل بساز و نرم افزار هر کدوم از روش های RGH رو انتخاب کرد بزار همون بمونه.
بعد ناند ساخته شده رو روی کنسول بنویس ایشالا که مشکلی نباشه. البته چون الان جیتگ نیست نه با روش اجکت نه با نرم افزار از درون کنسول نمی تونید ناند رو روش بنویسید!
باید به صورت سخت افزاری با ناند ریدر فایل روی کنسول ریخته شه.

• jamal64، AmirSlash032
پاسخ
(2014-09-03, 13:59)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
ساخت ایمیج Retail فقط برای زمانی هست که می خواهید کنسول را به حالت اورجینال برگردونید. (اگه می خواین کلا اورجینالش کنید بگین راهنمایی کنم.)

اگه می خواین جیتگ بمونه: شما با زیبولد یا جی رانر فری بوت مثل قبل بساز و نرم افزار هر کدوم از روش های RGH رو انتخاب کرد بزار همون بمونه.
بعد ناند ساخته شده رو روی کنسول بنویس ایشالا که مشکلی نباشه. البته چون الان جیتگ نیست نه با روش اجکت نه با نرم افزار از درون کنسول نمی تونید ناند رو روش بنویسید!
باید به صورت سخت افزاری با ناند ریدر فایل روی کنسول ریخته شه.
خیلی ممنون داداش
میشه بگی چیجوری باید فری بوت جدید بسازم ...
بعد این ناند ریدر چی هست ... نرم افزاره یا یه دستگاه
چیجوری ناندمو با ناند ریدر بریزم رو کنسول
ممنون میشم جوابمو بدی داداش
پاسخ
سلام نمیشه با فری استایل بالا بیاریمش
پاسخ
(2014-09-03, 18:58)AmirSlash032 نقل قول به نقل از ->خیلی ممنون داداش
میشه بگی چیجوری باید فری بوت جدید بسازم ...
بعد این ناند ریدر چی هست ... نرم افزاره یا یه دستگاه
چیجوری ناندمو با ناند ریدر بریزم رو کنسول
ممنون میشم جوابمو بدی داداش
فری بوت که همون ناند برای کنسول جیتگ هست آموزشش سرچ کنید توی انجمن هست. (برای ساختش: فایل ناند - cpu key نیاز است که ظاهرا داریدشون)
ناند ریدر یک برد هست. یا باید بسازید یا باید بخرید. که البته بهتره بدین بیرون فایل رو براتون بنویسن روش. خیلی ارزونتر میوفته.

• jamal64
پاسخ
(2014-09-03, 19:07)jamal64 نقل قول به نقل از ->سلام نمیشه با فری استایل بالا بیاریمش
سلام. اصولا که خیر. چون ربطی به هم ندارن

• jamal64
پاسخ