هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فریز شدن ایکس باکس 360 اسلیم
سلام .
من یک 360 اسلیم 4 گیگ دارم که 2 سال پیش فریز میشد و دادم تعمییر کردن . تعمییر کار میگفت آی سی نند را عوض کرده . بعد از تعمییر دستگاه حافظه داخای نداشت و تعمیر کار گفت که با یک فلش مموری 4 گیگ درست میشه . از دو سال پیش تا 4 ماه پیش کار کرد با حافظه فلش . اما الان موقع بوت مربع های کوچکی روی صفحه ظاهر میشه . بعضی وقتا داشیورد بالا میاد . بعضی وقتا هم نه . میگه آپدیت کن . آپدیت میشه . ولی همش پیام آپدیت میده یا فریز میشه . کلا کینکت هم نمیشناسه و آپدیت میخواد براش . 
دستگاه هم LTE بوده که تعمییر کار گفت جی تگ شده ولی هیچ نشانه ای از جیتگ شدن نداره 
لطفا راهنمایی بفرمایید ایراد از چی میتونه باشه
پاسخ
سلام
احتمال داره پایه های چیپ CPU/GPU دچار مشکل شده باشه، یا هارد خراب شده باشه و یا سیم کشی چیپ گلیچ دچار مشکل شده باشه
(مورد نصب آپدیت کینکت نیز در انجمن توضیح داده شده)
بهتره مجدد ببرید پیش همون تعمیرکار بررسی کنه

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2017-08-16, 01:25)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
احتمال داره پایه های چیپ CPU/GPU دچار مشکل شده باشه، یا هارد خراب شده باشه و یا سیم کشی چیپ گلیچ دچار مشکل شده باشه
(مورد نصب آپدیت کینکت نیز در انجمن توضیح داده شده)
بهتره مجدد ببرید پیش همون تعمیرکار بررسی کنه

سیستم فاقد هارد هست و با فلش خارجی میومد بالا . جیتگ هم نشده
دفعه قبل تعمییر کارد نامرد درایور اصلی سیستم را برداشته و درایو تعمییری جاش گذاشته . از این شرکت های معروف تهران هم هست
پاسخ
تعویض درایو به منظور کپی خور صورت گرفته درایو خودت حتما کپی خور نمی شده...................... بعد تا فلش رو وصل نمیکردی دستگاه بالا نمی اومد؟
game over( javcity )
پاسخ
(2017-08-16, 20:47)ARST نقل قول به نقل از ->سیستم فاقد هارد هست و با فلش خارجی میومد بالا . جیتگ هم نشده
دفعه قبل تعمییر کارد نامرد درایور اصلی سیستم را برداشته و درایو تعمییری جاش گذاشته . از این شرکت های معروف تهران هم هست

ممکنه درایو به دلیل هک نشدن تعویض شده و...

برای اینکه مشخص شه کنسول جیتگ هست یا خیر، از طریق لینک زیر XEX Menu رو دانلود و تست کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2017-08-17, 00:01)Admin نقل قول به نقل از ->ممکنه درایو به دلیل هک نشدن تعویض شده و...

برای اینکه مشخص شه کنسول جیتگ هست یا خیر، از طریق لینک زیر XEX Menu رو دانلود و تست کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

سلام
حالا دستگاه پس از چند ثانیه نقطه قرمز وسط کنسول روشن میشه . هیچ تصویری هم وجود نداره
چراغ روی پاور هم سبز هست
پاسخ
بهتره تعمیرکار بررسی کنه، ممکنه مشکل پایه های پردازنده اصلی و ... باشه

پاسخ
سلام خدمت ادمین بزرگ آقا امید
آقا امید من یک ایکس باکس 360 اسلیم دارم جیتگ شده هم هست نمیدونم مشکلش چیه بیشتر مواقع یه تصویری میاد رو تلویزیون که نمیدونم چشه
 عکسی ازش دارم شما بگید بهم که مشکلش چیه
لینک عکس : 
پاسخ
(2022-08-10, 18:20)danialyou10 نقل قول به نقل از ->عکسی ازش دارم شما بگید بهم که مشکلش چیه

سلام، اگه مانیتور و کابل تصویر سالم هستن احتمالا چیپ گرافیک مشکل داره (از بابت اتصال Ball ها یا خود چیپ) و همچنین از نظر فن و خمیر سیلیکون نیز بهتره بررسی شه.
در هر حالت فکر نمی کنم توسط خودتون قابل بررسی باشه.

پاسخ