هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش نرم افزار 360mpGui
به احتمال زیاد شما باید برنامه تون رو آپدیت کنین یا میتونین آخرین ورژنiso to god رو دانلود کنین خیلی راحتتر میتونین ایمیج بازی رو تبدیل کنین
game over( javcity )
پاسخ
اقا کل بحث مطالعه کردیم متوجه نشدیم تایتل ای دی و مدیا ای دی به چه درد می خوره
پاسخ
(2019-05-28, 00:48)rezarnmsh نقل قول به نقل از ->اقا کل بحث مطالعه کردیم متوجه نشدیم تایتل ای دی و مدیا ای دی به چه درد می خوره

طبق پروفایل تون، شما ایکس باکس 360 جیتگ ندارید؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • payan
پاسخ
سلام بر ادمین یه مشکل واسم پیش امد من نرم افزار رو نصب کردم ولی درایو رو پیدا نمیکنه نمیدونم چیکار کنم
پاسخ
سلام
در صورت امکان تصویر از ارور ارسال کنید بررسی شه

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2014-10-23, 00:21)Admin نقل قول به نقل از ->با این نرم افزار فقط میشه ایمیج رو به صورت تمام فایل های تشکل دهنده بازی اکسترکت کرد.
ولی با نرم افزار ISO2GOD به صورت کد و پوشه بندی طبق پارتیشن بندی کنسول استخراج میکنه که با ریختن در پوشه 0000000000000000 میتوانید از طریق داشبرد بازی رو شناسایی و اجرا کنید:
در تاپیک مقابل درج شد: کلیک کنید

باید فایل ایمیج رو با برنامه Iso2god انتخاب کرد تا اینجوری شه؟ اگه اینجوریه که من وقتی فایل رو انتخاب میکنم ارور میده
راه دیگه‌ای هست تا بتونم فایل بازی رو به صورت کد و پوشه بندی درست کنم؟
پاسخ
در صورت امکان تصویر از ارور ارسال کنید

پاسخ
سلام دوستان چ جوری میشه از DVD بازی ایمیج بگیرم بریزم رو هارد کنسول
ویا اینکه چ جوری DVD بازی رو بریزم رو هارد کنسول
DVD دستگاه من خرابه
پاسخ
دستت درد نکنه این نرم افزار جدید کارم رو راه انداخت.دمت گرم و ممنون
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان