هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل xbox 360 slim
Thumbs Up 
با سلام
من یک ایکس باکس ۳۶۰ اسلیم داریم وقتی به تلویزیون وصل میکنم روی لوگو ایکس باکس هنگ میکنه یا اصلا لوگو نمیاد و تصویر سفید میمونه یا اگه دستگاه بالا بیاد داخل بازی بعد ۵ دقیقه تصویر  فیریز میشه ولی روی یه تلویزیون دیگه که تست میکنم دستگاه کاملا سالم کار میکنه.تا الان روی ۴ تا تی وی تست کردم روی ۲ تاش مشکل داره و روی ۲ تا دیگه دستگاه بدون هیچ مشکلی کار میکنه.(مشکل کابل نیست تست کردم)
پاسخ
سلام
به نظر عجیب میاد ولی فکر نمیکنم ارتباطی به تی وی داشته باشه احتمالا مشکل سخت افزاری باشه و به صورت رندوم در هر خاموش و روشن هنگ کردنش فرق میکنه.
موقع تست دقت کنید حالت افقی یا عمودی بودن کنسول و دما و برق و پاور و دمای اتاق در همه موارد یکسان باشه.

نکته: اگه کنسول جیتگ باشه، ممکنه مشکل سیم کشی یا چیپ گلیچ یا نرم افزاری داشته باشه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • dj_amir
پاسخ
ممنون از راهنماییتون...دستگاه جیتگ نیست...شرایط هم یکسان هست...الان هم روی اون تلویزیونم که کار نمی کرد درست شده! واقعا عجیبه
پاسخ
خواهش میکنم.
این مورد باید بیشتر تست شه، و متاسفانه احتمالش هست که به زودی کنسولتون دچار مشکل سخت افزاری شه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• dj_amir
پاسخ
من خودم احتمال میدم پل جنوبی (آی سی مایکروسافت) مشکل داشته باشه.
پاسخ
باید بررسی شه ممکنه از چیپ پردازنده هم باشه.

• dj_amir
پاسخ