هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 استفاده از بازیهای دانلودشده
سلام
بازی call of duty advanced wafare بعد از ریختن فایلهای content ، باز هم درخواست dvd اول رو میکند...حتمن باید dvd رو گذاشت یا مشکل چیز دیگه ایه؟
پاسخ
سلام ممکنه فرمت برخی از بازی ها متفاوت باشه. و نیز ممکنه برخی بازی ها کانتنت ها روی دیسک اول و در برخی روی دیسک دوم ... باشه. باز روش های دیگه که در تاپیک ها گفته شده رو هم امتحان کنید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام من بازی رو از اینترنت دانلود کردم با برنامه iso2 god تبدیلش کردم هارد دستگاه xbox رو به pc وصل کردم حالا چطور باید بازی رو منتقل کنم به هارد
ویندوز هارد xbox رو فقط در قسمت disk می شناسه و هیچ جور دسترسی به هارد xbox ندارم لطفا راهنماییم کنید
پاسخ
(2018-06-12, 09:38)azita_tajik نقل قول به نقل از ->سلام من بازی رو از اینترنت دانلود کردم با برنامه iso2 god  تبدیلش کردم هارد دستگاه xbox  رو به pc وصل کردم حالا چطور باید بازی رو منتقل کنم به هارد
ویندوز هارد xbox  رو فقط در قسمت disk  می شناسه و هیچ جور دسترسی به هارد xbox ندارم لطفا راهنماییم کنید

سلام
پست چهارم همین تاپیک لینک ها قرار داده شده:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان