هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 چگونگی آپدیت صحیح xbox 360 و اجرا بازی های جدید ؟!
(2015-09-27, 20:48)Admin نقل قول به نقل از ->روی برچسبی که روی درایو زده شده میتونید به راحتی مشاهده کنید. در نرم افزار جانگل فلشر نیز میتونید مشاهده کنید.

واقعا بنده رو شرمنده كردید تو هیچ فرومی ندیدم به این سرعت جواب بدن واقعا دست مریضا كارتون حرف نداره 
بی زحمت این برنامه رو چه جوری باید دانلود كنم و آموزش میدید كار باش رو ممنون میشم دوست عزیز
پاسخ
خواهش میکنم.
دانلود جانگل فلشر

دانلود فریمور LT

هیتاچی چون قدیمی هست فکر کنم توی انجمن آموزشش رو نداشته باشیم. میتونید جانگل فلشر همراه با فایل PDF راهنمای انگلیسی رو دانلود و فایل jftut1.4.5.pdf رو با دقت مطالعه کنید.

البته برای هیتاچی مخصوصا 78 و 79 بدون داشتن X360USB PRO شاید نتونید انجام بدید. از تعمیرکارها هم سوال کنید احتمالا با هزینه کم براتون آپدیت بکنن.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
خیلی ممنون Adminببخشید من میخام آپدیت کنم توی یه تاپیک گفته بودین اگه آپدیت کنین کپیخورش میپره من الان چیکار کنم  ادمین  اصلا آواتارم نمیاد یچیزی سفید وقتی هم به لایو وصل میشم آپدست میخاد دانلود میکنم نصفه ارور میده راعی نیس مثلا من ایکس باکسمو به تنظیمات کارخونه برگردونم مدل ایکس باکس اسلیم چهار گیگ خیلی ممنون که پاسخ میدین این داداشم پدرمو درآورده دوروزه ایکس باکسش درست و حسابی کار نمیکنه
پاسخ
خواهش میکنم.
اگه جیتگ هست طبق آموزش آپدیت جیتگ، (فری بوت) بسازید و آپدیت کنید.
اگه کپی خور عادی هست (LT3 , LTU) میتونید به صورت آفلاین فایل اورجینال رو دانلود و سیستم رو آپدیت کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
دوست عزیز امروز یه تعمیر كار بهم گفت 40 تومن این قیمت خوبه به نظرتون یا پایین تره
پاسخ
اگه هزینه ارسال و... داشته باشه اونا جدا ولی برای خود آپدیت به نظر من حداکثر 30000 تومان.

پاسخ