هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات مربوط به کاربران مبتدی
سلام
من از طریق دی وی دی درایو لپتاپ بازیها را چک میکنم و تو برنامه ارور Server file abgx360.dat no newer than local file - not retrieving
ERROR: Media size (2048 bytes) is too small to be an Xbox 360 game!
حتی دیسک اورجینال هم ارور میده
باید حتما درایو لایت آن باشه؟
با تشکر
پاسخ
سلام
بازی اورجینال رو نمی تونید به این شکل و به سادگی بررسی کنید!
ولی بازی های کپی رو هر مدل DVD-ROM که باشه و قابلیت خواندن دیسک های ناین (دولایه) رو داشته باشه میشه.
آموزش رو یکبار دیگه با دقت بررسی کنید و از ارور تصویر قرار بدید در صورت امکان.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2016-06-17, 18:35)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
بازی اورجینال رو نمی تونید به این شکل و به سادگی بررسی کنید!
ولی بازی های کپی رو هر مدل DVD-ROM که باشه و قابلیت خواندن دیسک های ناین (دولایه) رو داشته باشه میشه.
آموزش رو یکبار دیگه با دقت بررسی کنید و از ارور تصویر قرار بدید در صورت امکان.

سلام
این هم عکس از ارور برنامه

[عکس: 68xs_dvd_game.jpg]
پاسخ
سلام
دیسکتون ایراد داره از جای معتبر و حرفه ای بازی تهیه کنید که دیسک هاشون پچ شده و به درستی و کامل رایت شده باشه.

پ.ن:
از قسمت ابتدای تست تصویر قرار نداده بودید، آیا چنین ارورهایی در ابتدا وجود دارد؟
Size: 8547991552 bytes (filesize too small!)
Warning: This ISO is short 148439040 bytes! Part of the game data is missing!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • far1344
پاسخ
(2016-06-18, 20:25)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
دیسکتون ایراد داره از جای معتبر و حرفه ای بازی تهیه کنید که دیسک هاشون پچ شده و به درستی و کامل رایت شده باشه.

پ.ن:
از قسمت ابتدای تست تصویر قرار نداده بودید، آیا چنین ارورهایی در ابتدا وجود دارد؟
Size: 8547991552 bytes (filesize too small!)
Warning: This ISO is short 148439040 bytes! Part of the game data is missing
باسلام
از دی وی دی بازی اینبار با درایو پی سی و توسطIMGBRN ایمیج گرفتم و توسط برنامه ABGX360 هم ایمیج را چک کردم.فکر کنم بازی 97 درصد رایت شده و برای لایو بن بشم.ممکن هست که بتوانیم تبدیل به 100 درصد برنر مکس کنیم یا خیر.اگه از دیسک اصلی یا 100 درصد بخواهیم ایمیج بگیریم با چه برنامه ای و چگونه باید این کار را انجام دهیم؟با همین برنامه نتونستم از دی وی دی اصلی ایمیج بگیرم وپیغام write protect داد.
باتشکر

مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
پاسخ
سلام
بله 97% هست و از روی این دیسک نمیتونید بازی رو فیکس کنید باشه هم باید دیتای مربوطه به همین بازی و همین شناسه رو پیدا کرده و دانلود کنید که تهیه دیسک جدید یا دانلود نسخه کامل بهتر باشه به نظرم.

مگه می خواستید روش رایت کنید که پیغام write protect داده؟ احتمالا گزینه اشتباه رفتید.

از روی بازی های برنرمکس سالم میتونید ایمیج بگیرید. آخر دیسک رو دقت کنید برنرمکس اصلا فضای خالی نداره ولی 97% حدود نیم میلی متر خام میمونه!

• far1344
پاسخ
(2016-06-20, 21:48)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
بله 97% هست و از روی این دیسک نمیتونید بازی رو فیکس کنید باشه هم باید دیتای مربوطه به همین بازی و همین شناسه رو پیدا کرده و دانلود کنید که تهیه دیسک جدید یا دانلود نسخه کامل بهتر باشه به نظرم.

مگه می خواستید روش رایت کنید که پیغام write protect داده؟ احتمالا گزینه اشتباه رفتید.

از روی بازی های برنرمکس سالم میتونید ایمیج بگیرید. آخر دیسک رو دقت کنید برنرمکس اصلا فضای خالی نداره ولی 97% حدود نیم میلی متر خام میمونه!

سلام
منظور من کپی از رروی دی وی دی اورچینال ماکروسافت بود که با برنامه imgbrnخواستم گپی کنم ولی پیغام copy protect داد و اچازه کپی کردن را نداد.اگر بخواهیم از دی وی دی اصلی ماکروسافت  کپی بگیریم از چه برنامه ای باید استفاده کنیم؟
باتشکر
پاسخ
(2016-06-21, 20:09)far1344 نقل قول به نقل از ->سلام
منظور من کپی از رروی دی وی دی اورچینال ماکروسافت بود که با برنامه imgbrnخواستم گپی کنم ولی پیغام copy protect داد و اچازه کپی کردن را نداد.اگر بخواهیم از دی وی دی اصلی ماکروسافت  کپی بگیریم از چه برنامه ای باید استفاده کنیم؟
باتشکر

سلام
برای این کار باید یک درایو Lite-on از کنسول فت داشته باشید و فریمور مخصوص این کار رو روش بریزید و ...

• far1344
پاسخ
سلام
آموزش کاملش اگه ممکنه قرار بدین ...فرق نمیکنه انگلیسی یا فارسی
با تشکر
پاسخ
(2016-06-22, 17:04)far1344 نقل قول به نقل از ->سلام
آموزش کاملش  اگه ممکنه  قرار بدین ...فرق نمیکنه انگلیسی یا فارسی
با تشکر

سلام
بهتره در گوگل جستجو کرده و خودتان بررسی کنید من چند مورد چک کردم ناقص و قدیمی بودن
در کل برای بازی های XGD3 باید درایو سالم benq یا lite-on از کنسول Xbox360 فت رو داشته باشید و فریمورش رو به 0800 تغییر دهید.
(روش کار تقریبا مثل این
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
هست.)

بعد از آماده شدن نیز با نرم افزار Xbox backup creator اقدام به دامپ میشه و ...

این لینک ها رو هم بررسی کنید:
کد:
http://www.ixtreme.net/360-backups/35145-original-xbox360-backups.html
http://www.ixtreme.net/open-forum/30464-new-ixtreme-net-start-here.html

• far1344
پاسخ