هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 استفاده از بازیهای دانلودشده
سلام
نمیدونم این سوالی که میپرسم به این قسمت مربوطه یا نه
من بازی battlefield:hardline رو روی کنسول کپی کردم...از اونجایی که دو دی وی دی بود ، طبق آموزش روی سایت کپی کردم
بازی میاد بالا و بعد یه سوال در مورد اختصاص فضا 3.5 گیگ برای بازی میگه
اوکی که میکنم میره تو لودینگ و دیگه همینطور میمونه تو لودینگ
میخواستم ببینم مشکلش چیه
راهنماییم کنید
ممنون
پاسخ
سلام
اونایی که دو دیسکه هستن و یکی از دیسک ها تنها جهت نصب کانتنت ها هست نیاز به تغییر دیسک نیست. ولی این نوع دیتا معمولا به این صورت نصب نمیشن
و باید از روی دیسک نصب کنید. البته از روی هارد اکسترنال نیز تست کنید ممکنه در این حالت نصب کنه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2015-07-12, 01:05)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
اونایی که دو دیسکه هستن و یکی از دیسک ها تنها جهت نصب کانتنت ها هست نیاز به تغییر دیسک نیست. ولی این نوع دیتا معمولا به این صورت نصب نمیشن
و باید از روی دیسک نصب کنید. البته از روی هارد اکسترنال نیز تست کنید ممکنه در این حالت نصب کنه.
ببخشید من زیاد متوجه نشدم ... میشه بیشتر توضیح بدین
ممنون میشم
پاسخ
(2015-07-13, 14:13)natik نقل قول به نقل از ->
ممنون میشم
لطفا مراحلی که انجام دادید مختصر توضیح بدید تا دوستان بتونند راهنمایی کنند.

فایل های قابل نصب برای بازی BF:HardLine در دیسک 1 قرار دارند که درون پوشه ی Content هست.
شما نیاز دارید که این فولدرو بصورت دستی به هارد انتقال بدید(طب آموزشی که دنبال کردید)

در نهایت اطلاعات دیسک 2 رو به فرمت Iso2GOd به داخل هارد طبق پارتیشن صحیح انتقال بدید.
من از May 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( l_star_l )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin، natik
پاسخ
(2015-07-13, 19:56)l_star_l نقل قول به نقل از ->
(2015-07-13, 14:13)natik نقل قول به نقل از ->
ممنون میشم
لطفا مراحلی که انجام دادید مختصر توضیح بدید تا دوستان بتونند راهنمایی کنند.

فایل های قابل نصب برای بازی BF:HardLine در دیسک 1 قرار دارند که درون پوشه ی Content هست.
شما نیاز دارید که این فولدرو بصورت دستی به هارد انتقال بدید(طب آموزشی که دنبال کردید)

در نهایت اطلاعات دیسک 2 رو به فرمت Iso2GOd به داخل هارد طبق پارتیشن صحیح انتقال بدید.
فایهایی که من دانلود کردم هر دو بصورت iso بود که با iso2god تبدیل کردم
الان دو تا پوشه بصورت بازیهای xbox (شماره دار) دارم که البته شماذه هاشون با هم یکیه ولی محتوا فرق میکنه
طبق آموزش بازیهای مولتی دیسک دوتا رو با هم تو یه پوشه ریختم
ولی بازی بعد از چند لحظه اجرا درخواست فضا برای خودش میکنه و همونطور میمونه
پاسخ
برای دیسک هایی که به صورت کانتنت هست به این صورت تست کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2015-07-15, 00:44)Admin نقل قول به نقل از ->برای دیسک هایی که به صورت کانتنت هست به این صورت تست کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
ممنون
پست رو خوندم
برای content باید اول رایتش کنم و بعد اونو کپی کنم؟
پاسخ
نه نیاز به رایت نیست همان iso رو بدید نرم افزار باز میکنه اصولا

پاسخ
(2015-07-15, 14:25)Admin نقل قول به نقل از ->نه نیاز به رایت نیست همان iso رو بدید نرم افزار باز میکنه اصولا
من نرم افزار Xbox_Backup_Creator_v2.9.0.306 رو دانلود کردم
رفتم توی سربرگ image tools و توی image browser که میرم فایل iso رو نمیشناسه
باید توی سربرگ imsge browser رفت دیگه ؟ درسته؟
پاسخ
خودم از این نرم افزار استفاده نمیکنم ولی در image tools و گزینه image browser باید اوکی باشه. برای قسمت Action نیز به Extract انتخاب بزنید.
با ایمیج دیگری نیز تست کنید. همچنین ایمیج رو با این آموزش بررسی کنید تا مشکلی نداشته باشه: بررسی امنیت بازی Xbox360

و نیز این نرم افزار هم فکر کنم بتونه فایل های مورد نیاز رو اکسترکت کنه: آموزش نرم افزار 360mpGui

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • natik
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان