هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلایل مسدود یا بن شدن کنسول PS4 یا پروفایل
اگر اکانت یا کنسول شما بن یا مسدود شود معمولا ظرف 24 ساعت یک ایمیل حاوی علت و توضیح در خصوص محدودیت و مدت زمان محدودیت دریافت می کنید و همچنین در این حالت وقتی اقدام به ورود به حساب کاربری خود کنید یک کد خطا مشاهده خواهید کرد که می توانید برای اطلاعات بیشتر جدول پایین این ارسال را ببینید.

تفاوت بین ممنوعیت و تعلیق PS4 چیست؟
تعلیق/مسدود شدن موقتی است و معمولا ما به شما اطلاع خواهیم داد که برای چه مدت محدود شده اید، ولی ممنوعیت/بن دائمی است و نمی تواند برداشته شود!

مسدود یا بن شدن اکانت:
مسدود شدن اکانت به این معنی است که اکانت شما برای زمان مشخصی قابلیت اتصال به شبکه پلی استیشن را ندارد.
بن شدن اکانت به این معنی است که اکانت شما دیگر قابلیت اتصال به شبکه پلی استیشن را نخواهد داشت!
* در این حالت سایر اکانت ها به صورت عادی می توانند از حساب کاربری خود بر روی همان کنسول استفاده کنند.
* اگر یک حساب کاربری به صورت دائم بن شود، هیچ مبلغی بابت موجودی کیف پول یا روزهای استفاده نشده اشتراک PSN یا سروریس های دیگر برای شما برگشت داده نخواهد شد.

مسدود یا بن شدن کنسول:
مسدود شدن کنسول به این معنی است که کنسول شما برای زمان مشخصی قابلیت اتصال به شبکه پلی استیشن را ندارد.
بن شدن کنسول به این معنی است که کنسول شما دیگر قابلیت اتصال به شبکه پلی استیشن را نخواهد داشت!
* در این حالت هیچ اکانتی بر روی این کنسول قابلیت اتصال به شبکه پلی استیشن را ندارد!
* اگر یک کنسول به صورت دائم بن شود، هیچ مبلغی بابت موجودی کیف پول یا روزهای استفاده نشده اشتراک PSN یا سروریس های دیگر برای شما برگشت داده نخواهد شد.

نقل قول نقل قول:ما معمولا یک حساب یا سیستم PlayStation را بن یا به حالت تعلیق درآورده ایم زیرا قوانین بخش مربوطه را نقض کرده است

لیست ارور کدهای مسدود یا بن شدن پلی‌استیشن‌4 :

Account banned or suspended
(پروفایل بن یا مسدود شده)
E-8200001c

Console banned or suspended
(کنسول بن یا مسدود شده)
E-8200001d

Console suspended
(کنسول مسدود شده)
NP-31765-2
NP-32245-6

Account suspended
(پروفایل مسدود شده)
NP-31767-4
NP-34984-8
NP-32244-5

Console banned
(کنسول بن شده)
CE-33728-3
NP-31987-8

User banned
(کاربر بن شده)
NP-31831-6
NP-31962-1

8002A227: You cannot use PlayStation Network with this account.
8002A231: Your PlayStation Network account has been suspended.
80710016: For more information, go to WS-37397 Error Code (most often means PSN doesn't like something about your IP).
WS-37337-3: This PSN account has been temporarily suspended.
WS-37368-7: This PSN account has been banned.
WS-37338-4: This PS4 console has been permanently banned from the PlayStation Network.
WS-37397-9: Connection Error. For more information, go to WS-37397 Error Code (most often means PSN doesn't like something about your IP).

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام دوست عزیزامید
من رفتم پشتیبانی چت سونی صحبت کردم درخواست انبن کردم ولی جواب همش نه میدن اگه میشه ی نامه معذرت خواهی برام جور کن.
خیلی ممنون
پاسخ
سلام
با خواهش کردن فکر نمیکنم تصمیمشون رو عوض کنن ولی اگه بن دائمی نباشه بعد از مدتی درست میشه
و برای حالتی که گفتم بهتره زیاد به پشتیبانی پیام ندید چون ممکنه باعث شید به دائمی تغییر بدن!

در نهایت هم به همه توصیه میکنم از اکانت های مطمئن استفاده کنید و قوانین شرکت ها رو رعایت کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان