هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در آپدیت xbox 360
(2021-09-30, 03:03)Admin نقل قول به نقل از ->سلام وقت شما هم بخیر
به چه مشکلی خورده؟ و دقیقا بعد از انجام چه کاری؟ اگه ارور کد داره اونم ارسال کنید.
(جیتگ بودن یا نبودن از روی نسخه داشبورد مشخص نمیشه)

سلام...ببخشید من به اینترنت وصل میشم ولی وقتی تست میکنم به اینترنت و نتورک وصل میشه ولی به ایکس باکس لایو نمیشه وقته میخوام به ایکس باکس لایو جوین بشم آپدیت مخواد و وقتی آپدیت تموم میشه ارور میده . این کد رو میده 44c5 - 4497 - 1381- 0300 - c800 - 0036 و مینویسه can,t process the update من به اینترنت وصل میشم ولی ایکس باکس لایو نه کنسولم هم جیتگ نیست چون تولید 2013 هست و 2009 به قبل جیتگ میشه لطفا مشکل رو بگید...ممنون Heart 252 218
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • mhrn_pi
پاسخ
سلام منظور از جیتگ (RGH یا JTAG) هست یعنی هر روشی باشه، پس همیشه به تاریخ مرتبط نیست!

در حالتی که کنسول خاموش هست وقتی دکمه اجکت رو میزنید کنسول روشن میشه؟ (و اگه روشن میشه، به صورت عادی بالا میاد یا صفحه ای به نام Xell باز میشه؟)

وقتی کنسول رو روشن میکنید با تاخیر 10 یا 20 ثانیه ای بالا میاد یا سریع بالا میاد؟

اگه کنسول جیتگ نیست از طریق آپدیت آفلاین با فلش مموری نیز تست کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام به صورت عادی میاد بالا
پاسخ
(2021-10-03, 17:31)mahanyar1389 نقل قول به نقل از ->سلام به صورت عادی میاد بالا

سلام
هیچ نرم افزار مرتبط به جیتگ در بین نرم افزارها و بازی ها وجود نداره؟
اگه از سوراخ های بدنه بتونید داخل کنسول رو ببینید، چک کنید آیا بعد از روشن کردن کنسول ال ای دی چیپ گلیچ مشاهده میشه یا نه؟
از فروشنده سوال نکرده اید که جیتگ هست یا نه؟

در آخر اگه مطمئن شدید که جیتگ نیست از طریق آپدیت آفلاین با فلش مموری نیز تست کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2021-10-04, 01:23)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
هیچ نرم افزار مرتبط به جیتگ در بین نرم افزارها و بازی ها وجود نداره؟
اگه از سوراخ های بدنه بتونید داخل کنسول رو ببینید، چک کنید آیا بعد از روشن کردن کنسول ال ای دی چیپ گلیچ مشاهده میشه یا نه؟
از فروشنده سوال نکرده اید که جیتگ هست یا نه؟

در آخر اگه مطمئن شدید که جیتگ نیست از طریق آپدیت آفلاین با فلش مموری نیز تست کنید.

سلام خیر نرم افزاری برای جیتگ وجود نداره و مدل ایکس باکسم slim e هست داخل کنسول هم چیزی دیده نمیشه فروشنده چیزی نگفت اگر صلاح میدونید جیتگ نیست تست کنم
پاسخ
(2021-10-04, 13:04)mahanyar1389 نقل قول به نقل از ->سلام خیر نرم افزاری برای جیتگ وجود نداره و مدل ایکس باکسم slim e هست داخل کنسول هم چیزی دیده نمیشه فروشنده چیزی نگفت اگر صلاح میدونید جیتگ نیست تست کنم

سلام برای این مدل بهتره از فروشنده اطلاعات دقیق رو سوال و کسب کنید و یا یه تعمیرکار حرفه ای کنسول رو باز کرده و بررسی کنه، ممکنه بردش رو تعویض کرده و کپی خور کرده باشن.

پاسخ