هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 3 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 آنلاین بازی کردن با کنسول جیتگ
سلام دوستان من این روش رو امتحان کردم خیلی تضمینی هستش و چند دست black ops 2 آنلاین بازی کردم نه لگ داشت نه دیلی عالیه
پاسخ
(2016-01-20, 22:02)Shayar نقل قول به نقل از ->منظور ت از تایتل اپدیت چیه چجوری اپدیت کنم از کجا بگیرم؟؟

بالا توضیح دادم ... معمولا وقتی وارد بازی میشید یه پنجره باز میشه و ازتون در مورد دانلود تایتل آپدیت سوال میکنه اگه Yes رو بزنید شروع به دانلود میکنه.
(البته قبلش باید آنلاین باشید و بعد بازی رو اجرا کنید!)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلامی دوباره خدمت دوست عزیزم ببخشید واقعا این مدت مزاحمت شدم یه سوال دارم
از تو فری ستایل میشه همون تایتل یا اپدیت بازی هارو دانلود کرد؟؟اگ میشه راهنمای کنی ممنون میشم یا داش لانچم و فری ستایم فک کنم قدیمی باشن تاثیری روی سرور بازی ها داره آخه من فقط کلاف دیوتی برام سرور میاره، بازی دیابلو رو میزدم نمیدونم اپدیت نبود یا چی چیزی نمی اورد با تشکر
پاسخ
سلام
آپدیت اگه نیاز باشه پیام نمایان میشه ... و ظاهرا همه بازی ها رو نمیتونید از این طریق انجام بدید.
فری استایل فکر نکنم تاثیر داشته باشه .. همچنین داش لانچ ... در ضمن در صورت نیاز آخرین نسخه داش لانچ در
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
قرار داده شده.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
خیلی ممنونم داداش شرمنده که مزاحمت شدم
پاسخ
خواهش میکنم

پاسخ
سلامی دوباره ببخشید یه سوال دیگه داشتم من رفتم تو سایت این بازی ها رفتم تو قسمت هر بازی اپدیت هایکم حجمی رو گذاشته بودن چندتا رو دانلود کردم نمیدونم کپی کنم کجا ی بازی تو چه قسمتی میشه لطفا راهنمایی کنید تا هم من و دوستان دیگه ای که این مشکل رو دارن استفاده کننبا تشکر فراوان
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
یه چیز دیگم هست فقط بعضی از بازی ها لینک دارن بقیه ندارن ولی عجیب اینجاست ک تو سایت اصلی حدوا 454بازی رو زده که میتونی بازی کنی آنلاین سوالم اینه ایا بجز از طریق لینک شاید بشه بازی کرد یا تنظیمات هست تو داش لانچ یا فری ستایل که غیر فعال باشه و رومها وبازیهای مثل دیابلو خالیه؟؟
پاسخ
آموزش استفاده از تایتل آپدیت های دانلود شده:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

پاسخ
سلام تو این سایت اپدیت ها حدودا 3 مگابایت هستن حتا کمتر عادیه؟
پاسخ
ای بابا لطفا کمکم کنید الان دوتا گذینه وصل نمیشه data port status وbradcasr port status نمیدونم چرا داس نمیشه
پاسخ