هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آپدیت کردن داشبورد جیتگ
با استفاده از این روش شما میتونین کنسول خودتون رو راحت آپدیت کنین فقط تمام متن رو کامل بخوانید هیچ مسولیتی رد قبال بی توجهی نیست
چیزهای که لازم دارین
!.... کامپیوتر که دارین
2.... برنامه NAND Flasher 360 for XBOX 360 v1.2.0.............دانلود
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
3........برنامه.....xeBuild_GUI_2.093.............. دانلود..
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

یا
برنامهJ RUNNER....دانلود

.............................................................................
مراحل کار
هر کدام از برنامه های J RUNNER ,و XE BULID در حال اجرا آپدیت میشن البته تا آپدیت نشدن کاری نکنین طرز کار دو برنامه مثل هم هست این آموزش با برنامه اول هست

با استفاده از کابل لن کنسول خود را با PC شبکه کنین

ابتدا کنسول خود را روشن کنید برنامه NAND FLASHER روی یک فلش بریزین. سپس برنامه nand flasher رو با استفاده از fsdیا xex menu اجرا کنین............ (روی گزینهdefualet xex کلیک کنین) حال روی DUMP NAND .........جایی برای ذخیره ناند انتخاب کنین...... ناند با نام ORIG NAND سیو میشه گزینه SHUT DOWN رو بزنین......... حال به سراغ کامپوتر برین وبرنامه Xe build رو اجرا کنین......... در قسمت بالا رو به روی source file ازگزینه open فایل ناندی رو که گرفتین قرار بدین محل ذخیره ناند آپدیت شده رو هم هم در فلش مشخص کنین توجه کنین نام فایل جدید UPDATE FLASH.BIN است.حال کنسول خود رو با eject روشن نماید تا محیط xell به نمایش در بیاد IP و CPU KEY DVD KEY رو میتونین مشاهده کنین........ اگه حال به pc برگردین اگر ایکس باکس رو باPC شبکه کردین ادرس در IP TO XELL وارد کنین سپس GET CPU KEY FROM NETWORK........تا اتوماتیک CPU KEY لود بشه.... اگر هم شبکه نکردین CPU KEY رو دستی وارد کنین فقط هیچ اشتباهی نکنین
در قسمت KERNAL VERSION هم آخرین ورژن ینی 16747 رو انتخاب کنین

حال گزینه GENERATE HACKED IMAGE رو بزنین تا کارتون با PC تموم بشه. تغییرات رو سیو کنین........... فلش رو به دستگاه وصل کنین..... بازهم برنامهNAND FLASHER رو اجرا کنین...... حال روی گزینه WRITE NANDکلیک کنین........ ناند آپدیت شده رو روی دستگاه بریزین حال گزینه SHUT DOWN , رو بزنیدتمام......

نکات خیلی مهم

در مراحل DUMPوWRITE هیچ کاری نکنید تا کار تمام بشه...... کنسل کردن خاموش کردن و غیره موجب از بین رفتن دستگاه تون میشه
در برنامه J RUNNER حتما گزینه NOFCRTدر قسمت xb setting فعال کنین.......
[عکس: xebuild_gui.jpg]

با تشکر
game over( javcity )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Ayoub_14، Admin، jamal64، hamidkxf، jjadoogar، cowboy_ea
پاسخ
سلام
دوست عزیز ممنون از توضیحاتت
اما اگه امکان داره مراحل شبکه کردن کنسول و سیستم رو با کابل لن توضیح میدادی ممنون.
این روش رو خودتون یا کسی تست کرده؟
آخرین آپدیت داشبورد رو بریزیم واسه کنسول مشکلی پیش نمیاد؟
من از Aug 2013 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( kiu )
  • javcity
پاسخ
خیلی راحت کابل به هردو وصل کن...... شبکه میشن..... برای استفاده از این امکانات...................... و میتونی با زدن دکمه اجکت در کنسول وبالا اومدن xellآی پی دستگاه رو وارد کنی تو کامپیوتر در برنامهj runnerیا xbu و تمام اطلاعت رو سیو کنی تو کامپیوترت.......... ..................................................
فعلا تا 16747 میتونی.......... مگه اینکه براش فری بوت جدید بیاد که الان همه بازی ها رو جواب میده

یه روش یگه هم برای اشترک اطلاعات pcو دستگاه هست که مربوط بهmedia میشه که پستش رو میزارم......
game over( javcity )
  • Ayoub_14
پاسخ
(2014-06-14, 08:47)javcity نقل قول به نقل از ->خیلی راحت کابل به هردو وصل کن...... شبکه میشن..... برای استفاده از این امکانات...................... و میتونی با زدن دکمه اجکت در کنسول وبالا اومدن xellآی پی دستگاه رو وارد کنی تو کامپیوتر در برنامهj runnerیا xbu و تمام اطلاعت رو سیو کنی تو کامپیوترت.......... ..................................................
فعلا تا 16747 میتونی.......... مگه اینکه براش فری بوت جدید بیاد که الان همه بازی ها رو جواب میده
سلام دوست عزیز
من کابل رو وصل کردم و بعدش هرکاری کردم شبکه نشد که نشد
آپی هم بهش دادم اصلا انگار نه انگار
من از Aug 2013 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( kiu )
  • javcity
پاسخ
ینی چسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کابل رو به هردو وصل کن بعد دستگاه رو با اجکت روشن کن ip رو که نشون میده تو برنامه وارد کن حتما کار میکنه شاید مشکل کامپیوتر باشه...... خب دستی cpu keyرو وارد کن....
game over( javcity )
  • Admin
پاسخ
سلام
این روش تو کرونا 4 گیگ هم عملیه؟
ممنون
پاسخ
سلام خودم با این روش انجام ندادم ولی کلا یکم ریسک داره
بهتره به صورت عادی انجام بدید و اولین کار CPU key و فایل ناند سالم کنسول خود را در جایی امن کپی و به صورت دائم نگهداری کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
  • hamidkxf
پاسخ
ممنون از پاسخگوییتون
من یه کرونا 4 گیگ رو به داشبورد 17148 آپدیت کردم(اول فری بوت رو ریختم بعد آپدیت رسمی) ولی بعد از آپدیت play dvd میده و بازیها رو از رو دیسک نمیشناسه
میتونید راهنماییم کنید لطفا"
پاسخ
خواهش میکنم
احتمالا به خاطر سیستم بررسی کننده تعویض برد درایو هست. این مورد رو تست کنید:
مجدد فری بوت بسازید و روی کنسول بنویسید. البته این بار در زمان ساخت فری بوت حتما گزینه Disable FCRT را تیک بزنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
  • hamidkxf
پاسخ
کارت درسته ادمین جان،درست شد
خیلی آقایی LIKE
تیک disable fcrt رو زدم درست شد
  • Admin
پاسخ