هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 3 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 آنلاین بازی کردن با کنسول جیتگ
(2016-01-23, 13:23)Shayar نقل قول به نقل از ->به جای {Title ID} باید Title ID بازی خود را وارد کنید. همچنین فایل آپدیت باید مربوطه با Media ID بازی خود دانلود کنید! سلام ببخشید این قسمت منو گیج کرده میشه توضیح بدید
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
بعدش من تاتل اپدیت رو مخصوص  میدا ایدیم دانلود میکنم ولی وقتی کپی میکنم به جای مورد نظر میزنم بازی ارو میده مشکل از کجاست؟؟

وقتی تایتل آپدیت رو دانلود میکنید تایتل آی دی و مدیا آی دی رو نوشته باید بررسی کنید طبق دیتای بازی شما باشه!

درست کپی کنید هیچ اروری نمیده ... حتی درست کپی نشه هم معمولا اروری نمیده و تنها عمل نمیکه!

یک تصویر از ارور مربوطه قرار بدید بررسی کنم.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
بخدا من درست کپی میکنم ولی بازم ارور میده فقط یه بازی درست اجرا شد اونم دیابلو بود با برنامه aorura اپدیتشو دانلود کردم و نفهمیدم کجا کپی شد
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
آقا امید این روش که شما میگید بخدا کار نمیکنه ترو خدا کمکم کنید
پاسخ
هزار روش رو ازصبح تا حلا انجام دادم نمیشه دیونه شدم
پاسخ
(2016-01-23, 22:54)Shayar نقل قول به نقل از ->آقا امید این روش که شما میگید بخدا کار نمیکنه ترو خدا کمکم کنید

تست شده و بدون هیچ مشکلی کار میکنه ... روش خاصی هم نیست همون استاندارد و روش رسمی خود شرکت مایکروسافت هست ما تغییری ندادیم!
یک تصویر از ارور مربوطه قرار بدید بررسی کنم.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
عکس نمیدونم چجوری بزارم اما نوشته 
The game couldn't start. Try downgrading the game again 

For more help visit  
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
پاسخ
خیلی ها خودشون تایتل آپدیت رو آفلاین دانلود و کپی میکنن در هارد کنسول.
نمیدونم کدام قسمت رو اشتباه انجام میدید کار ساده ای هست توضیح ساده تر از این هم متاسفانه نمیتونم ارائه کنم.
بهتره مثل بازی قبلی دانلود کنید که خودش در مسیر صحیح کپی شه.

پاسخ
میشه لطف کنی لینک یه ویدیو بهم بدی که آموزش کپی کردن تایتل رو بده ببینم کجا اشتباه کردم
پاسخ
بنده که زمان برای کارهای عقب افتاده خودم هم ندارم ... پس نمیتونم خودم تهیه کنم ... ولی شاید در اینترنت فردی قرار داده باشه یک جستجو بکنید زیان نداره.

پاسخ
مثل اونم میزنم همون ارور رو میده بنظرتون از تظیمات فری ستایل یا دش لانچ نباش؟
پاسخ
من روی کنسول جیتگم فری استایل استفاده نمیکم و با اون آنلاین نمیشم ولی فکر نمیکنم تاثیری داشته باشه.

شما یک نمونه از تایتل آپدیتی که میگید تست کردید همراه با نام بازی و لینک دانلود تایتل آپدیت مربوطه و اینکه دقیقا در چه مسیری کپی میکنید؟

پاسخ