هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 3 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 آنلاین بازی کردن با کنسول جیتگ
درست کردم راستی یه سوال تایتل اپدیت هارو دانلود کردم کپی کنم پخش مورد نظر و تموم؟ برم تو بازی؟
پاسخ
(2016-01-21, 20:03)Shayar نقل قول به نقل از ->سلام  تو این سایت اپدیت ها حدودا 3 مگابایت هستن حتا کمتر عادیه؟

سلام. بله از چند کیلوبایت میتونه باشه تا چند صد مگابایت!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2016-01-22, 00:29)Shayar نقل قول به نقل از ->درست کردم راستی یه سوال تایتل اپدیت هارو دانلود کردم کپی کنم پخش مورد نظر و تموم؟ برم تو بازی؟

بله

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
خیلی ممنونم ادمین گرامی
یه سوال دیگه خدمتتون دارم من برنامه aurora میخوام بریزم تو ایکس باکس تا اپدیت بازی هارو راحت دانلود کنم از طریق اون میشه دربارش توضیح بدید
پاسخ
جواب ندادی اینم درست کردم فقط ای سوال رو لطفا جواب بده من اپدیت بازی هارو گرفتم ریختم تو جای مورد نظر ولی وقتی میزنم بازی رو وارد نمیشه ارور میده برای همه بازی ها اینجوریه لطفا راهنمایی کنید ممنونم
پاسخ
قبلا لینک اون تاپیک رو دادم به شما:
آموزش استفاده از تایتل آپدیت های دانلود شده:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

باید فایل آپدیت مورد نظر بازی رو دانلود و طبق آموزش لینک فوق در مسیر دقیقی که باید باشه کپی کنید.
مثال:
اگه ترکیبش شبیه این مورد بود:
tu00000003_00000000
به مسیر زیر باید کپی شود:
Hdd\Content\0000000000000000\{Title ID}\000B0000\Title-Update-File
به جای {Title ID} باید Title ID بازی خود را وارد کنید. همچنین فایل آپدیت باید مربوطه با Media ID بازی خود دانلود کنید!

اگر شبیه این مورد بود:
TU_1C422AQ_0000108000000.0000000000102
به پوشه کش کپی میکنید:
Hdd\Cache\Title-Update-File

پاسخ
خب ننوشته بود باید پوشه title درست کنم چون خودش این پوشه هارو نداره خب من کامپیوتر ندارم تا اون نرم‌افزار رو نصب کنم و بفهمم media id چنده یه روش بهم بگید تا از تو ایکس باکس بفهمم چنده معزرت میخوام
پاسخ
روش غیر کامپیوتری سراغ ندارم...

پاسخ
من پیدا کردم برای شما هم میگم

وقتی تو بازی مورد نظر هستید system link بزنید بعد برید به قسمت information بیاید رو game میتونید میدا ایدی و تاتل ایدی بازی تون رو ببینید
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin
پاسخ
به جای {Title ID} باید Title ID بازی خود را وارد کنید. همچنین فایل آپدیت باید مربوطه با Media ID بازی خود دانلود کنید! سلام ببخشید این قسمت منو گیج کرده میشه توضیح بدید
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
بعدش من تاتل اپدیت رو مخصوص میدا ایدیم دانلود میکنم ولی وقتی کپی میکنم به جای مورد نظر میزنم بازی ارو میده مشکل از کجاست؟؟
پاسخ