هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 چگونگی آپدیت صحیح xbox 360 و اجرا بازی های جدید ؟!
Sad 
با سلام ...

من پس از 2 سال xbox رو از زیر تخت اووردم بیرون و اخرین فایل update رو از xbox.com دانلود کردم و از طریق فلش نصب کردم ... آپدیت کاملا نصب شد و محیط داشبورد جدید شد ...

اما وقتی یه بازی جدید میزارم مثل GTA V اجرا نمیکنه ... یعنی وقتی دیسک رو میزارم میره تو و صفحه سیاه میشه و بعد میاد بیرون !!!! کلا با بازی جدید همین بازیو در میاره !!!
255
چیکار کنم ؟!!! ممنون میشم کمک کنید ...

با سپاس ...
پاسخ
(2013-09-19, 18:53)Ab.Ashkan نقل قول به نقل از ->
با سلام ...

من پس از 2 سال xbox رو از زیر تخت اووردم بیرون و اخرین فایل update رو از xbox.com دانلود کردم و از طریق فلش نصب کردم ... آپدیت کاملا نصب شد و محیط داشبورد جدید شد ...

اما وقتی یه بازی جدید میزارم مثل GTA V اجرا نمیکنه ... یعنی وقتی دیسک رو میزارم میره تو و صفحه سیاه میشه و بعد میاد بیرون !!!! کلا با بازی جدید همین بازیو در میاره !!!
255
چیکار کنم ؟!!! ممنون میشم کمک کنید ...

با سپاس ...
سلام
خب دوست عزیز این نرمال هست احتمالا کنسول شما LT1.9 یا یه ورژنی نزدیک به این داشته که حالا شما آپدیت اورجینال کارخانه ای رو ریختید روش و الان فریمور درایو شما به اورجینال 0251 تبدیل شده و فعلا بازی کپی اجرا نخواهد شد.
در هر حالت شما یا باید بدید بیرون براتون LT+3.0 بزیزن روش و یا از طریق آموزش موجود در لینک زیر
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
خودتان با دقت آپدیت درایو رو انجام دهید.

موفق باشید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • amin، hassannouri
پاسخ
درود...
الان من 2 بار دادم بيرون آپديت كردن ولي الان 1 سال از آخرين آپديت ميگذره و الان بايد آپديت كنم برا بازيهاي جديد
خودم چطوري بايد آپديتش كنم؟؟؟
فريمورو آپديت كنم بازي هاي جديد بالا مياد؟؟؟
از كجا بفهمم ورژن درايوم چيه مثلا چطور بفهمم LT 3 يا LT 2
با تشكر
پاسخ
(2014-05-10, 00:37)hassannouri نقل قول به نقل از ->درود...
الان من 2 بار دادم بيرون آپديت كردن ولي الان 1 سال از آخرين آپديت ميگذره و الان بايد آپديت كنم برا بازيهاي جديد
خودم چطوري بايد آپديتش كنم؟؟؟
فريمورو آپديت كنم بازي هاي جديد بالا مياد؟؟؟
از كجا بفهمم ورژن درايوم چيه مثلا چطور بفهمم LT 3 يا LT 2
با تشكر
دورد دوست عزیز
اگه یک سال پیش آپدیت شده به احتمال 99% باید LT+3.0 باشه. میتونید از طریق آموزش موجود در لینک زیر آپدیت داشبرد رو انجام بدید و با یکی از بازی های جدید تست کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
سپاس

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
سلام خسته نباشید من پروفایلمو اشتباهی پاک کردم راهی نداره برش گردونم درضمن یه بار به لایو وصل شدم گفت آپدیت میخاد وسطای آپدیت یه ارور داد کلا رید به ایکس من چیکار کنم تم هم ندارم میشه کمکم کنید
پاسخ
سلام خیر اگه روی سرور های مایکروسافت sync نشده باشه نمیشه کاری کرد.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • amirarsalannz، badboy.bb
پاسخ
(2015-09-27, 19:36)Admin نقل قول به نقل از ->سلام خیر اگه روی سرور های مایکروسافت sync نشده باشه نمیشه کاری کرد.

سلام دوست عزیز 
بنده یه xbox دارم كه حدود 7 سال پیش خریدم و بردش زیفره و باهاش 5 تا 6 ساعت هم گیم زدم خوشبختانه ههنوز3 چراغ نزده الان می خوام آپدیت كنم راهی وجود داره آخرین آپدیت برا سال 2011 است و الان یه بازی جدید میزارم پیغام آپدیت میده آپدیت كنم 
در ضمن درایو هم مدل هیتاچی هستش میشه lt3 زد ممنون میشم جواب بدید 
Xbox 360 premium
پاسخ
سلام
اگه هیتاچی ورژن 78 و یا 79 باشه میتونید LT3 نصب کنید و باقی ورژن های هیتاچی LT2 نصب میشه.
* روی درایو های هیتاچی بازی های 97% اجرا نمیشن و باید بازی هایی که داری قفل XGD3 هستن به صورت برنرمکس تهیه کنید.

بعد از آپدیت فریمور درایو میتونید آخرین سیستم آپدیت رو نیز دانلود و نصب کنید.

پاسخ
(2015-09-27, 20:28)dmin نقل قول به نقل از ->سلام
اگه هیتاچی ورژن 78 و یا 79 باشه میتونید LT3 نصب کنید و باقی ورژن های هیتاچی LT2 نصب میشه.
* روی درایو های هیتاچی بازی های 97% اجرا نمیشن و باید بازی هایی که داری قفل XGD3 هستن به صورت برنرمکس تهیه کنید.

بعد از آپدیت فریمور درایو میتونید آخرین سیستم آپدیت رو نیز دانلود و نصب کنید.

میشه بگید از كجا بفهمم كه 78 ویا 79 هستش ممنون
پاسخ
روی برچسبی که روی درایو زده شده میتونید به راحتی مشاهده کنید. در نرم افزار جانگل فلشر نیز میتونید مشاهده کنید.

پاسخ