هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات مربوط به کاربران مبتدی
با سلام میخاستم ببینم میشه لوگو بوت ایکسباس عوض کرد؟ تا کنسولم روشن میشه اسم و ادرس مغازه داره حالت تبلیغ میاد میخاستم ببینم میشه خودم عوض کنم راهنمایی کنید با تشکر
پاسخ
سلام
شدنش که میتونه بشه ولی خودم بررسی یا انجام ندادم و نمیتونم راهنمایی کنم. ولی بشه هم ریسک داره و باید اطلاعات ناند دستکاری شه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
موقع روشن شدن اگر داخل دستگاه چراغ سبز و قرمز روشن بشه یعنی 100 % جی تگ شده ست؟
پاسخ
(2016-06-02, 23:31)mosbatboys نقل قول به نقل از ->موقع روشن شدن اگر داخل دستگاه چراغ سبز و قرمز روشن بشه یعنی 100 % جی تگ شده ست؟

اگه قابل رویت بله احتمالش بالاست... چون در حالت عادی led به این صورت وجود نداره
وقتی کنسول خاموش هست و با دکمه اجکت روشن می کنید دقیقا داشبورد رسمی بالا میاد؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2016-06-03, 01:34)Admin نقل قول به نقل از ->اگه قابل رویت بله احتمالش بالاست... چون در حالت عادی led به این صورت وجود نداره
وقتی کنسول خاموش هست و با دکمه اجکت روشن می کنید دقیقا داشبورد رسمی بالا میاد؟

دکمه اجکت رو چند بار باید بزنیم تا روشن بشه ولی داش برد رسمی بالا میاد.
اون چراغ سبز هم فقط موقعی که کنسول تازه میخواد روشن بشه و یه صدای  "قیژ ....قیژ" میکنه روشن میشه ولی موقعی که داشبردش بالا میاد دیگه روشن نیست.
ممکنه بردش ال تی یو باشه؟
پاسخ
اینطوری که فرمودید دقیق مشخص نمیشه بهتره کنسول باز شه و دقیق مشخص شه.

پاسخ
سلام
من دیسک بازی گرفتم که نصب میکنم تا آخر نصب میشه ولی آخرش که میخواد صفحه اصلی بیاد سیاه میشه و همینطوری میمونه.این میتونه مربوط به ریجن باشه ؟
چطوری باید دی وی دی کپی , ریجنشو تشخیص بدیم.دستگاه من ltu2 کپی خور شده و NTSCهست
باتشکر
پاسخ
سلام
نه برای ریجن ارور میده و مشخص هست.
این مشکل 99% به خاطر ایراد داشتن یا پچ قدیمی بودن دیسک بازی شما است.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • far1344
پاسخ
(2016-06-16, 13:07)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
نه برای ریجن ارور میده و مشخص هست.
این مشکل 99% به خاطر ایراد داشتن یا پچ قدیمی بودن دیسک بازی شما است.

سلام
بازی که میخواستم نصب کنم need for speed - rival و به گفته فروشنده ریجن فری آخر 2013 هست.اروری که میدهد مربوط به کثیف بودن دیسک هست که اصلا ربطی به نصب نداشت و با پاک کردن cache میتوانستیم نصب  دوباره انجام دهیم.
آیا راهی برای نصب اینگونه بازیها هست؟ و سوال کلی من اینکه چطوری ریجن فری بودن دیسک و 100 یا 97 درصد بودن را چک کنیم.
با تشکر
پاسخ
(2016-06-16, 22:27)far1344 نقل قول به نقل از ->سلام
بازی که میخواستم نصب کنم need for speed - rival و به گفته فروشنده ریجن فری آخر 2013 هست.اروری که میدهد مربوط به کثیف بودن دیسک هست که اصلا ربطی به نصب نداشت و با پاک کردن cache میتوانستیم نصب  دوباره انجام دهیم.
آیا راهی برای نصب اینگونه بازیها هست؟ و سوال کلی من اینکه چطوری ریجن فری بودن دیسک و 100 یا 97 درصد بودن را چک کنیم.
با تشکر

سلام
از طریق تاپیک زیر ابتدا دیسک خودتون رو چک کنید ببینید اوکی هست و ریجنش چی هست:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

پاسخ