هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی
 راهنمایی خرید پی اس 4 یا ایکس باکس
سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
یه راهنمایی میخواستم در خصوص خرید کنسول
من یه کنسول میخواستم بگیرم ولی نمیدونم چی بگیرم 
یه کنسول میخوام بگیرم فقط برای بازهایی که بشه دونفره استفاده کرد مثل فوتبال. تیکن. کمبات.موتور.ماشین.بسکتبال.والیبال.کشتی کچ و همچین بازی هایی
همچنین نیاز به اینترنت نداشته باشه و بازی انلاین هم نمیخوام بازی کنم
به نظر دوستان ایکس باکس وان خوبه یا پلی استیشن 4
اصلا می ارزه به خاطر این بازی ها کنسول گرفت 
ایکس باکس 360 چطور هست برا این بازی ها
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
سلام
در خصوص ایکس باکس 360 در تاپیک قبلی شما پاسخ ارسال کردم.

به نظر من بهتره یکی از کنسول های (ایکس باکس وان و یا پی اس فور) رو انتخاب کنید،
از نظر بازی تفاوت خاصی شاید نداشته باشن، خصوصا لیست مورد نظر شما و بیشتر بازی ها روی هر دو قابل تهیه هست.
از نظر انحصاری هم هر دو دارای یه سری بازی های انحصاری هم هستن که این موضوع فرق میکنه.

بهتره شما اول بررسی کنید که در محله شما بازی های کدوم رو میشه به سادگی و به روز و با نرخ مناسب فعال کرد، و طبق اون انتخاب کنید.
نکته: شرایط استفاده و محدودیت های احتمالی و آنلاین و آفلاین بودن بازی ها رو هم حتما از فروشنده سوال کنید، چون چند حالت میتونه باشه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • amir1396
پاسخ
(2021-07-01, 01:07)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
در خصوص ایکس باکس 360 در تاپیک قبلی شما پاسخ ارسال کردم.

به نظر من بهتره یکی از کنسول های (ایکس باکس وان و یا پی اس فور) رو انتخاب کنید،
از نظر بازی تفاوت خاصی شاید نداشته باشن، خصوصا لیست مورد نظر شما و بیشتر بازی ها روی هر دو قابل تهیه هست.
از نظر انحصاری هم هر دو دارای یه سری بازی های انحصاری هم هستن که این موضوع فرق میکنه.

بهتره شما اول بررسی کنید که در محله شما بازی های کدوم رو میشه به سادگی و به روز و با نرخ مناسب فعال کرد، و طبق اون انتخاب کنید.
نکته: شرایط استفاده و محدودیت های احتمالی و آنلاین و آفلاین بودن بازی ها رو هم حتما از فروشنده سوال کنید، چون چند حالت میتونه باشه.

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
پاسخ
خواهش میکنم

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
سلام مجدد
اقا من رفتم کنسول ایکس باکس وان اس بگیرم گفت نو نداریم همه کارکرده یا در حد اک هستن گفت دیگه تولید هم نمیشه واقعا نو نداره ایکس باکس وان اس یا طرف همینجوری از خودش گفت تا کنسول دسته دو رو بفروشه
پاسخ
(2021-07-02, 17:04)amir1396 نقل قول به نقل از ->سلام مجدد
اقا من رفتم کنسول ایکس باکس وان اس بگیرم گفت نو نداریم همه کارکرده یا در حد اک هستن گفت دیگه تولید هم نمیشه واقعا نو نداره ایکس باکس وان اس یا طرف همینجوری از خودش گفت تا کنسول دسته دو رو بفروشه

سلام
بله احتمالا دیگه تولید نمیشن به خاطر نسل جدید. ولی دست دو تمیز هم نباید مشکل خاصی باشه.
در صورت تمایل (مدل کنسول) و (با درایو یا بدون درایو بودن) و (ظرفیت هارد) و قیمتی که اعلام کردن رو در پیام خصوصی ارسال کنید.

• amir1396
پاسخ
سلام فرستادم
  • Admin
پاسخ
ممنون

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان