هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 استفاده از بازیهای دانلودشده
باسلام
آموزشی درمورداین که چطورمیشه ازبازیهایی که دانلودمیشه روی کنسول نبود لطفا میشه توضیح داده شود
پاسخ
(2014-08-06, 12:47)koran نقل قول به نقل از ->باسلام
آموزشی درمورداین که چطورمیشه ازبازیهایی که دانلودمیشه روی کنسول نبود لطفا میشه توضیح داده شود
سلام
آموزش اجرای بازی های دانلود شده روی ایکس باکس 360 رو نیاز دارید؟
کدام ها؟ بازی های کامل؟ یا بازی های آرکید؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jamal64، koran
پاسخ
سلام بله بازیهای ایکس باکس 360همین بازیهایی که برای دانلود هست لطفا اگر میشه هر دو موردرا توضیح بدهید . ممنون
پاسخ
(2014-08-09, 12:13)koran نقل قول به نقل از ->سلام بله بازیهای ایکس باکس 360همین بازیهایی که برای دانلود هست لطفا اگر میشه هر دو موردرا توضیح بدهید . ممنون
سلام
برای کنسول های غیرجیتگ که باید ایمیج دانلود شده رو رایت و استفاده کنید. و بازی های آرکید هم طبق لینک زیر میتونید کپی کنید. ولی اجرا نمیشن روی کنسول های غیرجیتگ.
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

------------------------------------------------------------
در کنسول های جیتگ:
برای بازی های اصلی که باید به صورت ISO باشن:
به لینک مقابل برید: کلیک کنید
بعد نرم افزار را دانلود کنید. از قسمت (تبدیل ISO به GOD) نرم افزار بازی ها رو اول تبدیل میکنید.
سپس طبق آموزش موجود در لینک مقابل: کلیک کنید و یا توسط زکس منو بازی های تبدیل شده را به هارد کنسول منتقل میکنید.
توضیح پوشه ای هم که باید انتقال داده شه در همون آموزش هست.

برای بازی های آرکید:
میتونید با زکس منو به هارد داخلی انتقال دهید. و یا توسط آموزش موجود در لینک زیر انتقال دهید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• koran
پاسخ
الان برای دستگاه xbox 360 250 gig نیو اسلیم بازی هایی ک تو سایتا هست رو دانلود کنم با فرمت ایزو , چطوری تو دستگام اجرا کنم؟
جیتگ هم نیست دستگام

منظور از بازی های ارکید و XGD3 چیست؟
پاسخ
چون جیتگ نیست فقط یک حالت هست باید بعد از دانلود بر روی DVD9 رایت کنید.

رایت XGD2 معمولا ساده و بدون سوخت است. ولی XGD3 باید با رایتر مخصوص یا روش مخصوص رایت شود و با هر دیسکی خوب جواب نمیده. و یاینکه به صورت ترانکانت (ناقص) رایت شود. یعنی 97%

در واقع حجم XGD3 ها مقداری از حجم عادی که بر روی دیسک های DVD9 قابل رایت هست بیشتره.
حجم XGD2 برابر با 7.29 گیگابایت
و حجم XGD3 برابر با 8.13 گیگابایت

پیشنهاد میکنم تاپیک های زیر رو هم یه سر بزنید:

• namakdooon
پاسخ
سلام آقا امید خسته نباشی استاد
ببخشید یه سوال دارم : من مشترک گلد هستم و الان دوتا بازی رایگان این ماه رو دانلود کردم . ولی یه مشکلی دارم بازی ها تا 80 درصد دانلود میشن و اون دانلود منجر ایکس باکس مینویسه مثلا Brothers Downloaded و دیگه ادامه رو دانلود نمیکنه .جالب تر اینکه بازی هم تو My games لانچ میشه و بالا میاد ! میخواستم بپرسم مشکل از کجاست ؟ آیا بازی واقعا کامل دانلود شده یا خیر ؟ این مشکل رو شما قبلا تجربه کردی ؟
من از Oct 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mammad73 )
پاسخ
سلام ممنون دوست عزیز، نفرمایید Smile
برخی مشکلاتی مشاهده کردم که احتمالا برمیگرده به وضعیت اینترنت ما.
یکی هم ممکنه از این باشه که اون بازی رو برای آی پی ایران محدود کرده باشن و حدود 80% ارور بده. که باید تغییر آی پی بدید.
ولی اگه Download Again رو می زنید و سریع دانلود میشه و اروری نمایش نمیده، احتمالا کامل دانلود شدن و می تونید استفاده کنید.
اگه اجرا می شن فکر نکنم مشکلی داشته باشن. همچنین نگران نباشید اگه مشکلی هم داشتن بعد از این ماه نیز هر زمان می توانید از طریق هیستوری پروفایل دانلود کنید.

• mammad73
پاسخ
آقا برای تغییر آی پی تو کنسول که راه مستقیم نداره ؟ باید در لپ تاپ تغییر بدم بعد به کنسول شیر کنم درسته ؟
من از Oct 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mammad73 )
پاسخ
بله روش فعلی شیر کردن هست.
البته فکر نکنم برای بازی شما نیاز باشه معمولا برای dlc کال آف دیوتی ها در آخر ارور میده
بقیه بازی ها همون اول ارور منطقه میده و به لیست هیستوری هم اضافه نمیشه.

• mammad73
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان