هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی
 بالا نیامدن x360 پس از jtag
با سلام 
من چندی پیش x360 جیتگ کردم  چند باری با هاش کار کردم ولی پس از اینکه خود دستگاه از آنجا که تنظیماتش به گونه ایی بود که خود به خود خاموش شود خاموش شد و از اون به بعد دیگه بالا نمیاد و پس از 2 دقیقه بدون اینکه بالا بیاد خاموش می شود اگر راه حلی هست ممنون میشم بگید .
با تشکر
پاسخ
سلام
معمولا اگه در زمان آپدیت کنسول خاموش شه مشکل رخ میده.
باید توسط تعمیرکار بررسی شه ممکنه از برد گلیچ و یا سیم کشی باشه. (نویز) و یا ممکنه از چیپ های برد اصلی کنسول باشه!

البته قبلش یکبار هم به صورتی که هیچ هارد و حافظه ای به کنسول متصل نباشه تست کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • AmirSlash032
پاسخ
سلام من یک ایکس باکس اسلیم اس دارم یک مشکلی داره
وقتی که بازی می کنم بعد 30 تا 20 دقیقه خود به خودخاموش میشه و وقتی باز می خوای بازی کنی پریزه باید 
از برق بکشی دوباره وصل کنی  در ضمن اداپتورمم چراغ قرمزی میده خواهش میکنم کمک کنین با تشکر  237
پاسخ
سلام
ممکنه فن آداپتور خراب یا کند شده باشه باید بررسی شود.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • AmirSlash032
پاسخ
سلام ممنونم که جوابمو دادی اگه اداپتورو ببرم پیش تعمیر کار و تو شو بررسی کنه هزینش تقریبا چقدرمیشه زیاده پول تعمیرش یاکم ؟ 166 166  237
پاسخ
در ضمن داداش آداپتور ایکس باکسمو پیش یک تعمیر کار بردم و همه ماجرا رو براش تعریف کردم . بعد 2 روز که رفتم بهم گفت اداپتورتو به یک ایکس باکس دیگه وصل کردم و 2   3 ساعت باش بازی کردم  و هیچی نشد حالا بهم میگه که کنسولتو بیار شاید مشکل از اونه ( البته تعمیر کاره ادم تیغ زنیه و فقط ازمون پول میچاپه ، چاره ندارم به غیر از اون کسی رو نمیشناسم ) و منم بعید میدونم مشکل از دستگاه باشه چون اداپتور چراغ قرمزی میده . منم پولی ندارم و بابامم پول نمیده به این چیزا  به همین خاطر نمی تونم هم دستگاهو ببرم وهم اداپتور مطمئنم پولی که از ما بگیره بالای 100 تومان باشه . خواهش میکنم یک چاره ای بهم پیشنهاد کنین که پولشم زیاد نباشه خواهش میکنم 2 ماهه که بازی نکردم !!!   237 237 218 166  187 255 255 255 255 255
پاسخ
از فنش باشه نباید هزینه تعمیرش بالا بشه.
در این حالت بهترین کار این هست که از یکی از دوستان خود که کنسول هم مدل با شما دارن، آداپتورش رو امانت بگیرید و چند ساعتی تست کنید تا مشکل مشخص شه.
از سمت کنسول باشه شاید رفع نشه و یا هزینه بالا بشه... فن کنسول هم دقت کنید کار بکنه.

پاسخ
خیلی ممنون دادم همین الان به یک تعمیر کار ایشالا که درست شه و هزینش کم باشه
116 102 124
پاسخ
بسیار خوب

پاسخ
سلام.من یه دستگاه جیتک مدل اسلیم eواسم اوردن اصلا تصویر بالا نمیاره.هاردو بقیه وسایلشو جدا کردم ولی دوباره تصویرو بالا نیاورد.اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم
من از Dec 2014 عضو انجمن هکدکنسولز هستم. ( gamer11 )
پاسخ